Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 17 1 2 11 12 13 14 15 16 17
Llama #3866540 14/05/2010 02:23
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Llama
ja pamietam pogoń - legia. rany julek, dwadziescia pare tysiecy na tamte czasy....


Taa, przyszedłem wtedy 3,5 godziny przed meczem i... siedziałem na dole, na łuku pod płotem bo cały stadion był już zawalony. To były piękne czasy.

Teraz mamy dwa skrajne bieguny w lidze. Z jednej strony Lech, który ma pełen stadion, masę kibiców, spokój na stadionie - słowem, wszystko co by chcieli.

Z drugiej strony Legia, której włodarze przepędzili prawie wszystkich kibiców. Pod pretekstem walki z chuligaństwem (którego tam nie brakowało, nie ukrywajmy, że nie) zapędzili się zdecydowanie za daleko i zniszczyli wszystko, co ten klub dobrego przez lata wypracował.

Marzy im się model angielski, czyli wymiana kibiców (wiernych którzy dla klubu zrobią wiele) na krawaciarzy, zapominają jednak o jednym. Tam krawaciarze przychodzą tłumnie bo mają gwarancję jakości widowiska. I wielu z nich przychodzi tylko dla widowiska, jak do kina. Tam grają najlepsi. A na Legii Iwański z Grzelakiem i inne kaleki.

To tak jakby w jednej sali w kinach puszczać jakiś światowy hicior z hollywood, a w drugiej nakręcony ręczną kamerą pseudoserial z Mroczkami. I potem się dziwić, że nikt nie chce tych drugich oglądać.

Oby żaden inny klub nie szedł drogą ITI. To co oni tam robią to niszczenie klubu.

Bonus: Unibet
Bzyku #3866841 14/05/2010 04:36
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
ITI wszystkim nie dogodzi wszyscy chcieli zwolnienia Urbana gdy już go zwolnili teraz na forum wpisy Jasiu wróć. karnet na trybune ultras wcale nie jest drogi.. akurat ja bym wolał inne miejsce ale tam już ceny są dosyć wysokie i to jest tez problem... niby SKLW chce zmiana herbu i niższe ceny tylko 2 postulaty z których jeden został już spełniony.. jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $$$
mieszanie w to wszystko dzieci albo jak ostatnio na meczu z Wisłą 2 małolatów wychodzi pokazuje flage koniec iti po 5 sekundach ochroniarz ich wyprowadza i zapewne zakaz ha tracą na tym zwykli kibice a nie Ci co pociagaja za sznurki. Iti swiete tez nie jest mnostwo zakazow za nic, zle prowadzenie klubu itd.
ale ile taki konflikt moze trwac 10 lat ? te iti patataj jest już nudne i dla dobra Legii niech się to skonczy. dla mnie postronnego kibica obie strony sa tej sytuacji winne

ice18 #3867628 14/05/2010 18:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Moim zdaniem konflikt sie zakonczy do poczatku nowego sezonu.

W Warszawie otworza stadion i nie wyobrazam sobie aby on nadal swiecil pustakmi.
Dla wlasciciela oznacza to duze koszty utrzymania i niskie wplywy w z biletow.

Oczywiscie, mozna sie spodziewac, ze frekwencja na poczatku bedzie wieksza - wiadomo, kazdy chce zobaczyc to co nowe wink
Ale zacznie ona spadac jesli druzyna bedzie grala padake np taka jak teraz.

lupus #3868567 15/05/2010 03:09
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Moim zdaniem ITI ma dwa wyjścia.

1) Znacznie poprawić poziom sportowy. Wywalić całą tą bandę obiboków i lalusiów, a w ich miejsce zatrudnić nowych. Lepszych, waleczniejszych i wygrywających. Jak drużyna będzie wygrywać, będą "niedzielni" kibice przychodzili żeby ich oglądać, jeść słonecznik i kupować kiełbaski. Będzie cisza na stadionie, spokój. Po ostatnim gwizdku sędziego wszyscy wychodzimy, gasimy światło, koniec imprezy.
ITI dopnie swego.
Jest tylko jedno ale - to jest proste w teorii, a w praktyce wielu już tak próbowało i baaaaardzo rzadko to się udawało.

