Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
B
member
member
B Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
pytam po raz kolejny, co z moimi pieniędzmi ? smirk

[Linked Image]


Bonus: Unibet
bombay22 #3866390 14/05/2010 01:06
Dołączył: Feb 2010
Posty: 20
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 20
Panie bombay22. Ja w dziale Risku nie pracuje. Obiecac Panu moge jedynie to iz poprosze raz jeszcze nasz dzial aby przyjrzal sie Pana sprawie ponownie. Czy cos z tego wyniknie dla Pana pozytywnego to juz nie bedzie zalezec ode mnie, gdyz wykracza to poza moje kompetencje.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
kolejny mail z promocja dochodzi w 24 godziny po rozegraniu meczu (ATL - FULHAM) support twierdzi, ze wina poczty a ja wam powiem, ze tylko z waszym bukiem jest ten problem

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Originally Posted by Betway_com
Panie bombay22. Ja w dziale Risku nie pracuje. Obiecac Panu moge jedynie to iz poprosze raz jeszcze nasz dzial aby przyjrzal sie Pana sprawie ponownie. Czy cos z tego wyniknie dla Pana pozytywnego to juz nie bedzie zalezec ode mnie, gdyz wykracza to poza moje kompetencje.

Od razu widac, ze bombay to oszust, bo mu combo weszlo:) Pewnie dostal cynki do Gortata. Na pewno to, ze wszedl z komputera kolegi na swoje konto, pomoglo mu w wygranej tego combosa. Czlowieku napisz wprost, ze skoro koles jest z Polski, a naruszyl jeden z punktow regulaminu i wygral troche kasy, to jest podstawa do tego, zeby mu ja zabrac. 1000euro piechotą nie chodzi. Rozumiem jakby wygral singla, ale combo?
Bombay pisz na Malte do tych co im licencje wydawali, bo inaczej tego zlodziejstwa sie nie powstrzyma. Dali figuranta na forum, ktory ma robic dobre wrazenie i tyle.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
faktycznie niezle jaja, tym bardziej, ze 1000 euro to nawet nie sa jakies wielkie pieniadze.. jezeli sprawa sie nie wyjasni, firma dla mnie jest spalona wink

kosmo #3867614 14/05/2010 18:09
Dołączył: Feb 2010
Posty: 20
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 20
Witam. konto zostało zamknięte w lutym, a nie po rozliczeniu zakładu w kwietniu jak niektórzy mogą sądzić. Proszę w takim razie zgłosić sprawę do LGA.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
a czy to duzy problem wyjasnic sprawe zamkniecia konta w lutym? jezeli kolega faktycznie wyludzal bonusy to przedstawcie na to jakies dowody, oczysccie imie firmy i po sprawie, a tak za glupie 1000 euro wystawiacie sie na posmiewisko

Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
B
member
member
B Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
Originally Posted by Betway_com
Witam. konto zostało zamknięte w lutym, a nie po rozliczeniu zakładu
sęk w tym że ja nie zostałem o tym fakcie nawet poinformowany głupim emailem, żebym mógł cokolwiek wyjaśnić czy nawet potwierdzić swoją tożsamość
nigdy nie został mi przedstawiony żaden dowód na to, mimo że o to prosiłem byłem zbywany np

Quote
Drogi Wojciechu,

Informujemy, że narzędzia i programy, z których korzysta nasz dział zajmujący się ryzykiem podczas przeprowadzania audytu kont wykluczają jakąkolwiek możliwość pomyłki.

Przypominamy, że decyzja o zamknięciu Twojego konta jest ostateczna i udzieliliśmy Ci wystarczających informacji na ten temat. Twoje przyszłe e-maile nie spotkają się z naszą odpowiedzią.

Pozdrawiam
Anna @ Betway.com
otóż żaden dowód na to że tak faktycznie było i logowałem się z innego komputera nie został mi do dziś przez was przedstawiony, więc skąd mam wiedzieć że to prawda ?
nie wykluczam że tak mogło być bo z tego co widzę po dacie zakładu (początek listopada) mogłem być w rozjazdach (studia) ale czy za takie rzeczy zamyka się ludziom konta ??
poza tym raczej staram się o bezpieczeństwo i jeśli już muszę to nigdy nie loguje się u nikogo kto ma stałe IP, jak ktoś ma np neostrade i skorzysta z free beta to od razu jest nazywany oszustem i mu się zamyka konto ???

bombay22 #3867996 14/05/2010 21:36
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Co do tych cyfrowych zdjęć, skanów rachunku etc.
Mnie też kiedyś poproszono o to w chwili kiedy chciałem wypłacić od nich trochę grosza.
W takich momentach gdy proszą o absurdalne rzeczy to warto przeczytać regulamin, nie wiem czy go nie zmienili, ale wtedy w tamtym momencie w regulaminie słowem nic nie było o takich procedurach weryfikacji. W mailu powołałem się tylko na regulamin, że tam nic takiego nie ma i wypłacili tylko na podstawie skanu dowodu osobistego.
Korespondując z nimi albo straszyć LGA smile albo dać im możliwość naprawienia swojego błędu.

