|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Zurawski wroci do Lecha i moze wkoncu Nowaka sciagna z belchatowa  Żurawski chyba sobie nie zdaje sprawy jakie "przywitanie" tu go ew. bedzie czekać..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018 |
czy jedynym zarobionym człowiekiem po tej kolejce jest mariusz 'pocomimistrzostwo' jop ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Zurawski wroci do Lecha i moze wkoncu Nowaka sciagna z belchatowa  przeciez tam micanski idzie a w sobote jeszcze ich zalatwi na remis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
letnie okienko transferowe zapowiada się więc bardzo ciekawie, oby tylko klubu nie szczędziły na talarach
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
JOP CZŁOWIEK SAMOBÓJ, CZŁOWIEK NIESZCZĘŚCIE, CZŁOWIEK ANTY-WISŁA ZAŁATWIŁEŚ NAM WICE-MISTRZA... a najbliższe lata lepsze nie będą,początek końca Wisły:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Jop ale co to jest za gosc... pamietam jak na Euro w meczu z Austria wszyscy Austriacy byli od niego 3x szybsi bez kitu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
Zurawski wroci do Lecha i moze wkoncu Nowaka sciagna z belchatowa  przeciez tam micanski idzie a w sobote jeszcze ich zalatwi na remis  Micanski ich nie załatwi bo za dużo zawdzięcza Amice:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Jop chyba nie zagra z Odrą  No by byl odwazny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
JOP CZŁOWIEK SAMOBÓJ, CZŁOWIEK NIESZCZĘŚCIE, CZŁOWIEK ANTY-WISŁA ZAŁATWIŁEŚ NAM WICE-MISTRZA... a najbliższe lata lepsze nie będą,początek końca Wisły:) kiedy ci się to śniło ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ciekawe jakie kursy wystawią na Lecha w ostatniej kolejce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
Jop chyba nie zagra z Odrą  No by byl odwazny  zagra i strzeli  a zagłębie wygra i Maistera mamy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018 |
spadają kursy w zakładzie gwiazda demotywatorów  łapać póki jest co ;d
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
nie ma co na niego narzekać jak dla mnie i tak najlepszy szkoleniowiec tu  który lepszy  Na pewno jest wielu gorszych, ale Heniu ma takie wymagania finansowe, że nikt teraz nie zaryzykuje. Nie po "wynikach" Kasperczaka. ale skoro kluby kasy nie dają to kim ma wojować ? pamiętam czasy jak Schalke zlali ! i kim ? teraz Kalu Uche mundial i kluczowy gracz w klubie w Hiszpanii Żuraw nagle w SPL się znalazł każdy niech narzeka na niego ale Smuda na EURO 2012 cudów nie dokonana więc kto następny ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478 |
Ciekawe jakie kursy wystawią na Lecha w ostatniej kolejce. 1.15 - 1.20
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,018 |
obama w wiadomościach :"w tych trudnych chwilach wszyscy jesteśmy wiślakami" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
spadają kursy w zakładzie gwiazda demotywatorów  łapać póki jest co ;d tamtejsza hołota to pewnie nawet nie wie, że kolejka się odbyła. Na głównej demoty, że strach iść na stadion ( jakiś taki śmieszny, ale z takim przesłaniem ) i przestałem tam zaglądać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
JOP CZŁOWIEK SAMOBÓJ, CZŁOWIEK NIESZCZĘŚCIE, CZŁOWIEK ANTY-WISŁA ZAŁATWIŁEŚ NAM WICE-MISTRZA... a najbliższe lata lepsze nie będą,początek końca Wisły:) kiedy ci się to śniło ? przeciez to prawda a w nastepnym sezonie to juz w ogole liga bedzie wyrownana jak Wojciechowski da wiecej pieniazkow to 5-6 zespolow bedzie walczylo o majstra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
JOP CZŁOWIEK SAMOBÓJ, CZŁOWIEK NIESZCZĘŚCIE, CZŁOWIEK ANTY-WISŁA ZAŁATWIŁEŚ NAM WICE-MISTRZA... a najbliższe lata lepsze nie będą,początek końca Wisły:) kiedy ci się to śniło ? za rok pewnie sam zobaczysz,że to nie sen ,Cupiał od lat w was nie inwestuje a cały czas jest łatanie budżetu na siłę.Co do dzisiejszego dnia to chyba w historii ligi nie było tak frajersko straconego mistrza? Mi się przypomina jeden przypadek z zagranicy gdy Bayern wyprzedził w ostatnich sekundach Schalke
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ciekawe jakie kursy wystawią na Lecha w ostatniej kolejce. 1.15 - 1.20 Może handi wejść. Będą chcieli zrobić kibicom święto
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
twarog, ksieguj mistrza ksieguj 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|