2) Przeprosić się z kibicami, ustąpić im. Wtedy drużyna będzie mogła być równie gówniana jak teraz (choć oczywiście lepiej nie), ale jeśli będą walczyć, to kibice będą przychodzić mimo słabych wyników. I dopingować, czym może zmuszą niektórych do roboty (te wszystkie fucki kierowane w trybuny i olewanie gry - rozbestwili się piłkarzyki bo widzą puste trybuny i wiedzą, że kibice na nich lachę położyli).
Będzie doping, będą oprawy, będzie atmosfera - jak dawniej.
Jest tylko jedno ale - wśród tych kibiców którzy tworzą atmosferę jest też sporo klasycznego bydła. A często pewnie to są ci sami ludzie. Problem to jak ich zneutralizować nie wyganiając reszty tak jak to teraz ma miejsce. Bo potem wystarczy iskra żeby znów chuliganka się uaktywniła.
A obecni piłkarze Legii to jedna wielka iskra. Nażelowane panienki, które mają wszystko łącznie z grą w dupie i tylko liczą kasę, która im się nie należy (bo niby za co).

Bzyku #3872303 16/05/2010 23:38
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
wczorajszy mecz



3 aresztowanych

Bezdomny #3873998 17/05/2010 19:47
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Dziewięciu mężczyzn podejrzewanych o udział w bójce, w wyniku której śmierć poniósł 17-letni chłopak, zatrzymała krakowska policja - poinformowała Katarzyna Cisło z biura prasowego małopolskiej policji.

Informację dostaliśmy na Alert24 po północy - Na os. Kazimierzowskim w Krakowie Nowej Hucie doszło do zabójstwa młodego chłopaka. Policja bada sprawę.

Prawdopodobnie była to bójka pseudokibiców. Policyjny patrol na miejscu zobaczył 17-latka reanimowanego przez przechodniów. - Chłopak miał ranę kłutą klatki piersiowej; mimo wysiłków lekarze nie zdołali go uratować - powiedziała Cisło.

W związku z bójką w jednym z nowohuckich mieszkań policjanci zatrzymali 9 mężczyzn w wieku od 17 do 24 lat. Jeden z nich był ranny i trafił do szpitala. W mieszkaniu, w którym doszło do zatrzymania, znaleziono maczety i noże.

Zatrzymani zostaną w poniedziałek przesłuchani.



Nozownicy ch.... wam w dupe mad

Inzaghi78 #3874354 17/05/2010 22:52
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
http://wyborcza.pl/1,75248,7548485,Stadionowi_bandyci_dilerami_narkotykow.html

natomiast cos takiego mozna było dzisiaj przeczytac w Dzienniku Gazeta Prawna
Quote
Lech Poznań - mistrz nie tylko na boisku

Porównując płynność finansową, efektywność zarządzania i dynamikę przychodów, Ernst & Young uznał, że Lech Poznań nie ma sobie równych w Polsce. - czytamy w "Dzienniku. Gazeta Prawna". W przyszłym roku budżet Lecha wyniesie co najmniej 62 miliony złotych.

- Od dwóch lat Lech uważany jest za wzorcowy klub w polskiej piłce. Dobrze zarządzany, ze skautingiem z prawdziwego zdarzenia, z prężnymi działaniami marketingu i reklamy, kompetentną i atrakcyjną rzeczniczką prasową, wreszcie z rzeszą wiernych i utożsamiających się z klubem kibiców. Pozytywnie wyróżnia się na tle reszty polskich klubów - pisze o świeżo upieczonym mistrzu Polski "Dziennik. Gazeta Prawna"

W sezonie 2009/10 Lech Poznań dysponował budżetem w wysokości ok. 40 mln. złotych, mniejszym od Wisły (45) i Legii (51). Jednak to zespół z Wielkopolski sięgnął po mistrzostwo. W przyszłym roku, Lech może dysponować budżetem nawet w wysokości 62 milionów. Około 12 milionów klub dostaje od sponsorów, przede wszystkim od S.Olivier, Sokołowa, Warki, Amici i Remesu. Kolejne 10 milionów to wpływ ze sprzedaży praw telewizyjnych. Około 20 milionów klub chce zarobić na sprzedaży biletów. 20 milionów złotych klub zarobi na sprzedaży Roberta Lewandowskiego do Borussi Dortmund. Odejście najlepszego strzelca nie powinno osłabić klubu. - Latem przyjdzie do nas czterech nowych piłkarzy - zdradza "Dziennikowi" dyrektor sportowy Lecha, Marek Pogorzelczyk - Cała kwota (za sprzedaż Lewandowskiego - przyp. red.) pójdzie na wzmocnienia - dodaje.