Fro_Lech #3868146 14/05/2010 23:12
Dołączył: Feb 2010
Posty: 20
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 20
Powtórze raz jeszcze. ja w Pana przypadku nic więcej nie mogę zrobić. nie jestem pracownikiem działu, który zajmuje się tymi sprawami i nie jestem decydentem w tej sprawie. Proponuje wyjaśnić sprawę poprzez LGA a następnie podać nam informację jak się sprawa zakończyła.

bombay22 #3868295 15/05/2010 00:23
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
@bombay22'owi mogę jedynie współczuć, że 1k euro przeszło mu koło nosa. Oceniać jednak sytuacji nie będę bo nie znamy tu wszystkich okoliczności. Pracownik BetWay.com wiadomo że nie może publicznie przedstawić wszystkich faktów, a i @bombay22 pewnie nie chce się całkowicie obnażać przed gremium. Przynajmniej zamknęli konto @bombay22'owi zanim rozstrzygnął się ten zakłady bo inaczej to już byłby naprawdę skandal.

Na przyszłość mam radę do wszystkich forumowiczów. NIE BIERZCIE ŻADNYCH POWITALNYCH BONUSÓW to nie będzie takich problemów. Bukmacher nie będzie miał żadnych opcji aby wciągnąć was na listę "wyłudzaczy" i wtedy nie grozi wam takie, bądź co bądź regulaminowe, zamknięcie konta! Zakładam, że większość z was poważnie traktuje bukmacherstwo. W takim razie, po jaką cholerę bierzecie bonusy 100zł itd? Pewny siebie gracz nie łasi się na takie "grosze", które może wygrać na jednym ciekawym zdarzeniu Live! Albo poważnie traktujecie bukmacherke albo "kręci" was bonusik 100zł. Od 10 lat obstawiam. Mam konta u każdego buka i nigdy nie wziąłem żadnego bonusa. O 400zł BetWay'a wiedziałem zanim się ta informacja oficjalnie pojawiła. Nie skorzystałem i tak. Problemów nie mam dzięki temu żadnych. Przemyślcie to na przyszłość...czy warto?

Życzę wszystkim szczerze jak najmniej problemów w kontaktach z firmami bukmcherskimi w przyszłości!

DJ SOSNA

DJ SOSNA #3868308 15/05/2010 00:35
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Zgadzam się Sosna z Tobą w pełni. Na dłuższą metę malwersacje bonusowe nie mają większego sensu. Fajnie śmiać się z Rumunów, że żebrzą...

Dołączył: Feb 2010
Posty: 20
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 20
Originally Posted by CarlosMarc
Originally Posted by Betway_com
Panie bombay22. Ja w dziale Risku nie pracuje. Obiecac Panu moge jedynie to iz poprosze raz jeszcze nasz dzial aby przyjrzal sie Pana sprawie ponownie. Czy cos z tego wyniknie dla Pana pozytywnego to juz nie bedzie zalezec ode mnie, gdyz wykracza to poza moje kompetencje.

Od razu widac, ze bombay to oszust, bo mu combo weszlo:) Pewnie dostal cynki do Gortata. Na pewno to, ze wszedl z komputera kolegi na swoje konto, pomoglo mu w wygranej tego combosa. Czlowieku napisz wprost, ze skoro koles jest z Polski, a naruszyl jeden z punktow regulaminu i wygral troche kasy, to jest podstawa do tego, zeby mu ja zabrac. 1000euro piechotą nie chodzi. Rozumiem jakby wygral singla, ale combo?
Bombay pisz na Malte do tych co im licencje wydawali, bo inaczej tego zlodziejstwa sie nie powstrzyma. Dali figuranta na forum, ktory ma robic dobre wrazenie i tyle.

