|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
taki kuponik rozliczyli mi jako przegrany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
taki kuponik rozliczyli mi jako przegrany  a sprawdziles dokladnie co dales ? moze jakis zaklad na tercje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
hmm no ale kazda tercja remisowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
o 19 ma byc live chat to zapytam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
Wydarzenie Stawka Kurs Wynik Wypłata USA - Dania Mecz Double Chance Twój zakład: Single, 2 35 zł 2,80 1-1 0 zł moglby mi ktos wyjasnic? zagrane w unibecie.. ponawiam, ja cos zle widze czy czy oni zle rozliczyli? W unibecie pewnie licza 60 min, a nie z dogrywka - przynajmniej tak mi sie wydaje: 20:15 Niemcy - Finlandia 4,85 5,00 1,50 20:15 Niemcy - Finlandia Włączając dogrywkę oraz rzuty karne 3,45 1,28
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Wracam i nie wierzę  Mieli Amerykanie jakieś szanse w 3 tercji ? Niemców odpuszczam , i jestem za Finami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
ale gralem to live, zaklad 'duble chance' na czysta dwojke, kiedy jeszcze bylo 0:0, na czysta dwojke bylo okolo albo ponad 4
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
mat ma racje , wiecz kloc sie ! grajus mieeeczaku , graj Niemcow !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Finowie  ostatni mój bet z tych MŚ jeśli nie wejdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
Kanada izi? Czy są jakieś ale?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Finowie  ostatni mój bet z tych MŚ jeśli nie wejdzie  może lepiej niemiaszków grać: motywacja-przecież to gospodarze, podbudowani wygraną z hamburgerami, a finowie w plecy z Danią może się nie podniosą a kurs piękny. A finowie lubią faulować więc szanse dla gospodarzy spore..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Kanada izi? Czy są jakieś ale? ja gram under, łotwa zawsze mocno broniła..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Finowie  ostatni mój bet z tych MŚ jeśli nie wejdzie  może lepiej niemiaszków grać: motywacja-przecież to gospodarze, podbudowani wygraną z hamburgerami, a finowie w plecy z Danią może się nie podniosą a kurs piękny. A finowie lubią faulować więc szanse dla gospodarzy spore.. za późno, Finowie 1 mecz klapa, może zlekcewazyli Dunów, dzis po wygranej Dunów z USA, musza powalczyć o Win, zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
łotwa u 6,5 za 1.62 i niemce u 5,5 za 1,7 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
kanada ov 5.5 bedzie chyba gladko latwo i przyjemnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
Ta, Amerykanie też musieli wygrać i wiadomo jak to się skończyło. Nie rozumiem po co gracie faworytów po tak śmiesznych kursach. Mistrzostwa ledwo się zaczęły, a już 3 wielkie niespodzianki były, warto ryzykować? Tym bardziej, że Szwaby grają u siebie, pewnie solidnie przygotowywali się do tego turnieju i z pewnością są dodatkowo podbudowani pierwszym zwycięstwem. Dla Finów, podobnie jak dla innych wielkich reprezentacji, imprezą nr 1 w tym roku były IO, osobiście mam wielkie wątpliwości, czy mobilizacja na tegoroczne mistrzostwa jest odpowiednia. Jak widzę skład, to przede wszystkim rzuca mi się w oczy mieszanka zawodników z różnych lig, raczej zgranie nie będzie ich najmocniejszą stroną, tym bardziej na początku turnieju. Chyba lepiej poszukać jeszcze jakichś niespodzianek, niż znowu się zawieść na tych niby murowanych faworytach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Z potentatów serio potraktowali rozgrywkę Rosjanie i wszyscy wiemy o co chodzi.
Czechy, Szwecja też, ale to nie ta siła, na pewno trójka jest w zasięgu obu.
A dla Danii ogromny szacunek, co prawda bramkarz momentami wyczyniał cuda, ale cała drużyna zagrała świetnie. Chyba nikt się nie spodziewał 5 punktów po dwóch spotkaniach, już wiadomo, że ktoś wielki będzie musiał się bronić przed spadkiem zamiast walczyć o półfinały.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
czy na cyfrze sa mecze mistrzostw do obejrzenia??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
młody gniewny, żeby nie było to gram Niemcy u5.5 i Kanda u6 teraz podałem to pewnie nie wejdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
czy na cyfrze sa mecze mistrzostw do obejrzenia??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|