|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 494
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 494 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
WYPATRZYC to sobie mozna ptaka w koronach drzew
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 494
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 494 |
Albo żydka w atmosferze? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
@jarko 33 chyba nie wiesz jak taki mecz bedzie wygladal, to jest LIGA POLSKA , stawiam lekkie ,latwe i przyjemne 3-0 dla Kolejorza , zero emocji , fiesta caly mecz niech tak bedzie  ale to niebedzie latwy mecz duch Smudy bedzie sie unosil pozatym kasa bedzie dopingiem dla Zaglebia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
WYPATRZYC to sobie mozna ptaka w koronach drzew Może jakieś inne przykłady ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Craax nie trafia to do mnie  A Kazachów najlepiej ruszyć po meczu Ruskich, z tym, że ja przez pracę nie mogę sobie na to pozwolić i gram wcześnie, bo to jest wciąż niedoceniana ekipa i jestem pewny, że się utrzymają. a co do Norwegów to też +1,5 na rywali mi się widzi, chociaż nie do głównego. Podobnie over Czechów, postrzelają dziś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
[/quote] no wlasnie, wisła przegrala tytul a nie lech wywalczyl [/quote] No to już lekka przesada tak interpretować moją wypowiedź. Nie będę się wdawał w dyskusję bo nie ten dział. Jeśli Lech nie zasłużył na majstra to niektórzy chyba są ślepi, a może nie mają cyfry plus i nie oglądali polskiej ligi. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
no wlasnie, wisła przegrala tytul a nie lech wywalczyl [/quote] No to już lekka przesada tak interpretować moją wypowiedź. Nie będę się wdawał w dyskusję bo nie ten dział. Jeśli Lech nie zasłużył na majstra to niektórzy chyba są ślepi, a może nie mają cyfry plus i nie oglądali polskiej ligi.  [/quote] bo tego badziewia nie da sie ogladac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no jak czujesz Francje to laduj zaby ,bo kurs przywalili dosc konkretny , liczylem na 1.75 na Norwegow ale troche brakuje , trudno sie mowi , biore to co jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
WYPATRZYC to sobie mozna ptaka w koronach drzew Może jakieś inne przykłady ? -nadchodzaca chmure -nadjezdzajacy autobus -dym z wulkanu z Islandii to mozna WYPATRZYC
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 494
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 494 |
Oczywiście, że tak bo wypatrzyć można żydka w atmosferze, a wypaczyć wynik  Ciach bajera Alona 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
no wlasnie, wisła przegrala tytul a nie lech wywalczyl No to już lekka przesada tak interpretować moją wypowiedź. Nie będę się wdawał w dyskusję bo nie ten dział. Jeśli Lech nie zasłużył na majstra to niektórzy chyba są ślepi, a może nie mają cyfry plus i nie oglądali polskiej ligi.  [/quote] bo tego badziewia nie da sie ogladac  [/quote] chyba polskignom wczoraj napisal ze bez flaszki nie da sie ogladac wta, podobnie i z tym wynalazkiem zwanym ekstraklasa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
WYPATRZYC to sobie mozna ptaka w koronach drzew Może jakieś inne przykłady ? -nadchodzaca chmure -nadjezdzajacy autobus -dym z wulkanu z Islandii to mozna WYPATRZYC zrozumiałem przejęzyczenie, mój błąd
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
Na Unibecie kursy ostro w dol na Oliviera - czy to tylko korekta zaczynajacego serwisem - nie wiem - ale 0,15 na set i 0,2 na mecz to troche duzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 541
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 541 |
ma ktos live do chelka w Pradze kobiet ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Finanz czytaj ze zrozumieniem jeśli ktoś nie ogląda to niech nie wdaje się w dyskusje na temat tytułu.
To tak jak niektórzy śledzą livescore a nie oglądają spotkania i piszą jak to ona słąbo gra buhaha
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393 |
Albo żydka w atmosferze?  dobre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Finanz czytaj ze zrozumieniem jeśli ktoś nie ogląda to niech nie wdaje się w dyskusje na temat tytułu.
To tak jak niektórzy śledzą livescore a nie oglądają spotkania i piszą jak to ona słąbo gra buhaha  dobrze prawisz , Lech zasluzyl na tytul i to jedyna druzyna , ktora moze jakims cudem bedzie nas godnie reprezentowala w pucharach i ma cien szans na awans do LM
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Finanz czytaj ze zrozumieniem jeśli ktoś nie ogląda to niech nie wdaje się w dyskusje na temat tytułu.
To tak jak niektórzy śledzą livescore a nie oglądają spotkania i piszą jak to ona słąbo gra buhaha to dlaczego tusk rzadzi skoro nie umie rzadzic?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|