Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 64 z 67 1 2 62 63 64 65 66 67
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Mariusz lepiej zeby przeszedl na Miami tam chociaz by mial z kim grac:)

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by Amir_Khan
Originally Posted by iti
Podoba mi sie styl Gulbisa coraz bardziej. Ciekawy mecz sie szykuje jutro. Rewanz za Rzym wink


Odkad zmienil trenera to zaczal grac. Potencjal zawsze mial duzy.Pamietam jak na RG 08 zagral piekny mecz z JB gdzie kursy na niego byly wysokie. Gulbis nie ma za wiele motywacji jak chodzi
o zarabianie pieniedzy bo pochodzi z bardzo bogatej rodziny.Jego ojciec jest szanowanym biznesmenem tongue

na swoje pierwsze chelki latal ojca helikopterem grin

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Roger piękny mecz piwo

Kieras #3867032 14/05/2010 05:57
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Originally Posted by QLUZOr20
Amir_Khan chyba pierwszy raz ogladasz Nba bo nie wiesz co mowisz ale co tam nie bede juz glosowal dzis jutro rano wstaje i Boston powinno byc juz w finale konferencji:)


Tak ogladam pierwszy raz NBA. Zupelnie nic mi nie mowia takie nazwiska jak Clyde D , Barkley , Mario Elie , Olajuwon czy Mitch Richmond. To nie ja wstawalem co noc z usmiechem na ustach zeby zobaczyc w 1992 roku finaly w polskiej TV co bylo wtedy czyms unikatowym.Widziales wtedy kto byl Richard Dumas ?

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
nikt dzis nie gral 3 sety? mozna bylo zarobic xd no chyba ze Gulbis teraz da ciala w co watpie

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by mateusz2201
Roger piękny mecz piwo

dokladnie

dobranoc piwo

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Dokladnie coolbet tongue

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Roker piwo $$$$$$$

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
coolbet , coś długo nicku nie zmieniasz tongue

I nie masz avatarka ;oo

Czyżby to przynosiło jakieś zyski w bukmacherce ?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Amir_Khan
Originally Posted by iti
Podoba mi sie styl Gulbisa coraz bardziej. Ciekawy mecz sie szykuje jutro. Rewanz za Rzym wink


Odkad zmienil trenera to zaczal grac. Potencjal zawsze mial duzy.Pamietam jak na RG 08 zagral piekny mecz z JB gdzie kursy na niego byly wysokie. Gulbis nie ma za wiele motywacji jak chodzi
o zarabianie pieniedzy bo pochodzi z bardzo bogatej rodziny.Jego ojciec jest szanowanym biznesmenem tongue

Doskonale o tym wszystkim wiem. Jako dodatek do twoich informacji dodam, ze jego hobby to hazard wink

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by grajus87
coolbet , coś długo nicku nie zmieniasz tongue

I nie masz avatarka ;oo

Czyżby to przynosiło jakieś zyski w bukmacherce ?

nicku teraz zmienic nie mozna znaczy mozna tylko trza czekac do poniedzialku grin

poczatkowo chcialem zmienic na Mr. Federer ale zostane przy coolbecie dobrze idzie lepiej niz bet4life czy badbet blush grin

iti #3867043 14/05/2010 06:01
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Też kiedyś wstawałem na finały w TVN .

Jordan , Kukoc , Kerr , Karolek z Utah

Boże jaki ja byłem młody laugh hahaha

Kieras #3867044 14/05/2010 06:01
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by QLUZOr20
Mariusz lepiej zeby przeszedl na Miami tam chociaz by mial z kim grac:)
a kto jest taki w Miami wyjątkowo dobry? oprócz rzecz jasna Wade! W Chicago z kolei masz młody zespół z D.Rose na czele, dlatego śmiem twierdzić że dla niego lepszym zespołem do osiągnięcia sukcesów byłyby właśnie Byki, ale tak jak napisałem wcześniej, mam nadzieję że tam nie przejdzie, bo ja Byczki lubię, a Lebronka nie trawie wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by grajus87
Też kiedyś wstawałem na finały w TVN .

Jordan , Kukoc , Kerr , Karolek z Utah

Boże jaki ja byłem młody laugh hahaha


Leżenie w kołysce przed TV gdy leci NBA nie można zaliczyć do oglądania wink

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
W TVN to juz pozniej 1997 1998. Pierwsze finaly w polskiej TV za sprawa Szaranowicza i Labedzia to byly chyba z 1991 jak sie nie myle.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by grajus87
Też kiedyś wstawałem na finały w TVN .

Jordan , Kukoc , Kerr , Karolek z Utah

Boże jaki ja byłem młody laugh hahaha
pamiętam "Rzut za 3" który sie oglądało po przyjsciu ze szkoły

tyson #3867049 14/05/2010 06:03
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Bartosz Obuchowicz laugh

Po szkole to sie ogladal co poniedzialek hej hej tu enbijej ! laugh


Mike widzialem wczorja w koncu Tyson 2008 film o zelaznym.Calkiem ciekawe kino.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Gulbis szybko do top 10 wejdzie jak będzie cały czas skupiony na dobrej grze wink

tyson #3867051 14/05/2010 06:04
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
no wlasnie, co sie stało z NBA bo sie nie interesuje? podobno mocno podupadlo w stosunku do lat 90tych, malo ludzi na trybunach i przed telewizornią, prawda to?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by grajus87
Też kiedyś wstawałem na finały w TVN .

Jordan , Kukoc , Kerr , Karolek z Utah

Boże jaki ja byłem młody laugh hahaha


Leżenie w kołysce przed TV gdy leci NBA nie można zaliczyć do oglądania wink

w wieku 10 lat już nie leżałem w kołysce tongue

A pierwszy mecz z tenisa który mi się tak kojarzy z młodych lat to chyba Finał Riosa w szlemie , ale nie pamiętam

Strona 64 z 67 1 2 62 63 64 65 66 67

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1