Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 33 z 49 1 2 31 32 33 34 35 48 49
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by DELMARCO
No wlasnie panowie... jakie peffki na wieczor smile ja napewno barca i over realu, ale cos jeszcze do tego? jakos francuskiej nie potrafie ugryzc... niby auxerre i lille, ale jak dla mnie tam moze byc roznie? moze to gijon, AM gra wkoncu rezerwami... ktos ma jakas propozycje?

ja gram Getafe. U siebie dobrze graja a Malaga fatalny sezon, bronia sie przed spadkiem, ale Getafe rywalizuje jeszcze o puchary z Villareal i mam nadzieje ze to oni beda gora. Ale potrzebuje jeszcze 1 meczyku

o tym Gijonie tez myslalem zreszta juz pisalem no ale nie wiem w koncu?

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by DELMARCO
No wlasnie panowie... jakie peffki na wieczor smile ja napewno barca i over realu, ale cos jeszcze do tego? jakos francuskiej nie potrafie ugryzc... niby auxerre i lille, ale jak dla mnie tam moze byc roznie? moze to gijon, AM gra wkoncu rezerwami... ktos ma jakas propozycje?

najlepsza pierwsza myśl
nie dokładać bo to do złego prowadzi
i oferta zbyt obfita nie jest

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Teraz na livie jeszcze jest Galata, wlasnie sie zaczela druga polowka, 0-0 i 1.50 na Galatasaray. Jak nie wygraja to juz nie maja zadnych szans na LM bo zostanie jedna kolejka

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Originally Posted by DELMARCO
Originally Posted by Krystiann
andegawen tylko szkoda ze to bylo na 2-3 min przed startem laugh

dokładnie... mecz sie zaczal na na livie brak smile
jak mogl byc livejak mecz byl zaklepany
nastepnym razem do klubu trzeba napisac zeby ustawiali szybciej smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by Bezdomny
Originally Posted by DELMARCO
No wlasnie panowie... jakie peffki na wieczor smile ja napewno barca i over realu, ale cos jeszcze do tego? jakos francuskiej nie potrafie ugryzc... niby auxerre i lille, ale jak dla mnie tam moze byc roznie? moze to gijon, AM gra wkoncu rezerwami... ktos ma jakas propozycje?

najlepsza pierwsza myśl
nie dokładać bo to do złego prowadzi
i oferta zbyt obfita nie jest
no dokladnie nie bardzo co jest juz
dlatego myslalem zeby juz Fener dac na jutro

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
no ale mogles tutaj napisac wczesniej andegawen to by jeszcze sie zdazylo zagrac normalnie przed meczem tongue

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
Lille+Teneryfa= 2.69

i to mi w zupelnosci wystarcza
maja o co grac przeciwnicy juz na wakacjach wiec mysle ze determinacja zwyciezy

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by andegawen
Originally Posted by DELMARCO
Originally Posted by Krystiann
andegawen tylko szkoda ze to bylo na 2-3 min przed startem laugh

dokładnie... mecz sie zaczal na na livie brak smile
jak mogl byc livejak mecz byl zaklepany
nastepnym razem do klubu trzeba napisac zeby ustawiali szybciej smile

Ja już Ci mówiłem wczoraj - andegawen - Ty to masz czachę.
Będą z Ciebie ludzie.

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by andegawen
Originally Posted by DELMARCO
Originally Posted by Krystiann
andegawen tylko szkoda ze to bylo na 2-3 min przed startem laugh

dokładnie... mecz sie zaczal na na livie brak smile
jak mogl byc livejak mecz byl zaklepany
nastepnym razem do klubu trzeba napisac zeby ustawiali szybciej smile


zachowujesz się jak dziecko więc przestań te durnostwa pisać
jak widzę twe wpisy to mnie głowa boli
więc przestań zgrywać experta
nie jeden tu taki był
jak masz peffki analizę zapodaj
poczytamy,pomyślimy i niewykluczone,że zagramy
bez odbioru stop

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Originally Posted by Bezdomny
Originally Posted by Krystiann
Originally Posted by andegawen
mowlem hajduk zaklepany over grac za ile sie da

ładnie smile

jakby analizę dał zagrałbym
a tak to w ciemno nie biorę

analize laugh byla jednoslowna mecz jest ubity co tu analizowac

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Originally Posted by Krystiann
Teraz na livie jeszcze jest Galata, wlasnie sie zaczela druga polowka, 0-0 i 1.50 na Galatasaray. Jak nie wygraja to juz nie maja zadnych szans na LM bo zostanie jedna kolejka

turasow to ja bym raczej nie ruszal tongue tam sie cudadzieja, ale nie mowie ze nie wejdzie...
...zostawiam to co mialem i jeszcze sprobuje jakiego dubla tripla z tym getafe i gijon, getafe wyglada rzeczywiscie niezle i kurs ladny... a francuskiej nie ruszam

Dołączył: May 2006
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063
Lyon i Barca fajny dubel na "za godzinę" smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
ale w ostatnich kolejkach to raczej sa wlasnie wyniki ustawiane pod te spodziewane jak dla mnie tam DELMARCO smile Dlatego na jutro bym gral Fener. no ja nie wiem wlasnie czy dorzucac ten Lyon? kurs 1.50 a smierdza mi remisem np, tym bardziej, ze oni maja mecz mniej i potem 2 nastepne u siebie graja..

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Sevilla over 0.5......Po czeskich walkarzach,czas na francuskich....hahaaa,ciekawe czy Lyon juz ma zaklepana lige mistrzow...

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
jak myslicie Galatasaray ustrzeli cos?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
Widzewwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww walic

Dołączył: Dec 2007
Posty: 577
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 577
galata 1

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Originally Posted by Krystiann
ale w ostatnich kolejkach to raczej sa wlasnie wyniki ustawiane pod te spodziewane jak dla mnie tam DELMARCO smile Dlatego na jutro bym gral Fener. no ja nie wiem wlasnie czy dorzucac ten Lyon? kurs 1.50 a smierdza mi remisem np, tym bardziej, ze oni maja mecz mniej i potem 2 nastepne u siebie graja..

fener na jutro to ja tez wezme, do dubla z chelsea smile co do lyonu i francuzow, to dlugo patrzylem w tabele i raz ze lyon ma mecz wiecej do rozegrania, ale jak dla mnie to dzis newt remis plus 2 mecze do rozegrania do konca i 6 pktow, moze dac im drugie miejsce, niby lille i auxerre powinno wygrac... ale jak dla mnie to tam w ostatniej kolejce dopiero wszystko sie bedzie rozgrywac, wszyscy dzis graja ten 3 peffki z francuskiej wiec kursy juz bardzo polecialy... chyba odpuszcze, najwyzej nie wygram tongue

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Galata 111..

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
antalya 1

Strona 33 z 49 1 2 31 32 33 34 35 48 49

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, betowiec, burbon, rafal08), 2,863 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,424
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1