- Prawdziwe pieniądze Kolejorz może jednak zarobić awansując do Ligi Mistrzów. Zdaniem ekspertów z Deloitte może to być nawet 16 mln euro - podkreśla "Dziennik. Gazeta Prawna".

W taki m razie ja mam pytanie do forumowej elyty jak to k... jest że klub który wspópracuje rzekomo z dilerami jest klubem najbardziej profesjonalnym w Polsce przeciez to sie kupy nie trzyma Wybiórcza bedzie musiała napisac jakis cykl artykułów na temat Lecha bo jeszcze ciemny lud sobie pomysli że kłamią ooo

Podroznik #3874788 18/05/2010 01:21
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
No to napiszą, że Lech jest taki mocny za kasę z handlu prochami.

Inzaghi78 #3874801 18/05/2010 01:26
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Inzaghi78
Dziewięciu mężczyzn podejrzewanych o udział w bójce, w wyniku której śmierć poniósł 17-letni chłopak, zatrzymała krakowska policja - poinformowała Katarzyna Cisło z biura prasowego małopolskiej policji.

Informację dostaliśmy na Alert24 po północy - Na os. Kazimierzowskim w Krakowie Nowej Hucie doszło do zabójstwa młodego chłopaka. Policja bada sprawę.

Prawdopodobnie była to bójka pseudokibiców. Policyjny patrol na miejscu zobaczył 17-latka reanimowanego przez przechodniów. - Chłopak miał ranę kłutą klatki piersiowej; mimo wysiłków lekarze nie zdołali go uratować - powiedziała Cisło.

W związku z bójką w jednym z nowohuckich mieszkań policjanci zatrzymali 9 mężczyzn w wieku od 17 do 24 lat. Jeden z nich był ranny i trafił do szpitala. W mieszkaniu, w którym doszło do zatrzymania, znaleziono maczety i noże.

Zatrzymani zostaną w poniedziałek przesłuchani.



Nozownicy ch.... wam w dupe
mad


z tym daj sobie spokój
po co masz używać takich słów smirk
takie coś lepiej zachować dla siebie chyba tongue

Bezdomny #3874825 18/05/2010 01:40
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Ja też twierdzę, że ch*j w dupę nożownikom!

th0mas #3875232 18/05/2010 04:27
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
no tyle mozecie sobie popisac...

kazdego indywidualna sprawa jak sie konfrontuje ze swoim przeciwnikiem , nie dajcie sie zwariowac o niewinnych ofiarach ( zeby bylo jasne uwazam , ze zaszlo to za daleko )

craax #3875524 18/05/2010 06:41
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by craax
no tyle mozecie sobie popisac...

kazdego indywidualna sprawa jak sie konfrontuje ze swoim przeciwnikiem , nie dajcie sie zwariowac o niewinnych ofiarach ( zeby bylo jasne uwazam , ze zaszlo to za daleko )

Ta, idac dalej tym tokiem, to jak w koncu ktos kogos odstrzeli za barwy to tez bedzie jego indywidualna sprawa..

Ale w sumie masz racje. Jak krakowska patologia nie potrafi zaakceptowac cywilizowanych, ogolnoakceptowanych zasad walki to niech sie wyrzyna. Nie bedzie mnie to obchodzilo dopuki nie wyjdzie poza granice miasta. Dziwie sie tylko Lechowi, Lechii i Slaskowi.. ale widocznie nie samym honorem zyje kibol wink
To nic osobistego craax, po prostu takie jest moje zdanie.

mat2000 #3875550 18/05/2010 07:04
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by mat2000
Originally Posted by craax
no tyle mozecie sobie popisac...

kazdego indywidualna sprawa jak sie konfrontuje ze swoim przeciwnikiem , nie dajcie sie zwariowac o niewinnych ofiarach ( zeby bylo jasne uwazam , ze zaszlo to za daleko )

Ta, idac dalej tym tokiem, to jak w koncu ktos kogos odstrzeli za barwy to tez bedzie jego indywidualna sprawa..