nie jestem ani figurantem ani lyzwiazem figurowym. za robienie dobrego wrazenia nikt mi nie placi. niektorym sie wydaje ze jak wezma "na huk" bukmachera na paru forach to ten od razu zwroci nalezne pieniadze. do czasu rozwiazania sprawy poprzez LGA proponuje od wstrzymania sie od dalszych komentarzy w tym temacie, gdyz to nie zmieni sytuacji tego gracza.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Uczciwy bukmacher by tak nie zrobil i nie powolywal sie na te same komputery, bo to bzdura. Bombay pisz do LGA a zobaczysz, ze wygrasz. LGA nie interesuje granie z tych samych komputerow. Potrwa to troche zanim Ci odpisza, ale Betway bedzie musial w zebach pieniazki przyniesc. Oni licza na to, ze sie do LGA nie zglosisz.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Originally Posted by Betway_com
Originally Posted by CarlosMarc
Originally Posted by Betway_com
Panie bombay22. Ja w dziale Risku nie pracuje. Obiecac Panu moge jedynie to iz poprosze raz jeszcze nasz dzial aby przyjrzal sie Pana sprawie ponownie. Czy cos z tego wyniknie dla Pana pozytywnego to juz nie bedzie zalezec ode mnie, gdyz wykracza to poza moje kompetencje.

Od razu widac, ze bombay to oszust, bo mu combo weszlo:) Pewnie dostal cynki do Gortata. Na pewno to, ze wszedl z komputera kolegi na swoje konto, pomoglo mu w wygranej tego combosa. Czlowieku napisz wprost, ze skoro koles jest z Polski, a naruszyl jeden z punktow regulaminu i wygral troche kasy, to jest podstawa do tego, zeby mu ja zabrac. 1000euro piechotą nie chodzi. Rozumiem jakby wygral singla, ale combo?
Bombay pisz na Malte do tych co im licencje wydawali, bo inaczej tego zlodziejstwa sie nie powstrzyma. Dali figuranta na forum, ktory ma robic dobre wrazenie i tyle.

nie jestem ani figurantem ani lyzwiazem figurowym. za robienie dobrego wrazenia nikt mi nie placi. niektorym sie wydaje ze jak wezma "na huk" bukmachera na paru forach to ten od razu zwroci nalezne pieniadze. do czasu rozwiazania sprawy poprzez LGA proponuje od wstrzymania sie od dalszych komentarzy w tym temacie, gdyz to nie zmieni sytuacji tego gracza.


piwo piwo piwo piwo


Czyli co? narazie nie zwrócicie mu, cytuje Ciebie "należnych mu pieniędzy" ?

Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
B
member
member
B Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
@DJ Sosna, głównie obstawiam w Betfair smile
niewielu bukmacherów miało dywizje nba w ofercie a Betway tak i można było zagrać ako więc i tak bym tam wpłacił, a skoro dają to czemu nie skorzystać przy okazji z bonusa smirk


Originally Posted by Betway_com
Powtórze raz jeszcze. ja w Pana przypadku nic więcej nie mogę zrobić. nie jestem pracownikiem działu, który zajmuje się tymi sprawami
ok rozumiem, tylko ja tutaj muszę pisać bo support się wypiął na mnie

przypominam że oprócz lakonicznej informacji że moje konto jest powiązane z jakimś innym i że zostało zamknięte nie został mi przedstawiony żaden dowód na potwierdzenie tego, mimo że nalegałem byłem zbywany

jak pisałem skorzystanie w tamtym okresie z nie mojego komputera (patrząc na date zakładu) było możliwe choć raczej korzystam ze swojego laptopa, ale skąd mam mieć pewność że tak naprawde było ?
Betway zachowujecie sie tak, że wiecie ale nie powiecie ? jaki jest tego powód ? nie wiem może wam wstyd przyznać że jakieś oprogramowanie szpiegujące instaluje sie każdemu kto wchodzi na waszą strone czy co ?
bo innego wyjścia nie widzę skoro nie moge się zwyczajnie doprosić o jakieś szczegóły aby wyjaśnić sprawę (a sam jestem bardzo ciekawy który ten komputer okazał się "trefny" shocked )

druga sprawa to że o zamknięciu konta dowiedziałem sie dopiero w kwietniu jak zapytałem support czemu nie mogę się zalogować... nikt wcześniej mnie o tym nie powiadomił, nie rozumiem dlaczego nie dostałem tej informacji od razu po założeniu konta, ewentualnie od razu po wpłacie i obstawieniu zakładów tylko po kilku miesiącach ??

pytanie do uzytkownika Betway.com - czy Betway w ogóle zainteresowane jest wyjaśnieniem sprawy ?

