|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540 |
Otóż to.Feberbahce dziś gra o wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
jutrzejsza masówka dnia obok Chelsea (1.08) i Interu (1.05) -> Fenerbahce, bo muszą wygrać  Tu jednak, aż 1.45  nie mow nic o Fener mlody bo mi zapeszysz  spoko i tak jutro na 90% kuponach będzie  Izi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
witam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Po takim kursie???????????
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
witam  hej  Getafe i Barca jednak dały radę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
2 Bundesliga FSV i Hansa walcza o byt w 2giej... chyba Rostock nawet jak wygra nie bedzie mial szans skoro FSV grA Z degradowanym Koblenz. a moze obydwie nie wygraja... FSV X2 i Fortuna :> sie zobaczy Murcia  po bramke
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
witam  hej  Getafe i Barca jednak dały radę   Fener + Trentino koncza kupon dzieki temu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540 |
FSV Frankfurt może warto, wygrana da im utrzymanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Powiem wam dlaczego ja nie gram Fener ( co nie znaczy, ze wam nie wejdzie ) 1. Ankara nie zwykła u siebie przegrywać, a nie przegrała z drużyną ze Stambułu ( np z Galatą 3:0 ) 2. Animozje na linii Ankara - Stambuł, nie pozwolą na odpuszczenie tego meczu, a sadzę że Bursa jakoś ich zmotywuje. 3. Prawie cały świat to gra. 4. Są lepsze mecze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Mi siadlo wczoraj: Leeds + Lech + Nurnberg
Czekam na: Fenerbahce + FSV Frankfurt + Chelsea + Inter
Boje sie tego FSV bo Fenerba powinno wejsc....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Powiem wam dlaczego ja nie gram Fener ( co nie znaczy, ze wam nie wejdzie ) 1. Ankara nie zwykła u siebie przegrywać, a nie przegrała z drużyną ze Stambułu ( np z Galatą 3:0 ) 2. Animozje na linii Ankara - Stambuł, nie pozwolą na odpuszczenie tego meczu, a sadzę że Bursa jakoś ich zmotywuje. 3. Prawie cały świat to gra. 4. Są lepsze mecze. izi, to Fener ma najwiekszy budzet w Turcji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
oswiec Nas swoja wiedza o wielki... pfff Inter, Chelsea
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
2 Bundesliga FSV i Hansa walcza o byt w 2giej... chyba Rostock nawet jak wygra nie bedzie mial szans skoro FSV grA Z degradowanym Koblenz.
a moze obydwie nie wygraja... FSV X2 i Fortuna :> sie zobaczy Murcia  po bramke a może powiedzą tak : LEĆCIE Z NAMI  nie raz tak bywało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Franek w Cafe Futbol zapowiedział że na kadre 3 bramkarzem bedzie Przemysław Tytoń i to on zagra w meczu z Finlandia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540 |
Powiem wam dlaczego ja nie gram Fener ( co nie znaczy, ze wam nie wejdzie ) 1. Ankara nie zwykła u siebie przegrywać, a nie przegrała z drużyną ze Stambułu ( np z Galatą 3:0 ) 2. Animozje na linii Ankara - Stambuł, nie pozwolą na odpuszczenie tego meczu, a sadzę że Bursa jakoś ich zmotywuje. 3. Prawie cały świat to gra. 4. Są lepsze mecze. Odnośnie 4 punktu, np jakie według Ciebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Daj spokój widzisz przecież, koledzy wczoraj tak zarobili na czeskich Spartach i Banikach itd. spotkaniach wczoraj z tą samą analizą, że dziś idą za ciosem i nic, że nawet sami Turcy odradzają grę po takim kursie ich nie zraża 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
5 minut i po bólu  Selekcje Czas zakładu: 09/05/2010 11:59:43 Data zdarzenia Zdarzenie Selekcje Kursy Zasady Wygrana/miejsce Wynik 1 09/05/2010 Amkar Perm - Rezerwa v Zenit St Petersburg - Rezerwa (Gole) Powyżej 1.5 2.37 Brak Wygrana ruskie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Daj spokój widzisz przecież, koledzy wczoraj tak zarobili na czeskich Spartach i Banikach itd. spotkaniach wczoraj z tą samą analizą, że dziś idą za ciosem i nic, że nawet sami Turcy odradzają grę po takim kursie ich nie zraża  ja juz to mialem zagrane od srody
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
betis 1 teraz Murcia bramka 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|