Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Dobre to - craax, a podkład muzyczny, pasuje do nastroju.
ogladnales ? wiadomo Cracovia historia , wybitni ludzie itd , ale pasuje do kilku innych wielkich klubow w naszym kraju , pasuje jak ulal !!!!
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
1 10/05/2010 Szwajcaria vs Włochy
Poniżej 5.0 1.90 Brak Odbędzie się
2 10/05/2010 USA vs Dania
Dania +2.5 1.75 Brak Odbędzie się
iziii
MŚ jak najbardziej na +
a tak przed meczem to nic nie można napisać ?
wpłacone na szybkiego, zagrane na szybkiego, bo Seppi zrypał kupon na 500 euro równo z rozpoczęciem meczy zagrane, sorki ale nie znam nawet składów itp itd. gram na wyczucie, pisać analiz nie potrafię, nie znam się na hokeju. Wczoraj pograne Vancover też na czuja i weszło, a nie analizowałem ani sekundy.
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
to tylko pozazdrościć nosa
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
czyli grasz na chybił trafił to zapierdziel raz dziennie najwyzszy kurs jaki wejdzie danego dnia nie wazne co za dyscypilina moze tez sie uda
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@akagi , Ty jako Legionista...
VIDEO
pamietasz to ? Jeden z NAJWIEKSZYCH meczy na jakich bylem w calym swoim zyciu
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
a dziękuję bardzo, hokej od 2 dni 100% skuteczności
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
@akagi , Ty jako Legionista...
VIDEO
pamietasz to ? Jeden z NAJWIEKSZYCH meczy na jakich bylem w calym swoim zyciu
a ja to pies bury ?
zobaczyłem tylko tytuł i domyślam się o co chodzi, Legia karny Surmy "mogłeś być królem, jesteś chu*em" nietrafiony i Cracovia strzela i wygrywa Bojarski. 90 minuta meczu.
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Dania wygrała
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
hamburgery przegraly
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dobre to - craax, a podkład muzyczny, pasuje do nastroju.
ogladnales ? wiadomo Cracovia historia , wybitni ludzie itd , ale pasuje do kilku innych wielkich klubow w naszym kraju , pasuje jak ulal !!!!
Taki nostalgiczny.
Szacun dla Cracovii jako klubu,
z jego tradycjami i historią
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
USA niech się skończy 1-1,
a później się załaduje na Duńczyków Szwajcaria 2-0, trzymać tam under 5
nie mówcie,że nie napisałem co będę grał
@2.3 było w dogrywce
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
młody ale Ty nie ogladnales pierwszego filmu co wkleilem
dokladnie o to chodzi
ach co to byl za mecz , 93 min dokladnie ... NIE DO OPISANIA CO SIE DZIALO NA STADIONIE , 800 chlopa z Wawy , to przeszlo do historii !!
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Wydarzenie Stawka Kurs Wynik Wypłata USA - Dania Mecz Double Chance Twój zakład: Single, 2 35 zł 2,80 1-1 0 zł
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Wydarzenie Stawka Kurs Wynik Wypłata USA - Dania Mecz Double Chance Twój zakład: Single, 2 35 zł 2,80 1-1 0 zł
moglby mi ktos wyjasnic? zagrane w unibecie..
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
fajny turniej fajny , z kazdym meczem jest sie madrzejszym , mysle ze beda z tego owocki
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
USA 1-1 Dania (0-0, 1-1, 0-0) 1-2 after OT Kto pierwszy zdobędzie 3 bramki (tylko 60 min.) Żadna 2.70
USA 1-1 Dania (0-0, 1-1, 0-0) 1-2 after OT Łączna liczba bramek (tylko 60 min.) (Powyżej/poniżej) 2 poniżej +4.5 1.61
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
ciekawe kiedy dzień konia się skończy
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
@akagi , Ty jako Legionista...
VIDEO
pamietasz to ? Jeden z NAJWIEKSZYCH meczy na jakich bylem w calym swoim zyciu
Jak wujek kazał Surmie spudłować karnego, to tak było.
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Wydarzenie Stawka Kurs Wynik Wypłata USA - Dania Mecz Double Chance Twój zakład: Single, 2 35 zł 2,80 1-1 0 zł
moglby mi ktos wyjasnic? zagrane w unibecie..
ponawiam, ja cos zle widze czy czy oni zle rozliczyli?
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@mat ja wogole nie wiem o co chodzi
Link skopiowany do schowka