Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 37 1 2 3 4 5 36 37
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by Krystiann
Fener-Trabzon byl taki mecz w finale Pucharu Turcji i Fener im puscilo i skonczylo sie 1-3. Wiedzieli ze beda w potrzebie dlatego Fener dzis wygrywa w lidze i maja majstra wink

O to mi chodzilo. Dzieks

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by coolbet
craax Ty w pilce siedzisz

Ten mecz w pucharze turcji Fener - Trabzon to juz byl final ?

taa, dzis jest sprawa jasna z Fener-Trabzon

craax #3871443 16/05/2010 16:56
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
aha , no to chyba nie ma sensu nic ruszasz w BKS-Muszyna , choc ladnie 1.90 na Muszyne , przypomina mi sie final sprzed roku i szybkie zaskakujace 3-0

craax #3871445 16/05/2010 16:57
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
niby szybkie 3-0 ale wszystkie bardzo zaciete, po 3-2 wink dzis moze byc calkowicie odwrotnie niz wczoraj.

craax #3871446 16/05/2010 16:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
Originally Posted by craax
nie ogladalem Rezai z Jelena i Lucie , za to widzialem Venus dwukrotnie , chce dac Venus , zly pomysl ? za niski kurs ?

Oglądałem oba mecze Rezai i powiem tak że juz dawno nie widziałem zawodniczki która by z taką siłą trafiała ( nawet jak na nią , a to przecież taki jej styl - to uważam że sa to jej wyżyny ). Mecz z Jeleną został przegrany przez serbkę trochę na własne życzenie , tzn podjeła ona waruki Rezai i poszła na wymiany a te w wiekszości kończyły się dla niej żle . Klęła przy tym we szystkich sobie znanych językach i az dziw bierze ze nie została ukarana - zapanowały nerwy a to wiadomo w tenisie pierwszy krok do porazki.

Mecz z Safarową krótki z uwagi na krecz czeszki która to na kort wyszła z zabandażowanym udem . Kilka "strzałów" Rezai + dobry serwis i Lucie odechciało się grać , poprosiła po 6:1 o pomoc medyczną ale stwierdzono że szkoda się narażać na kontuzję i mecz poddała.

Co do Venus jak pogra kątowo i przy jej serwisie to nie sądze żeby miała się zbytnio denerwować i powinna wygrać . Na spadek formy Rezai bym nie liczył ,bedzie "walić" swoje bomby , chyba że sparaliżuje ja stawka finału.

Egon #3871448 16/05/2010 16:59
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
na Fenery -1.5 1.925, chyba najlepsze ta ten mecz.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
na ten mecz*

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Krystiann
na Fenery -1.5 1.925, chyba najlepsze ta ten mecz.
najlepsze to jest win , tylko bardzo malo , a noz widelec fajne widowisko zrobia , 3-2 czy cos takiego a i tak Fener tytul wezmie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Sturm w finale pucharu warto? zajęli 4 miejsce w lidze czyli pewnie grają w pucharach?

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
dobra zagrane smile

Fener Inter Gornik zeballos Kohli (no nic nie lubie Chardego i turniej w niemczech tongue ) Gasket @3.80

stawka lajtowa bo i Gasket wielkim bankierem przeciw serwismanowi nie jest dzis smile choc rysiek gra tu siwetnie A i Inter jescze sobie zremisuje jak Roma bedzie przegrywac crazy grin

Egon #3871454 16/05/2010 17:02
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Originally Posted by Dżin
Mecz z Safarową krótki z uwagi na krecz czeszki która to na kort wyszła z zabandażowanym udem. Kilka "strzałów" Rezai + dobry serwis i Lucie odechciało się grać , poprosiła po 6:1 o pomoc medyczną ale stwierdzono że szkoda się narażać na kontuzję i mecz poddała.

Ona na każdym meczu w tym turnieju wychodziła z zabandażowanym udem i z tego co pamiętam to często jej się to przydarza.

craax #3871455 16/05/2010 17:02
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
no dla mnie nie tongue jesli juz to ja bede gral ta wygrana dwoma bo kurs prawie 2, za wygrana 1.20 podziekuje.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
coolbet , nie zdazy zremisowac Inter , tam szybko bedzie z 3-0 zeby potem odpoczywac przed finalem CL

craax #3871457 16/05/2010 17:05
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by craax
coolbet , nie zdazy zremisowac Inter , tam szybko bedzie z 3-0 zeby potem odpoczywac przed finalem CL

pasuje mi to piwo grin

powodzonka

oby Ojro dzis nie poszedl na Gornika bo zremisuja grin

craax #3871459 16/05/2010 17:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
Originally Posted by craax
coolbet , nie zdazy zremisowac Inter , tam szybko bedzie z 3-0 zeby potem odpoczywac przed finalem CL

A jak myślicie jest ta premia 2mln euro dla Sieny czy to raczej plota ?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Marczajak 4te miejsce tam nie jest premiowane pucharami, dlatego graja dzis o powazna stawke tam wink

Egon #3871461 16/05/2010 17:08
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
może i jest , ale wątpie że ona coś wniesie tongue

Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Isner chyba tez da rade z Kangurem dzis smirk

Ejdem #3871466 16/05/2010 17:14
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
W tym tygodniu buki się obłowią zapewne sporo tongue

Gracze będą odpuszczać przed RG , więc trzeba uważać .

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
eee tam Ojro na pewno nie pojdzie bo deszcz pada , Gornik pewniak boks

Strona 3 z 37 1 2 3 4 5 36 37

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker), 1,927 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,408
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1