Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 27 z 29 1 2 25 26 27 28 29
Dołączył: Feb 2007
Posty: 573
addict
addict
Dołączył: Feb 2007
Posty: 573

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 445
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 445
teraz bedzie ten-co-tanio-skory-nie-sprzeda czy jeszcze nie?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
member
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
DZIEKI!!!

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
ja pitole jaki ten Pudzianowski jest słaby, przecież ten Silva za dwa tygodnie to go zabije.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by Tetfol
ja pitole jaki ten Pudzianowski jest słaby, przecież ten Silva za dwa tygodnie to go zabije.
walka walce nierowna, jak go pudzian polozy w 30 sekund to ok, jak nie to bez szans raczej, słaba technika, kondycja... brak pomysłu na walke.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
taktyka Pudziana wyjść na ring i machać łapami jak cepem moze coś trafi. Po minucie walki jak przeciwnik nie został znokautowany to Pudizan nie wiedział co robić. Pudzianowksi chyba sam sobie zdał sprawe że mistrzem to on nie jest bo po jego minie widać było że ma w porach.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
jakby ta dzisijsza walka byla rozgrywana na neutrlanym gruncie to by japoniec to wygral. Fix straszny. Szkoda mi tylko tego japonca bo zalsuyzl na wygraną ale jakby Mariuszek dzisiaj wpierdolil to by juz na nim kasy dalej nie mogli zarabiac bo kto by go chcial ogladac..... dlatego musial wygrac

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by kolbi
teraz bedzie ten-co-tanio-skory-nie-sprzeda czy jeszcze nie?
No i nie sprzedał pierwszy przeciwnik Pudziana który będzie potrafił zadawać seriami mocne ciosy górnymi i dolnymi kończynami zakończy kariere w MMA naszego mistrza ;p No chyba że wcześniej Pudzian zemdleje z niedotlenienia.
Za dwa tygodnie możemy być świadkami pierwszego zawału w ringu w historii MMA ;p

Originally Posted by Vendetta
jakby ta dzisijsza walka byla rozgrywana na neutrlanym gruncie to by japoniec to wygral. Fix straszny. Szkoda mi tylko tego japonca bo zalsuyzl na wygraną ale jakby Mariuszek dzisiaj wpierdolil to by juz na nim kasy dalej nie mogli zarabiac bo kto by go chcial ogladac..... dlatego musial wygrac
Jak Silva będzie walczył tak żeby nie zrobić mu krzywdy to wtedy dopiero będzie promocja jak wygra przez decyzję ;p

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Originally Posted by Vendetta
jakby ta dzisijsza walka byla rozgrywana na neutrlanym gruncie to by japoniec to wygral. Fix straszny. Szkoda mi tylko tego japonca bo zalsuyzl na wygraną ale jakby Mariuszek dzisiaj wpierdolil to by juz na nim kasy dalej nie mogli zarabiac bo kto by go chcial ogladac..... dlatego musial wygrac

jaki fix co ty bredzisz, za co mial punkty dostac japoniec no moze oprocz skutecznej obrony to kto byl bardziej agresywny i mial inicjatywe, kto zadal wiecej ciosow co prawda srednio celnych

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
nieno fix to nie był bo to pudzian jak tylko złapał troche tlenu ganiał za Japoncem i machał na oslep by go trzepnac ewentualnie jak go dogonił był wjazd i powalenie nic nie dajace bo techniki brak... lepszy ciut ciut rywal i pozamiatany nasz strongmen wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
jedna i druga walka wieczoru to wałki :)Khalidow powinien rpzegrac po 3 rundach...dostał szanse w dogrywce która jzu w ogole bardzo wyraznie przegral a jednak sedziowie widzieli remis i pas zostaje u "Polaka" laugh
Mowcie sobie co chcecie " patrioci" smile JA WIEM CO WIDZIALEM

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Jaka gala taki werdykt, wszyscy to widzieliśmy.

Mroczki pchające swój ryj przed kamery.
Najman w roli eksperta.
Pudzian który po 30 sekundach nadawał się pod respirator.
"Walka wieczoru" w której nikt nie zadał ciosu, tylko się obściskiwali.
I na koniec przekręt godny Sauerlanda.

