|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Ojro jak tam jutro Górnik ?
Ps.chodzą już słuchy na mieście iż w przypadku awansu Kasperczak chciałby naprawić swój błąd i jeszcze raz poprowadzić Górnik?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Lech zdobył gola po kontrze w akcji w której powinien być rzut wolny dla Ruchu, a Arboleda powinien dostać czerwoną kartę za faul na Piechu, który wychodził sam na sam z bramkarzem... Sędzia puścił akcję nie widząc ewidentnego faulu... Bywa  stronniczy jestes Całe studio Canal+ też?? Kaziu na pewno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018 |
Fryzjer ma konstytucyjne prawo do 1 telefonu, wykonał go 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Blackpool walcie na 1-1 i później będzie walka o zwycięstwo Forest Adam postrasz ich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
Kasperczak zwolniony nastepca Wojciech Łazarek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ps.chodzą już słuchy na mieście iż w przypadku awansu Kasperczak chciałby naprawić swój błąd i jeszcze raz poprowadzić Górnik? Chcieć to on sobie może, jego "magię" diabli wzięli. Najpierw spuścił Górnika z ligi, a teraz przegra wygrane mistrzostwo z Wisłą. Za tydzień Heniek będzie bezrobotny i nikt mu już w Polsce pracy nie da. A już raczej na pewno nie Górnik. P.S. Górnik jutro popłynie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Reprezentacja Seszele może się nim zainteresuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
 Mega..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
Lech zdobył gola po kontrze w akcji w której powinien być rzut wolny dla Ruchu, a Arboleda powinien dostać czerwoną kartę za faul na Piechu, który wychodził sam na sam z bramkarzem... Sędzia puścił akcję nie widząc ewidentnego faulu... Bywa  stronniczy jestes Całe studio Canal+ też?? Kaziu na pewno. a Pierwsza bramka dla Wisły ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Piecia, ale Górnika od nastepnego sezonu przejmuje... Wałdoch  [moje zdanie] nie gram Górnika, a do konkursu dałem XXX, czuje ze w cholere ciezko bedzie i zastanawiam sie nad overem ja, jak stawiam i analizuje I lige, sprawdzam najpierw kursy na Tobet i UB. A tutaj widac ze dla nich Pogon lekkim faworytem. Górnik bez kontuzji, ale bardzo ciezki wyjazd. Sandecja iziii peffka i bedzie to super frajerstwo albo znak ze nie chca awansowac jesli nie wygraja lub X. moze jutro cos napisze... Slask  Lech  Arka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
 Mega.. 5 minut wcześniej mowie żeby ten kret czerwona dostał 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Ps.chodzą już słuchy na mieście iż w przypadku awansu Kasperczak chciałby naprawić swój błąd i jeszcze raz poprowadzić Górnik? Chcieć to on sobie może, jego "magię" diabli wzięli. Najpierw spuścił Górnika z ligi, a teraz przegra wygrane mistrzostwo z Wisłą. Za tydzień Heniek będzie bezrobotny i nikt mu już w Polsce pracy nie da. A już raczej na pewno nie Górnik. P.S. Górnik jutro popłynie  nie ma co na niego narzekać jak dla mnie i tak najlepszy szkoleniowiec tu  który lepszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Ps.chodzą już słuchy na mieście iż w przypadku awansu Kasperczak chciałby naprawić swój błąd i jeszcze raz poprowadzić Górnik? Chcieć to on sobie może, jego "magię" diabli wzięli. Najpierw spuścił Górnika z ligi, a teraz przegra wygrane mistrzostwo z Wisłą. Za tydzień Heniek będzie bezrobotny i nikt mu już w Polsce pracy nie da. A już raczej na pewno nie Górnik. P.S. Górnik jutro popłynie  uważam iż bardzo ciekawy mecz się zapowiada i ważny dla obu ekip a jak tam podchodzicie do finału PP?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
grupa A ligi mistrzow lech ,werder,barcelona,fenerbahce
beda fajne meczyki przy bulgarskiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940 |
Arka @2.20 Lech @2.00 Śląsk lub X @1.59 Polonia W. lub X @1.44 i żużel  Lejonen @1.25 Dobrucki-Protasiewicz 1 @1.85 mam nadzieję, że będzie izzi  dali radę  szkoda Dobruckiego.. ale zwrot będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
grupa A ligi mistrzow lech ,werder,barcelona,fenerbahce
beda fajne meczyki przy bulgarskiej gdzie losowałeś ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|