|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,321 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,321 Likes: 3 |
Lyon ma jeszcze 2 mecze ...po tym co dzis odwalilo Auxerre to spokojnie ich wyprzedza...Z lille moga miec problem,ale Ci ostatni musza ostatni mecz wygrac i spoko maja LM...Lyon w zasadzie musi wygrac oba mecze i tak pewnie sie stanie....a wiec Auxerre adios LM....ale pewnie tak mialo byc...hahaaa dokładnie a na Lyon dzisiaj była masowka wiec buki musiały podziałac zeby Lyon nie wygrał
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
Santander ,Tenerife i Xerez 2 liga..... Santander ma u siebie Gijon o nic nie grające. Valladolid wyjazd na Barcę... No tak w zlosci pisalem na Tenerife......niech spadna.....za moja kase...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Santander ,Tenerife i Xerez 2 liga..... Santander ma u siebie Gijon o nic nie grające. Valladolid wyjazd na Barcę... Teneryfa jedzie do Valencii( grającej o nic ), a Malaga (też 36pkt), ma Real. Tak że w Hiszpanii będzie jeszcze " ciekawie "
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Lille 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
A jak fajnie kursy spadaly na Auxerre....dzisiaj w tasmach ciezko bylo cos ugrac,buki odbily sobie ostatnia niedziele....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
Gijon gnioty kolejny sezon w lidze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Lyon ma jeszcze 2 mecze ...po tym co dzis odwalilo Auxerre to spokojnie ich wyprzedza...Z lille moga miec problem,ale Ci ostatni musza ostatni mecz wygrac i spoko maja LM...Lyon w zasadzie musi wygrac oba mecze i tak pewnie sie stanie....a wiec Auxerre adios LM....ale pewnie tak mialo byc...hahaaa dokładnie a na Lyon dzisiaj była masowka wiec buki musiały podziałac zeby Lyon nie wygrał Barca też, szkoda, że tam buki nie podziałały  tak sobie myslę, że Malaga potrzebuje punktów, więc 1x z Realem możliwe, Barca pewnie już po kwadransie zrobi 2-0 i Real padnie, już tutaj kombinował, ale jak poszło info o 3-2 to ruszyli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
Dobra dobrej nocki wszystkim zycze i niech jutrzejszy dzionek bedzie lepszy niz dzis....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,321 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,321 Likes: 3 |
Dobra dobrej nocki wszystkim zycze i niech jutrzejszy dzionek bedzie lepszy niz dzis.... Tylko co Tu jutro grac  Bo pefek typu MU i Chelsea po kursie 1,1 to ja nie ruszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Coś się znajdzie - aker - tylko lepiej poszukać w mniej medialnych meczach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,321 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,321 Likes: 3 |
Coś się znajdzie - aker - tylko lepiej poszukać w mniej medialnych meczach. No dokładnie, ale czasami widzi sie tez fajne "pefki" w medialnych ligach ale niestety buki nie spia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
jutrzejsza masówka dnia obok Chelsea (1.08) i Interu (1.05) -> Fenerbahce, bo muszą wygrać  Tu jednak, aż 1.45 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
nie mow nic o Fener mlody bo mi zapeszysz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
spoko i tak jutro na 90% kuponach będzie  wytłumaczy mi ktoś może W przypadku, gdy dwa ( lub więcej ) zespoły mają tą samą liczbą punktów , o kolejności w tabeli zadecyduje: [/b]1. Liczba rozegranych meczy ( mniej znaczy lepiej )[/b] nie kumam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Botafogo - Santos over 2,5 in  teraz Santos @6,4 dobic !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Barciu gra nowa gwiazda ligi brazylijskiej w Santosie ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|