|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
dobra Parra na kort 3.70 maselko  dasz te argumenty za Parra czy tylko ot tak czujka ? lepszy skrot,seriw niezle siada widac ze psychika jest na miejscu u Parry, 4 mecze zzedu ogladalem i dzis nie mam watpliwosci  Peer ten mecz izzzzzi wygra
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
1 set Parra po 3.10 z pocalowaniem , potem moze byc walka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
dobra Parra na kort 3.70 maselko  dasz te argumenty za Parra czy tylko ot tak czujka ? lepszy skrot,seriw niezle siada widac ze psychika jest na miejscu u Parry, 4 mecze zzedu ogladalem i dzis nie mam watpliwosci  oj to zderzenie z rzeczywistoscia dzis Cie mocno zaboli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
dobra Parra na kort 3.70 maselko  dasz te argumenty za Parra czy tylko ot tak czujka ? lepszy skrot,seriw niezle siada widac ze psychika jest na miejscu u Parry, 4 mecze zzedu ogladalem i dzis nie mam watpliwosci  Peer ten mecz izzzzzi wygra zobaczymy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
dobra Parra na kort 3.70 maselko  nie da rady, Peer zbyt solidna, kurs piękny ale tu róznica klasy , odpuść sobie..  roznica klasy?? ojjj to sie dzis zdziwisz  Nie ma żadnych szans cienka Parra  ŻADNYCH
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
dobra Parra na kort 3.70 maselko  dasz te argumenty za Parra czy tylko ot tak czujka ? lepszy skrot,seriw niezle siada widac ze psychika jest na miejscu u Parry, 4 mecze zzedu ogladalem i dzis nie mam watpliwosci  Na tak skrót to główny argument na zwycięstwo w meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
najlepsze jest zdanie "widac, ze psychika jest na miejscu u Parry" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
Melzer jeszcze 5 gemow ma ugrac ... narazie idzie dobrze Szło dobrze... bo Verdasco psuł...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
dobra Parra na kort 3.70 maselko  dasz te argumenty za Parra czy tylko ot tak czujka ? lepszy skrot,seriw niezle siada widac ze psychika jest na miejscu u Parry, 4 mecze zzedu ogladalem i dzis nie mam watpliwosci  oj to zderzenie z rzeczywistoscia dzis Cie mocno zaboli  "zaboli" to nie nawidze:D  zreszta nie bede sie bawil w Perr 1.20 bo zenułłła , PARAA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291 |
Melzer jeszcze 5 gemow ma ugrac ... narazie idzie dobrze Szło dobrze... bo Verdasco psuł... i o to chodzi - mam 2-0 , Verdi win oraz +5.5 handi  wiec 6-4 6-3 lub podobne
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Orki vs. Modelki
niech bedzie tak: Orki biore pierwszego seta 6-3 a potem KRECZ, iziii mamona
Kiri/Isia davaj/dawaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Peer jest za solidna w wymianach aby mogła przegrać z Parrą. Będzie trzymała piłkę w korcie a ta głupia będzie napierdzielała po autach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
Peer jest za solidna w wymianach aby mogła przegrać z Parrą. Będzie trzymała piłkę w korcie a ta głupia będzie napierdzielała po autach  ojj Grajus szkoda ze dzis nie masz racji:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Peer jest za solidna w wymianach aby mogła przegrać z Parrą. Będzie trzymała piłkę w korcie a ta głupia będzie napierdzielała po autach  ojj Grajus szkoda ze dzis nie masz racji:) a to kazdy mecz trzeba obstawic ? lepiej wygrac po 1.25 czy wtopic po 3.50 ?  Parra dzis nie ma ani pol argumentu na Peer , psychika Shahar jest duzo lepsza , skrotem meczu nie wygra ,serwis izraelki dobry jak na WTA i regularnoscia ja rozstrzela , odechce sie bidnej Parrze grac i zacznie robic te swoje UE , ja mowie dla mnie to co dzis piszesz to SCIENCE FICTION totalne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
Melzer 2bp, Żenada troche ten mecz  Odłamuj!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
DF i odlamanie...
Melzer walcz tam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
dobra Parra na korcie Zegnamy Perr 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|