Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 17 1 2 10 11 12 13 14 16 17
MagiK #3847909 06/05/2010 19:14
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Chciałem pokazać coś ze swojego podwórka...

mecz Oderka Opole - Start Namysłów 1/8 PP na szczeblu wojewódzkim
Oprawa prezentuje powrót kibiców Startu z Graczy na jesień 2009 którym kierowca uratował życie:)po tym wyjeździe do końca rundy liczba kibiców Startu na wyjazdach wynosiła aż 0:)

od połowy filmiku niezły ubaw

Bonus: Unibet
john #3853470 09/05/2010 00:51
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
zerkam na canal plus piekny stadion , piekne mauzoleum , szkoda Legii ,ale nie szkoda żydowskich piueniedzy wyrzuconych w błoto....

ELDORADO #3853523 09/05/2010 01:08
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by ELDORADO
zerkam na canal plus piekny stadion , piekne mauzoleum , szkoda Legii ,ale nie szkoda żydowskich piueniedzy wyrzuconych w błoto....
nic dodac nic ując

ELDORADO #3853981 09/05/2010 04:13
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Originally Posted by ELDORADO
zerkam na canal plus piekny stadion , piekne mauzoleum , szkoda Legii ,ale nie szkoda żydowskich piueniedzy wyrzuconych w błoto....
To pewnie uradujesz sie na wiadomość że Legia ma wydać nawet 20 milionów na transfery w tym okienku. Tyle żydowskich pieniędzy w błoto laugh

Tetfol #3854055 09/05/2010 04:41
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
A pamiętam, jak Lech wszedł do 1 ligi i grał w Warszawie,
to stadion pękał w szwach,
do tego stopnia, że kibice siedzieli na czerech jupiterach.

To se ne wrati.

ELDORADO #3854790 09/05/2010 19:49
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
Originally Posted by ELDORADO
zerkam na canal plus piekny stadion , piekne mauzoleum , szkoda Legii ,ale nie szkoda żydowskich piueniedzy wyrzuconych w błoto....
Jakie żydowskie pieniadze stadion został zbudowany z pieniedzy podatników ITI zapłociło tylko za projekt

Stadion juz mamy na własciciela czekamy laugh laugh

Podroznik #3854815 09/05/2010 20:08
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
[...]'' Niewiele brakowało a ze stadionu wyrzucony zostałby czterolatek! Ów młodzieniec, siedzący na ramionach u ojca, nad głową prezentował kartkę z przekreślonym napisem ITI. W jego stronę pospieszyli ochroniarze, ale na skuteczną interwencję nie pozwolili zgromadzeni w pobliżu kibice. Ochrona po usłyszeniu wielu wulgarnych okrzyków wycofała się, prawdopodobnie uznając, że lepiej będzie wlepić zakaz po cichaczu, już po meczu.''[...]

[Linked Image]

ITI SPIERDALA*J

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
[Linked Image]



ITI go home

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
barany wysługują się dziećmi, bo sami odwagi niemają.

W tygodniu klub podjął decyzje o powrocie do herbu z 1957 r. Był to najważniejszy postulat tych niby protestujących i co ??? Zamiast wyciągnać rękę pokazać chęć kompromisu to mamy na stadionie ITI patataj.

Przypomnę że cąłkiem niedawno oficjalnymi powodami protestu był herb i wysokie ceny biletów. Herb wrócił a bilety na njowy stadion wcale nie są drogie. Skrojone na każdą kieszeń. Karnet na trybunę ultras na cały sezon to koszt 420 zł.

Tak więc o co chodzi tym protestującym ? Oczywiście o pieniądze. Maży im się sytuacja jak w Poznaniu gdzie klub płaci kibicom za spokój na stadionie.

