|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Mariusz lepiej zeby przeszedl na Miami tam chociaz by mial z kim grac:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Podoba mi sie styl Gulbisa coraz bardziej. Ciekawy mecz sie szykuje jutro. Rewanz za Rzym  Odkad zmienil trenera to zaczal grac. Potencjal zawsze mial duzy.Pamietam jak na RG 08 zagral piekny mecz z JB gdzie kursy na niego byly wysokie. Gulbis nie ma za wiele motywacji jak chodzi o zarabianie pieniedzy bo pochodzi z bardzo bogatej rodziny.Jego ojciec jest szanowanym biznesmenem  na swoje pierwsze chelki latal ojca helikopterem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Roger piękny mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Amir_Khan chyba pierwszy raz ogladasz Nba bo nie wiesz co mowisz ale co tam nie bede juz glosowal dzis jutro rano wstaje i Boston powinno byc juz w finale konferencji:) Tak ogladam pierwszy raz NBA. Zupelnie nic mi nie mowia takie nazwiska jak Clyde D , Barkley , Mario Elie , Olajuwon czy Mitch Richmond. To nie ja wstawalem co noc z usmiechem na ustach zeby zobaczyc w 1992 roku finaly w polskiej TV co bylo wtedy czyms unikatowym.Widziales wtedy kto byl Richard Dumas ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
nikt dzis nie gral 3 sety? mozna bylo zarobic xd no chyba ze Gulbis teraz da ciala w co watpie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Roger piękny mecz  dokladnie dobranoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Dokladnie coolbet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Roker  $$$$$$$
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
coolbet , coś długo nicku nie zmieniasz  I nie masz avatarka ;oo Czyżby to przynosiło jakieś zyski w bukmacherce ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Podoba mi sie styl Gulbisa coraz bardziej. Ciekawy mecz sie szykuje jutro. Rewanz za Rzym  Odkad zmienil trenera to zaczal grac. Potencjal zawsze mial duzy.Pamietam jak na RG 08 zagral piekny mecz z JB gdzie kursy na niego byly wysokie. Gulbis nie ma za wiele motywacji jak chodzi o zarabianie pieniedzy bo pochodzi z bardzo bogatej rodziny.Jego ojciec jest szanowanym biznesmenem  Doskonale o tym wszystkim wiem. Jako dodatek do twoich informacji dodam, ze jego hobby to hazard 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
coolbet , coś długo nicku nie zmieniasz  I nie masz avatarka ;oo Czyżby to przynosiło jakieś zyski w bukmacherce ? nicku teraz zmienic nie mozna znaczy mozna tylko trza czekac do poniedzialku  poczatkowo chcialem zmienic na Mr. Federer ale zostane przy coolbecie dobrze idzie lepiej niz bet4life czy badbet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Też kiedyś wstawałem na finały w TVN . Jordan , Kukoc , Kerr , Karolek z Utah Boże jaki ja byłem młody  hahaha
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Mariusz lepiej zeby przeszedl na Miami tam chociaz by mial z kim grac:) a kto jest taki w Miami wyjątkowo dobry? oprócz rzecz jasna Wade! W Chicago z kolei masz młody zespół z D.Rose na czele, dlatego śmiem twierdzić że dla niego lepszym zespołem do osiągnięcia sukcesów byłyby właśnie Byki, ale tak jak napisałem wcześniej, mam nadzieję że tam nie przejdzie, bo ja Byczki lubię, a Lebronka nie trawie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Też kiedyś wstawałem na finały w TVN . Jordan , Kukoc , Kerr , Karolek z Utah Boże jaki ja byłem młody  hahaha Leżenie w kołysce przed TV gdy leci NBA nie można zaliczyć do oglądania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
W TVN to juz pozniej 1997 1998. Pierwsze finaly w polskiej TV za sprawa Szaranowicza i Labedzia to byly chyba z 1991 jak sie nie myle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Też kiedyś wstawałem na finały w TVN . Jordan , Kukoc , Kerr , Karolek z Utah Boże jaki ja byłem młody  hahaha pamiętam "Rzut za 3" który sie oglądało po przyjsciu ze szkoły
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Bartosz Obuchowicz Po szkole to sie ogladal co poniedzialek hej hej tu enbijej !  Mike widzialem wczorja w koncu Tyson 2008 film o zelaznym.Calkiem ciekawe kino.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Gulbis szybko do top 10 wejdzie jak będzie cały czas skupiony na dobrej grze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
no wlasnie, co sie stało z NBA bo sie nie interesuje? podobno mocno podupadlo w stosunku do lat 90tych, malo ludzi na trybunach i przed telewizornią, prawda to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Też kiedyś wstawałem na finały w TVN . Jordan , Kukoc , Kerr , Karolek z Utah Boże jaki ja byłem młody  hahaha Leżenie w kołysce przed TV gdy leci NBA nie można zaliczyć do oglądania  w wieku 10 lat już nie leżałem w kołysce  A pierwszy mecz z tenisa który mi się tak kojarzy z młodych lat to chyba Finał Riosa w szlemie , ale nie pamiętam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|