|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 117 |
Chciałem się spytać, czy ktoś z Was grał u tego buka, czy jest to uczciwa firma, czy nie ma problemów z wypłaceniem pieniędzy. Szczególnie chodzi mi o prmocję 35Ł za polecenie przyjaciela. Trzeba jednak wpłacić 100Ł, a dla wielu osób nie jest to suma mała, dlatego jestem ciekaw jak z tą uczciwością. Słyszałem od kolegi że nie jest to najlepszy buk, ale przecież jest na liście polecanych przez Conrada buków, która znajduje się na stronie głónej.
PS. Czy na forum jest opcja "szukaj"? Rozglądałem się dość długo, ale nie zauważyłem niczego takiego, może jednak powinienem poszukać dłużej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Witam, Sportingbet jest jednym z największych bukmacherów na świecie. Tak więc jest to wiarygodna firma, w pełni wypłacalna.
Funkcja szukaj została wyłączona, ale w najbliższych tygodniach zostanie przywrócona podczas instalacji nowego oprogramowania forum.
Pozdrawiam,
C.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,175 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,175 Likes: 9 |
Conrad,prosze cie! Powiedz mu czy naprawde lepiej jest grac w Sportingbet czy lepiej zalozyc konto i wplacic ta kase gdzie indziej. On sie uparl na ten Sportingbet, a dokladnie nawet nie wie w jaki sposob sie stamtad wyplaca pieniadze, ile wynosza prowizje.... Moze lepiej jak dla niego na poczatek wplacic do bardziej znanego buka, przynajmniej takiego, ktory jest popularny wsrod graczy mecz.pl! Co o tym myslisz? Moze na poczatek lepszy bylby dla niego chocby Bluesq, oferujacy mozliwosc wyplaty nadwyzki na karte i bonus 10 funtow? Nie wiem, ale wydaje mi sie ze w Sportingbet gra niewiele osob na z forum, jesli sie myle to prosze o opinie, bo kolega naprawde chce tam zalozyc konto i wplacic kupe kasy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ja bym osobiście wybrał innego buka niż Sportingbet. Firma jest oczywiście wiarygodna (nawet odwiedziłem ich na wyspie Alderney), ale możesz wybrać lepiej. Według mnie ich oferta nie jest zbyt ciekawa i może raz w roku coś tam obstawiam. Jeśli zamierzasz wpłacać (i wypłacać) pieniądze za pomocą karty kredytowej to unikaj australijskich bukmacherów. Dobry natomiast w tym przypadku jest właśnie BlueSq. Zarejestruj się z tego linku [ bluesq.com] to otrzymasz darmowy zakład na 10 funtów bądź 15 Euro. Ogólnie większość brytyjskich bukmacherów pozwala na wypłacenia na kartę więcej niż wyniósł depozyt, tak więc warto to brać pod uwagę przy wyborze bukmachera (jeśli zamierzasz grać kartą).
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 117 |
Dzięki Conrad za wszystkie informacje. Spytałem Cię o Sportingbet, bo rymoholik powiedział, że jest to niepewna firma (co mnie zaniepokoiło, bo znajduje się w ramce na stronie głównej). Zacytuję: "ten buk nioe jest polecany przez mecz.pl" "rob jak chcesz, to powiedz mi dlaczego nit tam nie gra" (cytaty z rozmowy na gg).
Póki co nie mam zamiaru tam grać, mam inne firmy na oku, ale w przyszłości - kto wie. Promocja którą mają jest kusząca. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam:
lucek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,175 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,175 Likes: 9 |
Sam widzisz ile masz odpowiedzi! Tylko Conrad odpisal, wiec widac kto tam gra a kto nie... Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]
Jeśli zamierzasz wpłacać (i wypłacać) pieniądze za pomocą karty kredytowej to unikaj australijskich bukmacherów. Dobry natomiast w tym przypadku jest właśnie BlueSq.
[/qb] Mam pytanie. Jaki będzie "koszt" przewalutowania jeśli chcę wpłacic kartą np. 500$ do Canbet to ile zdejmą mi z konta ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Trudno powiedzieć. Przewalutowanie następuje dwa razy ponieważ transakcja jest liczona w AUD i później Canbet swowrotem zamienia to na USD czy Euro. Jeśli wpłacasz mniej niż 500 Euro to na dodatek płacisz 2% prowizji.
Jeśli chodzi o Canbet to najlepszym wyjściem jest przelew bankowy bądź Neteller.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
a tak mniej więcej ? 2%, 5%, 10% ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Podejrzewam, że około 3% ale nie ma jak to sprawdzić bez dokonania wpłaty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
Conrad napisalem do Canbet okazuje sie ze jesli wplace pow. 500$ to zwroca mi strate z przewalutowania
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
O, super sprawa, nie wiedziałem o tym. To zdecydowanie poprawia sytuację.
Czy zarejestrowałeś się już? Bo jeśli nie to mogę Ci załatwić dodatkową promocję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
zarejestruję się w ciągu kilku tygodni (aż tak mi się nie spieszy, narazie wystarcza mi pinnacle)
jeśli tak to dam Ci znać i wchodzę w tą promocję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|