--
@ CarlosMarc
o to LGA chodzi tak ?
http://www.lga.org.mt/lga/content.aspx?id=85923
i takie pytanie, czy to LGA w ogóle pomaga graczom w takich sytuacjach jeśli rzeczywiście okazałoby się że z tego samego komputera ktoś kiedyś obstawiał w Betway ? czy oni raczej trzymają stronę bukmacherów ? frown

DJ SOSNA #3869250 15/05/2010 13:47
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by DJ SOSNA
@bombay22'owi mogę jedynie współczuć, że 1k euro przeszło mu koło nosa. Oceniać jednak sytuacji nie będę bo nie znamy tu wszystkich okoliczności. Pracownik BetWay.com wiadomo że nie może publicznie przedstawić wszystkich faktów, a i @bombay22 pewnie nie chce się całkowicie obnażać przed gremium. Przynajmniej zamknęli konto @bombay22'owi zanim rozstrzygnął się ten zakłady bo inaczej to już byłby naprawdę skandal.

Na przyszłość mam radę do wszystkich forumowiczów. NIE BIERZCIE ŻADNYCH POWITALNYCH BONUSÓW to nie będzie takich problemów. Bukmacher nie będzie miał żadnych opcji aby wciągnąć was na listę "wyłudzaczy" i wtedy nie grozi wam takie, bądź co bądź regulaminowe, zamknięcie konta! Zakładam, że większość z was poważnie traktuje bukmacherstwo. W takim razie, po jaką cholerę bierzecie bonusy 100zł itd? Pewny siebie gracz nie łasi się na takie "grosze", które może wygrać na jednym ciekawym zdarzeniu Live! Albo poważnie traktujecie bukmacherke albo "kręci" was bonusik 100zł. Od 10 lat obstawiam. Mam konta u każdego buka i nigdy nie wziąłem żadnego bonusa. O 400zł BetWay'a wiedziałem zanim się ta informacja oficjalnie pojawiła. Nie skorzystałem i tak. Problemów nie mam dzięki temu żadnych. Przemyślcie to na przyszłość...czy warto?

Życzę wszystkim szczerze jak najmniej problemów w kontaktach z firmami bukmcherskimi w przyszłości!

DJ SOSNA

Co do bonusow to sie nie zgodze gram juz ladnych kilka lat nie tylko bukmacherka wszedzie dostawalem i dostaje nadal bonusy i w niczym one nie przeszkadzaja, nie mialem jak na razie zadnego problemu w ani jednym buku czy poker roomie

bombay22 #3869251 15/05/2010 13:58
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by bombay22
i takie pytanie, czy to LGA w ogóle pomaga graczom w takich sytuacjach jeśli rzeczywiście okazałoby się że z tego samego komputera ktoś kiedyś obstawiał w Betway ? czy oni raczej trzymają stronę bukmacherów ? frown

Mozesz logowac sie z roznych komputerow i roznych ip ale jesli zalozyles np 3 lub wiecej roznych kont z jednego komputera to zapomnij o kasie i nie masz co pisac do LGA. Tak Bet365 wylapalo oszusta co zalozyl kilka kont dla bonusow i wszystko by bylo ok gdyby nie zrobil tego wlasnie z jednego kompa mimo ze zawsze mial inne IP. Tu chodzi o numer kompa ktory jest generowany z jakis podzespolow zainstalowanych (procesor,hdd etc)

KUERTEN. #3869252 15/05/2010 14:02
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530

KUERTEN. #3869380 15/05/2010 19:03
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
B
member
member
B Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
założyłem tylko swoje konto, swojego komputera mogę być pewny w 100% ale nie wiem o który komputer im chodzi skoro nie mogę uzyskać od nich żadnych danych na ten temat
oprócz mojego mogł to być laptop kolegi ze studiów lub komputer stacjonarny ze stancji ale chłopaki tam grają raczej tylko w pokera czy jakieś kasyna, obydwa z internetem neostrady bo ze stałego ip nigdzie się nie loguje dla bezpieczeństwa, może jeszcze jeden pc też neostradą ale tam to na pewno nikt nigdy nie grał wcześniej w nic oprócz kurnika

zresztą to jakaś paranoja żeby ten sam komputer, jeśli faktycznie z niego się logowałem był pretekstem do zamykania konta pare miesięcy później, ktoś spostrzegł nagle, że mój free bet może wygrać ?
dlaczego nie zostałem o tym poinformowany od razu po założeniu konta czy po obstawieniu zakładów, że coś jest nie tak ? od razu bym sobie zweryfikował i wyjaśnił sprawę, a tak konto zamknięte wg nich pare miesięcy później nagle bez pokazania niczego na potwierdzenie że to co piszą to w ogóle prawda, żadnej informacji dla mnie, z otwartym zakładem który wtedy miał bardzo duże prawdopodobieństwo wejścia, to wygląda fair ??

Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, rafal08, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, $-man, betowiec, bukma, aker, Sensei, 11kera11, burbon), 2,523 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,940
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1