Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#38550 05/10/2002 00:20
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Quote
Oryginalnie wysłał luc:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał orzel:
[qb]Gram w np. w Expekcie czyli na Malcie czyli zagranicą. I niech mnie urzad skarbowy pocałuje w dupe.

Pozdrawiam[/qb]
"Zatem nie można również dzięki internetowi brać udziału w organizowanych poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej zakładami bukmacherskimi. "

Zebys ty czasem nie musial urzedu calowac...[/qb]
To jest tylko jedna z możliwych interpretacji jednego z mozliwych do wzięcia pod uwagę przepisów i właściwie jako taka nic nie znaczy! WIększość przepisów ma ustalone interpretacje i przydałby się na forum jakiś prawnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#38551 05/10/2002 00:52
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
Ale to jest wlasnie interpretacja prawnika, nastepny powie co innego "ile prawnikow tyle zdan" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a jaka jest prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Najlepiej gdyby zapytac kogos kompetentnego w expekt.com, w koncu maja konto w polskim banku itp na pewno dobrze zbadali sprawe

A zreszta po co sobie zawracac glowe, jak bede mial do wyplaty ponad 10.000 euro to wtedy pomysle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#38552 05/10/2002 01:11
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
W USA jest podobny problem ale jeszcze ani jeden obywatel amerykański nie musiał z tego powodu iść do sądu.

Mam nadzieję, że Ania wróci i przedstawi swoją interpretację...

#38553 05/10/2002 01:59
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Nie wiem w czym widzicie problem. Jest jeden mocny argument. Jak wam udowodnią że gracie u bukmachera zagranicznego prze internet???. Nawet jak udowodnią ci że przelew był od bukmachera zagranicznego to o niczym nie będzie świadczyć. Chyba że bukmacher pójdzie na współprace z policją polską <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Cały szkopuł (oczywiście przy bardzo dużej sumie) tkwi co wymysleć za co te pieniążki płyną z zagranicy. I to jest problem dla prawnika jaką bajkę wymyśleć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

#38554 06/10/2002 06:07
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Akurat przy transakcjach elektronicznych, za miejsce ich zawarcia, przyjęło się uważać to, gdzie znajduje się główny serwer; z tego co się orientuję taki jest consensus prawny.

A jeśli mówimy o pieniądzach WYGRANYCH zagranicą, to podobno nie są one opodatkowane - był już tu na forum temat o tym, gdzie jako przykłady podawano Audi wygrane przez Małysza poza granicami Polski...

Natomiast sprawa &#8364;10000 nie musi tyczyć się samej wygranej; o wiele częściej granica ta byłaby przekraczana przy samym transferze kapitału, ale na szczęście jest NeTeller. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#38555 06/10/2002 16:18
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Najważniejsze jest: Nigdy się nie przyznawaj, jak cię złapią za rękę mów, że to nie twoja ręka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
kto oglądał ten wie.......

#38556 06/10/2002 17:06
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
W
member
member
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
A co w przypadku jak ktoś ma klika kont w różnych bankach i przelew rozłoży na te kilka kont.
Czy można było by przyjąć: 5 kont w różnych bankach to kwota ok. 50.000 euro?

Pozdrawiam.

#38557 07/10/2002 04:58
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Można. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#38558 07/10/2002 09:44
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
W sprawie gdzie jest zawarta umowa przez internet były juz wyroki sądowe i zawsze uznaje sie miejscem zawarcia umowy - miejsce gdzie fizycznie znajduje się serwer

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1