|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
set Roger 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
jestem ciekawy jutrzejszych kursów na Króla. Max 1,4 Oby na Rafe bylo chociaz 1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jestem ciekawy jutrzejszych kursów na Króla. Max 1,4 nie wydaje mi sie, zeby Roger byl jutro faworytem, pomimo, ze jest duzo lepszy od Rafy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
jestem ciekawy jutrzejszych kursów na Króla. Max 1,4 nie no ja sie spodziewam czegos powyzej 2  tak z 2.5 mysle ze bedzie. OCzywiscie Król jest tylko jeden ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Roker Set  jeszcze jeden i pod prysznic to, ze jest 6:5 nie znaczy, ze to koniec seta  Prosze cie Federer z takimi ogorkami na 99 $ wygrywa seta kiedy na niego serwuje. to jak ten ogorek ugral 5 gemow w secie dziwne to moggl jeden a ogral 5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Roker jeszcze jeden i Diablo konczy dzisiejszy dzien
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Jak tak jutro Król bedzie trzmal serwis to powtorka z 2009 calkiem mozliwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
czym zajmuje sie Mirka Federer ? zawod... rozumiem ze teraz wychowuje dzieci, ale czym zajmowala sie wczesniej ? wie ktos Federer po drugiego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
jestem ciekawy jutrzejszych kursów na Króla. Max 1,4 zatemm jutro bedzie lokata 150% na rafe nie wiem czy lokata dobry mecz bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
czym zajmuje sie Mirka Federer ? zawod... rozumiem ze teraz wychowuje dzieci, ale czym zajmowala sie wczesniej ? wie ktos Federer po drugiego  grala w penisa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
QLUZOr20 wybacz ale nie jestes dla mnie partnerem do dyskusji na ten temat wiec koncze dyskusje. Szukasz problemu kazda kolejna zaczepka ale trafiles pod niewlasciwy adres 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Jak tak jutro Król bedzie trzmal serwis to powtorka z 2009 calkiem mozliwa  Nierealne bo zemsta jest rozkosza bogow Rafa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
QLUZOr20 wybacz ale nie jestes dla mnie partnerem do dyskusji na ten temat wiec koncze dyskusje. Szukasz problemu kazda kolejna zaczepka ale trafiles pod niewlasciwy adres  tylko sie pytam jak nazywasz czlowieka ktory jest w czołowce smiesznym grajkiem to jak nazwiesz Kubota 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
czym zajmuje sie Mirka Federer ? zawod... rozumiem ze teraz wychowuje dzieci, ale czym zajmowala sie wczesniej ? wie ktos Federer po drugiego  tym samym co Roker, na olimpiadzie sie poznali, a ze miala "troche" mniej talentu to skonczyla kariere i zajela sie Rokerem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
zaczepka czlowieku nie umiesz prowadzic konwersacjii nie moja wina 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
czym zajmuje sie Mirka Federer ? zawod... rozumiem ze teraz wychowuje dzieci, ale czym zajmowala sie wczesniej ? wie ktos Federer po drugiego  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
zaczepka czlowieku nie umiesz prowadzic konwersacjii nie moja wina  Umiem prowadzic rozmowe zdeterminowana na sensowna wymiane argumentow. Konwersacji ? nie uzywaj slow ktorych znaczenia nie potrafisz zrozumiec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
czym zajmuje sie Mirka Federer ? zawod... rozumiem ze teraz wychowuje dzieci, ale czym zajmowala sie wczesniej ? wie ktos Federer po drugiego  tym samym co Roker, na olimpiadzie sie poznali, a ze miala "troche" mniej talentu to skonczyla kariere i zajela sie Rokerem is a former WTA tennis player from Switzerland who retired from the game in 2002 due to a persistent foot injury
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
 panowie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Amir wiesz jak po meczu gracze często rzucają spocone ręczniki, frotki na trybuny w strone kibiców.....to chciałbyś taki upominek po Rafie biorąc pod uwage ze jestes jego fanatykiem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|