Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 53 z 54 1 2 51 52 53 54
ELEV #3851725 08/05/2010 04:23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by ELEV
BF to dla mnie czarna magia , jakoś po tylu latach nie chcę mi się wdrażać w nic nowego , nie narzekam więc gram swoje wink
nie gadaj ze tam nie grasz albo konta nie masz... a to prawda tam bys spokojnie mogl zarobic krocie, aczkolwiek potrzebne tam sa pewne srodki na start

jednak w pizdu z moimi scenariuszami, ub rozliczyl mi seta piwo

Bonus: Unibet
ELEV #3851726 08/05/2010 04:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by ELEV
Originally Posted by MagiK
Originally Posted by ELEV
19 kurs złapany na początku meczu , echhhhhh ..
Elev czemu nie grasz na betfair? Patrząc na Twoje typy to aż się prosi...
BF to dla mnie czarna magia , jakoś po tylu latach nie chcę mi się wdrażać w nic nowego , nie narzekam więc gram swoje wink
hmm...dziwne, ale to Twoja sprawa piwo

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Originally Posted by ratayski
Originally Posted by Goget
Djoko gra jak pipka, ale młody ładnie uderza. Może zamieszać już niedługo.

Szybciej niż Dimitrov i Tomic grin

Krajinovic nie jest dla mnie jakims wielkim talentem, cos tam pogrywa ale nic z niego nie będzie , zobaczysz.

zobaczysz, że będzie inaczej smile to talent czystej wody.

MagiK #3851728 08/05/2010 04:24
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Ojro mam konto założone ale w życiu tam nawet złotówki nie wpłaciłem smile
Ależ mnie Novak wkur ił laugh

ELEV #3851731 08/05/2010 04:26
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by ELEV
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by ELEV
Kur.... mac Djoko miałem przegrac normalnie a nie kreczować , pier.... zwrot w Bet365 , bym wiedział to bym Cię pograł w Bwin , kur......aaaaaa
ja mam na lajfie w bwin i czekam jak rozliczą grin

No że odpier...li taki numer to bym w życiu nie pomyślał , Bwin powinien rozliczyć jako wygraną , choć nie wiem jak jest na live .
W Bet365 miałem przed meczem po kursie 11 , i zaraz na pocżatku dołożone po kursie 19 , i tu zwrot i tu zwrot ..
wiem że rozliczają jako win, tylko trwa to 30 sec ,zazwyczaj, a tu parę minut minęło i nic nie wiadomo oby psikusa mi nie zrobili cool

włodar #3851732 08/05/2010 04:26
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Originally Posted by włodar
Originally Posted by ratayski
Originally Posted by Goget
Djoko gra jak pipka, ale młody ładnie uderza. Może zamieszać już niedługo.

Szybciej niż Dimitrov i Tomic grin

Krajinovic nie jest dla mnie jakims wielkim talentem, cos tam pogrywa ale nic z niego nie będzie , zobaczysz.

zobaczysz, że będzie inaczej smile to talent czystej wody.


A dla mnie to kolejny przereklamowany tenisista który szybciej zniknie niż się pojawił, ja uważam że poza tym ,nie oszukujmy się, bardzo przeciętnym turnieju nie osiągnie nic wiecej smile

włodar #3851733 08/05/2010 04:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
2 mln na Djoka w Bf, niezle lud poplynal... Nole puke

Ojro #3851735 08/05/2010 04:28
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Originally Posted by Ojro
2 mln na Djoka w Bf, niezle lud poplynal... Nole puke

Jak dla mnie każdy który miał wkład w te 2 miliony nie posiada mózgu , ale to tylko moje zdanie smile

Ojro #3851736 08/05/2010 04:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
to co... nie zdziwie sie jak za niedlugo zobaczymy fotki z klubow Belgradu

Donskoy + Marat + Nole... hostessy


Ojro #3851737 08/05/2010 04:29
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
A jutro znowu uderzamy Peczne po 3.75 boks

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Djoko dogral seta ????

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Dograł smile

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by The Boss
Djoko dogral seta ????

Inaczej by mu nie rozliczyli na BF.

Goget #3851750 08/05/2010 04:34
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
mi tez:) ale jeszcze nierozliczone dlatego pytam

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by The Boss
mi tez:) ale jeszcze nierozliczone dlatego pytam
bwin też nie rozliczył jeszcze meczu mad

Azazel #3851764 08/05/2010 04:44
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dzisiaj stosunek tzw.(1) do tzw.(2)
ATP 6/6
WTA 1/3

Tak że dziś "wałki " górą.

Azazel #3851765 08/05/2010 04:44
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Na protennis wisi *5-4 *30-15

Ale z tego co pamiętam młody zagrał kapitalnego krosa z bekhendu przy setowej i dopiero wtedy Djok skreczował.

Azazel #3851766 08/05/2010 04:45
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
hohoho czyby Nole do Wroclawia byl wzywany... ja tam sie bf nie dziwie, pislaem ile postawiono na BACK Djoka i teraz pewnie zastanawiaja sie co maja zrobic

ELEV #3851790 08/05/2010 05:01
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by ELEV
Ojro mam konto założone ale w życiu tam nawet złotówki nie wpłaciłem smile
Ależ mnie Novak wkur ił laugh

Bo tam w złotówkach grać nie można. grin

oli #3851808 08/05/2010 05:13
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
elegancko rozliczone

Strona 53 z 54 1 2 51 52 53 54

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,957 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,877
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1