|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
No wlasnie panowie... jakie peffki na wieczor  ja napewno barca i over realu, ale cos jeszcze do tego? jakos francuskiej nie potrafie ugryzc... niby auxerre i lille, ale jak dla mnie tam moze byc roznie? moze to gijon, AM gra wkoncu rezerwami... ktos ma jakas propozycje? ja gram Getafe. U siebie dobrze graja a Malaga fatalny sezon, bronia sie przed spadkiem, ale Getafe rywalizuje jeszcze o puchary z Villareal i mam nadzieje ze to oni beda gora. Ale potrzebuje jeszcze 1 meczyku o tym Gijonie tez myslalem zreszta juz pisalem no ale nie wiem w koncu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
No wlasnie panowie... jakie peffki na wieczor  ja napewno barca i over realu, ale cos jeszcze do tego? jakos francuskiej nie potrafie ugryzc... niby auxerre i lille, ale jak dla mnie tam moze byc roznie? moze to gijon, AM gra wkoncu rezerwami... ktos ma jakas propozycje? najlepsza pierwsza myśl nie dokładać bo to do złego prowadzi i oferta zbyt obfita nie jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Teraz na livie jeszcze jest Galata, wlasnie sie zaczela druga polowka, 0-0 i 1.50 na Galatasaray. Jak nie wygraja to juz nie maja zadnych szans na LM bo zostanie jedna kolejka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
andegawen tylko szkoda ze to bylo na 2-3 min przed startem  dokładnie... mecz sie zaczal na na livie brak  jak mogl byc livejak mecz byl zaklepany nastepnym razem do klubu trzeba napisac zeby ustawiali szybciej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
No wlasnie panowie... jakie peffki na wieczor  ja napewno barca i over realu, ale cos jeszcze do tego? jakos francuskiej nie potrafie ugryzc... niby auxerre i lille, ale jak dla mnie tam moze byc roznie? moze to gijon, AM gra wkoncu rezerwami... ktos ma jakas propozycje? najlepsza pierwsza myśl nie dokładać bo to do złego prowadzi i oferta zbyt obfita nie jest no dokladnie nie bardzo co jest juz dlatego myslalem zeby juz Fener dac na jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
no ale mogles tutaj napisac wczesniej andegawen to by jeszcze sie zdazylo zagrac normalnie przed meczem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323 |
Lille+Teneryfa= 2.69
i to mi w zupelnosci wystarcza maja o co grac przeciwnicy juz na wakacjach wiec mysle ze determinacja zwyciezy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
andegawen tylko szkoda ze to bylo na 2-3 min przed startem  dokładnie... mecz sie zaczal na na livie brak  jak mogl byc livejak mecz byl zaklepany nastepnym razem do klubu trzeba napisac zeby ustawiali szybciej  Ja już Ci mówiłem wczoraj - andegawen - Ty to masz czachę. Będą z Ciebie ludzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
andegawen tylko szkoda ze to bylo na 2-3 min przed startem  dokładnie... mecz sie zaczal na na livie brak  jak mogl byc livejak mecz byl zaklepany nastepnym razem do klubu trzeba napisac zeby ustawiali szybciej  zachowujesz się jak dziecko więc przestań te durnostwa pisać jak widzę twe wpisy to mnie głowa boli więc przestań zgrywać experta nie jeden tu taki był jak masz peffki analizę zapodaj poczytamy,pomyślimy i niewykluczone,że zagramy bez odbioru 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
mowlem hajduk zaklepany over grac za ile sie da ładnie  jakby analizę dał zagrałbym a tak to w ciemno nie biorę analize  byla jednoslowna mecz jest ubity co tu analizowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
Teraz na livie jeszcze jest Galata, wlasnie sie zaczela druga polowka, 0-0 i 1.50 na Galatasaray. Jak nie wygraja to juz nie maja zadnych szans na LM bo zostanie jedna kolejka turasow to ja bym raczej nie ruszal  tam sie cudadzieja, ale nie mowie ze nie wejdzie... ...zostawiam to co mialem i jeszcze sprobuje jakiego dubla tripla z tym getafe i gijon, getafe wyglada rzeczywiscie niezle i kurs ladny... a francuskiej nie ruszam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063 |
Lyon i Barca fajny dubel na "za godzinę" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
ale w ostatnich kolejkach to raczej sa wlasnie wyniki ustawiane pod te spodziewane jak dla mnie tam DELMARCO  Dlatego na jutro bym gral Fener. no ja nie wiem wlasnie czy dorzucac ten Lyon? kurs 1.50 a smierdza mi remisem np, tym bardziej, ze oni maja mecz mniej i potem 2 nastepne u siebie graja..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
Sevilla over 0.5......Po czeskich walkarzach,czas na francuskich....hahaaa,ciekawe czy Lyon juz ma zaklepana lige mistrzow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
jak myslicie Galatasaray ustrzeli cos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777 |
Widzewwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww walic
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 577
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 577 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
ale w ostatnich kolejkach to raczej sa wlasnie wyniki ustawiane pod te spodziewane jak dla mnie tam DELMARCO  Dlatego na jutro bym gral Fener. no ja nie wiem wlasnie czy dorzucac ten Lyon? kurs 1.50 a smierdza mi remisem np, tym bardziej, ze oni maja mecz mniej i potem 2 nastepne u siebie graja.. fener na jutro to ja tez wezme, do dubla z chelsea  co do lyonu i francuzow, to dlugo patrzylem w tabele i raz ze lyon ma mecz wiecej do rozegrania, ale jak dla mnie to dzis newt remis plus 2 mecze do rozegrania do konca i 6 pktow, moze dac im drugie miejsce, niby lille i auxerre powinno wygrac... ale jak dla mnie to tam w ostatniej kolejce dopiero wszystko sie bedzie rozgrywac, wszyscy dzis graja ten 3 peffki z francuskiej wiec kursy juz bardzo polecialy... chyba odpuszcze, najwyzej nie wygram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|