|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Federer i Nadal przyjaciele ?? a skad takie info, gdizes slyszalem ze szanuja siebie nawzajem, ale zeby przyjaciele...  nauczy sie czytać ze zrozumieniem  to będziesz wiedział o kogo chodzi...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Wszystko sie i tak zobaczy wieczore Zreszta bez podkladania sie Wawrinki Fed jest w stanie na tym korcie ograc Stasia  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
powalone te mecze dziś  Gulbis i Jankovic mi tylko pasują 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
dzięki! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Ojro wypij kawe --> 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
ogladal ktos wczoraj almagrosa z sodą? Hiszpan tak dobrze naparzał czy dla sody woda sodowa uderzyla?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Po wstępnym wyszukiwaniu betów:
Almagro, Bryany 2:0, Peer/Schiavione, LLagostera/Martinez, Stosue 2:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227 |
Gulbis?....tak jak W Rzymie w ub tyg.1 set mozliwy tiebreak...a jak dla Lopeza - to i wynik moze być odwrotny....Madryt powinien dodatkowo zmobilizować Hiszpana....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227 |
A czy deblowi Dlouhy/Paes nie czas wreszcie wygrac cos na clayu ???....przeciwnicy do potentatow gry deblowej nie nalezą ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
siema Peer, Petrova , Jankovic , Gulbis , Ferrer maaaalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
A czy deblowi Dlouhy/Paes nie czas wreszcie wygrac cos na clayu ???....przeciwnicy do potentatow gry deblowej nie nalezą .... może i czas, ale pamiętam, że Paes miał ostatnio dość spore problemy osobiste. Jak mnie pamięć nie myli związane z chorobą dziecka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
siema Peer, Petrova , Jankovic , Gulbis , Ferrer maaaalo  mało? i od tego bedzie gnalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
siema Peer, Petrova , Jankovic , Gulbis , Ferrer maaaalo  ależ mnie wczoraj Syrena powiozła na funduszach. Dobrze, że Safarova po ciężkim boju wygrała  Peer jak najbardziej. Jankovic, Ferrer. Gulbisa nie ruszam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Nadia bardzo fajnie , zmobilizowana niesamowicie ,nie przypala sie, serwis dobry , bedzie dobrze Peer dwa sety i po zawodach , Jelena i Ferrer ewidentnie do gry a Gulbis ma taka forme , ze ho ho 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2008
Posty: 478 |
ogladal ktos wczoraj almagrosa z sodą? Hiszpan tak dobrze naparzał czy dla sody woda sodowa uderzyla? Almagro nadzwyczaj dobrze, powiedziałbym nawet jak nie on. Soda słabiutko bez zaangażowania. Na dziś trio: Jankovic, Stosur, Verdasco.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
ogladal ktos wczoraj almagrosa z sodą? Hiszpan tak dobrze naparzał czy dla sody woda sodowa uderzyla? Almagro nadzwyczaj dobrze, powiedziałbym nawet jak nie on. Soda słabiutko bez zaangażowania. Na dziś trio: Jankovic, Stosur, Verdasco. sprobuje hiszpana
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Nadia bardzo fajnie , zmobilizowana niesamowicie ,nie przypala sie, serwis dobry , bedzie dobrze Peer dwa sety i po zawodach , Jelena i Ferrer ewidentnie do gry a Gulbis ma taka forme , ze ho ho  miałem w pamięci spotkanie Nadii z Ivanovic i jej zniechęcenie do gry i szukanie wytłumaczenia wszczędzie. Wczoraj inna zawodniczka. 16 obronionych bp - mega osiągnięcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Zastanawiam się nad GGL. Buki już robią korekty na niego. Z drugiej strony w przyszłym tygodniu będzie bronił w Nicei zwycięstwa z Kitzbuhel. Dość ostro się ostatnio forsuje przed RG. Ale to jest Masters i z czarniawym, jego szanse nie wyglądają źle i kurs do przyjęcia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no wczoraj naprawde Nadia zrobila na mnie wrazenie , wydaje sie bardzo dobry inwestycja w nia !
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
A co myslicie o Petkovic? Rezai wyniki niezle ostatnio, ale z gra juz troche gorzej - ale nie ogladalem jej w Madrycie jeszcze. Cos mi sie jednak wydaje , ze Petkovic dzis wygra serwisem , jest po prostu bardziej stabilna w grze.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|