fizyczność w walce to pierwszy prezentowany przez każdego atut Pudzian innych niestety nie ma ze względu na swoje gabaryty musiały by minąć lata żeby wyszkolić inne czynniki
No tak fizyczność w walce = hipertrofia mięśni szkieletowych ;p
no tak ty zawsze wyskakujesz do większych bo łątwiej ich rozjebać
fizyczność w walce to pierwszy prezentowany przez każdego atut Pudzian innych niestety nie ma ze względu na swoje gabaryty musiały by minąć lata żeby wyszkolić inne czynniki
No tak fizyczność w walce = hipertrofia mięśni szkieletowych ;p
no tak ty zawsze wyskakujesz do większych bo łątwiej ich rozjebać
No w Krakowie zasadniczo nie ma to znacznej różnicy większy czy mniejszy i tak każdy z nożem albo siekierą ;p
Tobet 21.05 22:00 Tim Sylvia - Mariusz Pudzianowski 1.50-2.40
orientuje sie ktos czy ta gala w stanach bedzie organizowana przez promotora Sylvii? bo jesli ta walka to bedzie takie remisowe tarzanie sie jak w drugiej rundzie walki z japoncem to chyba łatwo ją naciągną sylvii?
fizyczność w walce to pierwszy prezentowany przez każdego atut Pudzian innych niestety nie ma ze względu na swoje gabaryty musiały by minąć lata żeby wyszkolić inne czynniki
No tak fizyczność w walce = hipertrofia mięśni szkieletowych ;p
no tak ty zawsze wyskakujesz do większych bo łątwiej ich rozjebać
No w Krakowie zasadniczo nie ma to znacznej różnicy większy czy mniejszy i tak każdy z nożem albo siekierą ;p
w Krakowie zasadniczo jak wszędzie indziej, a to że kibole wybrali taki rodzaj konkurencji to już inny temat i inna sprawa