Ps jak tam wasz Legion LTM-y ?? Ponoc pierwsza partia to była całkiem ok ale później to wciskają wam straszne siki laugh

Tetfol #3854858 09/05/2010 20:38
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by Tetfol
barany wysługują się dziećmi, bo sami odwagi niemają.

przecież to rodzic odpowiada za dziecko i na niego będzie brana odpowiedzialność nie?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Co Ty za bzdury piszesz Tetfol.
Nie znasz sprawy, a ferujesz wyroki.
Ojciec tego dziecka zapewne dostanie zakaz stadionowy,
w demokratycznym państwie.

akagi #3854899 09/05/2010 20:55
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Originally Posted by akagi
Co Ty za bzdury piszesz Tetfol.
Nie znasz sprawy, a ferujesz wyroki.
Ojciec tego dziecka zapewne dostanie zakaz stadionowy,
w demokratycznym państwie.
Co jest bzdurą ?

Ostanio wystawiono dwóch gówniarzy na odstrzał z jakims transparentem ?? Wczoraj dziecko. Chcesz powiedzieć że to była samowolna akcja czterolatka w imię chwały ABJ ? laugh

Tetfol #3854915 09/05/2010 21:01
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
chyba ten dzieciak siedział na ramionach ojca, a nie został zwinięty przez opozycjonistów ITI

Tetfol #3854924 09/05/2010 21:07
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Chcę powiedzieć tylko, że ojciec tego czterolatka, nie będzie mógł chodzić na mecze ukochanej drużyny, tylko dlatego, bo magnat medialny, poczuł się urażony.
Bo żyjąc i płacąc podatki w demokratycznym państwie, ktoś mu tego zabroni.

akagi #3855043 09/05/2010 22:09
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by akagi
A pamiętam, jak Lech wszedł do 1 ligi i grał w Warszawie,
to stadion pękał w szwach,
do tego stopnia, że kibice siedzieli na czerech jupiterach.

To se ne wrati.

ja pamietam pogoń - legia. rany julek, dwadziescia pare tysiecy na tamte czasy....

Llama #3855050 09/05/2010 22:12
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Llama
Originally Posted by akagi
A pamiętam, jak Lech wszedł do 1 ligi i grał w Warszawie,
to stadion pękał w szwach,
do tego stopnia, że kibice siedzieli na czerech jupiterach.

To se ne wrati.

ja pamietam pogoń - legia. rany julek, dwadziescia pare tysiecy na tamte czasy....

I rekord Polski w ilości serpentyn.

To były czasy...

akagi #3859904 11/05/2010 21:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Korona - Lechia

[Linked Image]

[Linked Image]

lupus #3859912 11/05/2010 21:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
I jeszcze film.
Ladnie to wyglada smile


lupus #3859915 11/05/2010 21:56
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Jako kibic Legii Warszawa - zazdroszczę wam.

akagi #3866462 14/05/2010 01:39
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Godzinę przed rozpoczęciem ostatniego ligowego meczu Legii w tym sezonie na Łazienkowskiej naprzeciwko wejścia na Krytą odbędzie się pikieta kibiców. Fani zorganizowali legalną demonstrację i od rana prowadzą akcję informacyjną na ten temat. "Grupy kibicowskie oraz fankluby z całej Polski zapraszają na pikietę przeciwko działaniom ITI na rzecz niszczenia piłkarskiej sekcji Legii Warszawa" - piszą organizatorzy.

Poniżej prezentujemy pozostałą treść całego komunikatu:

"Przed meczem serwowane będą truskawki w cenie zgodnej z &#8222;racjonalnością biznesową&#8221; działaczy KP, a po pikiecie zapraszamy do &#8222;Źródełka&#8221; na degustację kuflowego Legiona w cenie 4 zł. Z procentu uzyskanego ze sprzedaży piwa finansowane będą wyjazdy kibiców niepełnosprawnych.

Pokażmy, że nie jesteśmy klientami Multikina, czy podobnych firm &#8211; im chodzi tylko o film, a nie miejsce, w którym go oglądają. My mamy tylko Legię. I nie damy jej zniszczyć w imię pseudobiznesowych amatorskich mrzonek. Zwłaszcza, że wyświetlany film do oskarowych nie należy.

Dość!"

Strona 12 z 17 1 2 10 11 12 13 14 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, aker, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, forty), 1,837 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,369
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1