Wiocha i żenada zawodowe smile

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Tetfol
ja pitole jaki ten Pudzianowski jest słaby, przecież ten Silva za dwa tygodnie to go zabije.
tym lepiej dla nas, moze sie zlapie jakis kurs pryzwoity, w sumie wszystko inne niz 1.2 do brania laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
"Szokująca i dziwaczna" może być zdaniem amerykańskiego serwisu internetowego bleacherreport.com walka Mariusza Pudzianowskiego z byłem mistrzem federacji UFC w wadze ciężkiej Timem Sylvią. Amerykanie uważają, że Sylvia nie powinien podejmować rękawicy. "Co do diabła strzeliło mu do głowy?" - pisze Bleacher Report.

"Kilka lat temu Tim był uważany za jednego z najlepszych wojowników MMA w wadzie ciężkiej. Ale wszystko zmieniło się na gorsze po walce z Antonio Nogueirą. Sylvia wygrywał, kiedy dał sobie założyć "gilotynę" i poddał się. Przegrać z Nogueirą to nie wstyd, jednak z nikomu nieznanych powodów ta walka zmieniła Tima w koszmarnego zawodnika" - uważa "Bleacher Report".

"Być może tak stało się gdy Sylvia opuścił UFC, byc może po prostu stał się upośledzony. Później, 19 lipca 2008 roku, nadszedł dzień, który Tim może uważać za jeden z najgorszych dni w swoim życiu. Zmierzył się z wielkim Fiodorem Jemielianienką. Jego zwycięstwo było by niespodzianką, ale niespodzianką był też fakt, że przegrał w 36 sekund".

"Tim przegrał dwie kolejne walki, a potem zdecydował się walczyć z nowicjuszem w MMA, legendą boksu Rayem Mercerem. Mercer wcześniej w swoim debiucie przegrał w 72 sekundy z Kimbo Slice'em. Weteran Sylvia powinien go zniszczyć, ale tak się nie stało".

"Tim wyszedł do walki z duża nadwagą i został znokautowany pierwszym ciosem Mercera. Przegrał w 9 sekund. 9 SEKUND!!" - pisze Bleacher Report.

"Potem były mistrz pokonał zupełnie nieznanego Jasona Riley'a. Miał walczyć z kimś innym, ale jego menedżer stwierdził, że tamten rywal był zbyt silny. Teraz mówi się o walce Sylvii z Mariuszem Pudzianowskim. Dla tych którzy nie wiedzą - to pięciokrotny mistrz świata strong manów. Jeśli widzieliście jego pierwszą walkę z MMA to wiecie, że potrafi dominować na ringu".

"Ten artykuł ma na celu nie tylko poinformować o upadku Tima Sylvii. To apel do niego, by nie walczył z Pudzianowskim. Jeśli podejmie wyzwanie, Pudzian może go zabić. Nie jest już tym samym zawodnikiem co kiedyś, nie ma możliwości, by wygrał".

"Tim, nie walcz z najsilniejszym człowiekiem świata. Znajdź sobie słabszego rywala. Kiedy wrócisz do pełni formy, wtedy możesz spróbować" - apeluje serwis Bleacher Report.





--

Hmm... teraz już bym miał wątpliwości co do tej walki. Raczej skończy się podobną żenadą do tej dzisiejszej. Jak Pudzian zabierze do ringu respirator, to może powalczy.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Skoro padł po takim jednym strzale, to po paru cepach Pudziana też powinien paść, z tego co tu przeczytałem to kawał ciecia się z niego zrobił i może Najman by dał radę z nim laugh laugh Bzyku, 2 minut Pudzian miał tlen, później dopiero respirator był potrzebny, nie jest tak źle.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
no wsumie ten artykul stawia to wsyzstko pod sporym znakiem zapytania, w wlakach na jutube sylva wyglada beznadziejnie,
legenda mma?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
tyson, tak samo można powiedzieć,że Lato jest legendą polskiej piłki nożnej, a zobacz jaki kawał ciecia i uja się z niego zrobił, coś podobnego do Tima. Pudzian powinien dać radę, mam nadzieję,że nie wystawią 1.1 na Pudziana grin

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Panowie jest gdzies moze relacja walki Pudziana w necie bo niestety nie mialem okazji ogladac frown

Dzieki smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Inzaghi78
Panowie jest gdzies moze relacja walki Pudziana w necie bo niestety nie mialem okazji ogladac frown

Dzieki smile

http://peb.pl/pozostale-gatunki/808844-mix-ksw-13-pudzianowski-vs-kawaguchi.html#post3429444

piwo

Dołączył: Mar 2010
Posty: 10
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 10
A ja jestem zadowolony z walki Pudziana , trochę techniki i Silva nie będzie miał czego szukać za dwa tygodnie .

Strona 27 z 29 1 2 25 26 27 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rafal08, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,934 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,306
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1