|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Fener-Trabzon byl taki mecz w finale Pucharu Turcji i Fener im puscilo i skonczylo sie 1-3. Wiedzieli ze beda w potrzebie dlatego Fener dzis wygrywa w lidze i maja majstra  O to mi chodzilo. Dzieks
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
craax Ty w pilce siedzisz
Ten mecz w pucharze turcji Fener - Trabzon to juz byl final ? taa, dzis jest sprawa jasna z Fener-Trabzon
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
aha , no to chyba nie ma sensu nic ruszasz w BKS-Muszyna , choc ladnie 1.90 na Muszyne , przypomina mi sie final sprzed roku i szybkie zaskakujace 3-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
niby szybkie 3-0 ale wszystkie bardzo zaciete, po 3-2  dzis moze byc calkowicie odwrotnie niz wczoraj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
nie ogladalem Rezai z Jelena i Lucie , za to widzialem Venus dwukrotnie , chce dac Venus , zly pomysl ? za niski kurs ? Oglądałem oba mecze Rezai i powiem tak że juz dawno nie widziałem zawodniczki która by z taką siłą trafiała ( nawet jak na nią , a to przecież taki jej styl - to uważam że sa to jej wyżyny ). Mecz z Jeleną został przegrany przez serbkę trochę na własne życzenie , tzn podjeła ona waruki Rezai i poszła na wymiany a te w wiekszości kończyły się dla niej żle . Klęła przy tym we szystkich sobie znanych językach i az dziw bierze ze nie została ukarana - zapanowały nerwy a to wiadomo w tenisie pierwszy krok do porazki. Mecz z Safarową krótki z uwagi na krecz czeszki która to na kort wyszła z zabandażowanym udem . Kilka "strzałów" Rezai + dobry serwis i Lucie odechciało się grać , poprosiła po 6:1 o pomoc medyczną ale stwierdzono że szkoda się narażać na kontuzję i mecz poddała. Co do Venus jak pogra kątowo i przy jej serwisie to nie sądze żeby miała się zbytnio denerwować i powinna wygrać . Na spadek formy Rezai bym nie liczył ,bedzie "walić" swoje bomby , chyba że sparaliżuje ja stawka finału.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
na Fenery -1.5 1.925, chyba najlepsze ta ten mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
na Fenery -1.5 1.925, chyba najlepsze ta ten mecz. najlepsze to jest win , tylko bardzo malo , a noz widelec fajne widowisko zrobia , 3-2 czy cos takiego a i tak Fener tytul wezmie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Sturm w finale pucharu warto? zajęli 4 miejsce w lidze czyli pewnie grają w pucharach?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
dobra zagrane  Fener Inter Gornik zeballos Kohli (no nic nie lubie Chardego i turniej w niemczech  ) Gasket @3.80 stawka lajtowa bo i Gasket wielkim bankierem przeciw serwismanowi nie jest dzis  choc rysiek gra tu siwetnie A i Inter jescze sobie zremisuje jak Roma bedzie przegrywac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Mecz z Safarową krótki z uwagi na krecz czeszki która to na kort wyszła z zabandażowanym udem. Kilka "strzałów" Rezai + dobry serwis i Lucie odechciało się grać , poprosiła po 6:1 o pomoc medyczną ale stwierdzono że szkoda się narażać na kontuzję i mecz poddała. Ona na każdym meczu w tym turnieju wychodziła z zabandażowanym udem i z tego co pamiętam to często jej się to przydarza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
no dla mnie nie  jesli juz to ja bede gral ta wygrana dwoma bo kurs prawie 2, za wygrana 1.20 podziekuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
coolbet , nie zdazy zremisowac Inter , tam szybko bedzie z 3-0 zeby potem odpoczywac przed finalem CL
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
coolbet , nie zdazy zremisowac Inter , tam szybko bedzie z 3-0 zeby potem odpoczywac przed finalem CL pasuje mi to  powodzonka oby Ojro dzis nie poszedl na Gornika bo zremisuja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
coolbet , nie zdazy zremisowac Inter , tam szybko bedzie z 3-0 zeby potem odpoczywac przed finalem CL A jak myślicie jest ta premia 2mln euro dla Sieny czy to raczej plota ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Marczajak 4te miejsce tam nie jest premiowane pucharami, dlatego graja dzis o powazna stawke tam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
może i jest , ale wątpie że ona coś wniesie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
Isner chyba tez da rade z Kangurem dzis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
W tym tygodniu buki się obłowią zapewne sporo  Gracze będą odpuszczać przed RG , więc trzeba uważać .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
eee tam Ojro na pewno nie pojdzie bo deszcz pada , Gornik pewniak 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|