Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 67 1 2 6 7 8 9 10 66 67
buldog #3865413 13/05/2010 18:30
Dołączył: Sep 2009
Posty: 494
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 494

Bonus: Unibet
buldog #3865414 13/05/2010 18:30
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
WYPATRZYC to sobie mozna ptaka w koronach drzew

craax #3865415 13/05/2010 18:31
Dołączył: Sep 2009
Posty: 494
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 494
Albo żydka w atmosferze? laugh

craax #3865416 13/05/2010 18:32
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by craax
@jarko 33 chyba nie wiesz jak taki mecz bedzie wygladal, to jest LIGA POLSKA , stawiam lekkie ,latwe i przyjemne 3-0 dla Kolejorza , zero emocji , fiesta caly mecz
niech tak bedzie smile
ale to niebedzie latwy mecz duch Smudy bedzie sie unosil pozatym kasa bedzie dopingiem dla Zaglebia

craax #3865418 13/05/2010 18:32
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by craax
WYPATRZYC to sobie mozna ptaka w koronach drzew
Może jakieś inne przykłady ?

buldog #3865419 13/05/2010 18:32
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Craax nie trafia to do mnie tongue A Kazachów najlepiej ruszyć po meczu Ruskich, z tym, że ja przez pracę nie mogę sobie na to pozwolić i gram wcześnie, bo to jest wciąż niedoceniana ekipa i jestem pewny, że się utrzymają.

a co do Norwegów to też +1,5 na rywali mi się widzi, chociaż nie do głównego. Podobnie over Czechów, postrzelają dziś smile

Finanz #3865420 13/05/2010 18:33
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934

[/quote]

no wlasnie, wisła przegrala tytul a nie lech wywalczyl [/quote]

No to już lekka przesada tak interpretować moją wypowiedź.

Nie będę się wdawał w dyskusję bo nie ten dział.
Jeśli Lech nie zasłużył na majstra to niektórzy chyba są ślepi, a może nie mają cyfry plus i nie oglądali polskiej ligi.
stop

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by volt111
Albo żydka w atmosferze? laugh

widac , nie zlapales o co chodzi smile aplauz puchar

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by Rafik 25

no wlasnie, wisła przegrala tytul a nie lech wywalczyl [/quote]

No to już lekka przesada tak interpretować moją wypowiedź.

Nie będę się wdawał w dyskusję bo nie ten dział.
Jeśli Lech nie zasłużył na majstra to niektórzy chyba są ślepi, a może nie mają cyfry plus i nie oglądali polskiej ligi.
stop [/quote]

bo tego badziewia nie da sie ogladac laugh

craax #3865423 13/05/2010 18:34
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
no jak czujesz Francje to laduj zaby ,bo kurs przywalili dosc konkretny , liczylem na 1.75 na Norwegow ale troche brakuje , trudno sie mowi , biore to co jest smile

haczyk #3865424 13/05/2010 18:35
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by craax
WYPATRZYC to sobie mozna ptaka w koronach drzew
Może jakieś inne przykłady ?
-nadchodzaca chmure
-nadjezdzajacy autobus
-dym z wulkanu z Islandii
to mozna WYPATRZYC

craax #3865425 13/05/2010 18:35
Dołączył: Sep 2009
Posty: 494
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 494
Oczywiście, że tak bo wypatrzyć można żydka w atmosferze, a wypaczyć wynik ooo

Ciach bajera Alona boks

Finanz #3865427 13/05/2010 18:36
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by finanz
Originally Posted by Rafik 25

no wlasnie, wisła przegrala tytul a nie lech wywalczyl

No to już lekka przesada tak interpretować moją wypowiedź.

Nie będę się wdawał w dyskusję bo nie ten dział.
Jeśli Lech nie zasłużył na majstra to niektórzy chyba są ślepi, a może nie mają cyfry plus i nie oglądali polskiej ligi.
stop [/quote]

bo tego badziewia nie da sie ogladac laugh [/quote]

chyba polskignom wczoraj napisal ze bez flaszki nie da sie ogladac wta, podobnie i z tym wynalazkiem zwanym ekstraklasa

craax #3865428 13/05/2010 18:37
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by craax
Originally Posted by haczyk
Originally Posted by craax
WYPATRZYC to sobie mozna ptaka w koronach drzew
Może jakieś inne przykłady ?
-nadchodzaca chmure
-nadjezdzajacy autobus
-dym z wulkanu z Islandii
to mozna WYPATRZYC
zrozumiałem przejęzyczenie, mój błąd

craax #3865429 13/05/2010 18:37
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Na Unibecie kursy ostro w dol na Oliviera - czy to tylko korekta zaczynajacego serwisem - nie wiem - ale 0,15 na set i 0,2 na mecz to troche duzo

Dołączył: Jun 2005
Posty: 541
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 541
ma ktos live do chelka w Pradze kobiet ??

haczyk #3865431 13/05/2010 18:40
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Finanz czytaj ze zrozumieniem jeśli ktoś nie ogląda to niech nie wdaje się w dyskusje na temat tytułu.

To tak jak niektórzy śledzą livescore a nie oglądają spotkania i piszą jak to ona słąbo gra buhaha

Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Originally Posted by volt111
Albo żydka w atmosferze? laugh
dobre papa

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Rafik 25
Finanz czytaj ze zrozumieniem jeśli ktoś nie ogląda to niech nie wdaje się w dyskusje na temat tytułu.

To tak jak niektórzy śledzą livescore a nie oglądają spotkania i piszą jak to ona słąbo gra buhaha
piwo dobrze prawisz , Lech zasluzyl na tytul i to jedyna druzyna , ktora moze jakims cudem bedzie nas godnie reprezentowala w pucharach i ma cien szans na awans do LM

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by Rafik 25
Finanz czytaj ze zrozumieniem jeśli ktoś nie ogląda to niech nie wdaje się w dyskusje na temat tytułu.

To tak jak niektórzy śledzą livescore a nie oglądają spotkania i piszą jak to ona słąbo gra buhaha

to dlaczego tusk rzadzi skoro nie umie rzadzic?

Strona 8 z 67 1 2 6 7 8 9 10 66 67

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Lukasz111, 11kera11), 2,663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1