Ale w sumie masz racje. Jak krakowska patologia nie potrafi zaakceptowac cywilizowanych, ogolnoakceptowanych zasad walki to niech sie wyrzyna. Nie bedzie mnie to obchodzilo dopuki nie wyjdzie poza granice miasta. Dziwie sie tylko Lechowi, Lechii i Slaskowi.. ale widocznie nie samym honorem zyje kibol wink
To nic osobistego craax, po prostu takie jest moje zdanie.
Czyli wywózki do lasu i tam katowanie laugh laugh
A jak będziesz kiedyś w Holandii to spytaj jakiegoś autochtona z czego znani są tam kibice ADO DH.

ultra1978 #3875560 18/05/2010 07:25
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Tylko, ze takie wywozki to przypadki marginalne. Ja slyszalem o jednej i zamiast katowania bylo zabieranie ubran i smarowanie miodem wink

Holandia to inna bajka. Nie bylem tam i w najblizszym czasie sie nie wybieram.

mat2000 #3875894 18/05/2010 18:13
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
mat2000 tak sie utarlo , ze tylko Krakow to sprzet , a niestety coraz wiecej ekip biega z zabawkami , ekipy ze slaska , trojmiasto i wiele mniejszych ekipek z nizszych lig ...
"Nadchodzace EURO 2012 jezeli tego nie zatrzyma" to przekonasz sie , ze w tych innych miastach tez to pojdzie wszystko bardzo szybko w zlym kierunku jak w Krakowie.

craax #3876284 18/05/2010 20:06
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
i to jest idiotyzm, zamiast spotykać się na cywilizowanych zasadach, to teraz dajecie pretekst państwu by wszystkich wsadziła do jednego worka.

jerome #3876453 18/05/2010 20:53
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie rozumiem po co napadać na kibiców... innej drużyny? Ja akurat lubię browary walić z innymi kibicami, fajnie sobie powytykać kto kiedy dał ciała, powspominać mecze pomiędzy naszymi ekipami. Gdyby wszyscy trzymali za jedną drużyną to istnienie ligi nie miałoby sensu...

Naprawdę nie wiem skąd się biorą te przygłupy z nożami, wcześniej to tylko we Włoszech czy Turcji bym myślał że coś takiego jest możliwe. Jeśli ktoś jest gotowy drugiego człowieka pchnąć nożem i to nie we własnej obronie to takiego zwyrodnialca powinno się odesłać na dożywocie...

mat2000 #3877978 19/05/2010 06:16
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by mat2000
Tylko, ze takie wywozki to przypadki marginalne. Ja slyszalem o jednej i zamiast katowania bylo zabieranie ubran i smarowanie miodem wink

Holandia to inna bajka. Nie bylem tam i w najblizszym czasie sie nie wybieram.

"Dziwie sie tylko Lechowi, Lechii i Slaskowi".
A kibice tych drużyn to jakieś moralne ideały są według ciebie?
Myślisz że żaden kibic Lechii nie zabił drugiego nożem? Zdziwiłbyś się kto był prekursorem nożownictwa w Polsce. Tylko ze pokolenie internetu już tego nie pamięta tak jak finału Pucharu Polski w Częstochowie Legia : Lech i reportażu na TVP2 z kibicami Lecha w czasach kiedy jeszcze nikt nie słyszał o TVN. Jak elita Lecha wypowiada się że mogliby bez trudu zabić kibica wrogiej drużyny albo policjanta. No niestety nie wszyscy bohaterzy tamtego reportażu dożyli do dnia dzisiejszego. Ale pewnie za tamtych czasów to też była prowokacja mediów albo zmusili ich siłą dziennikarze Ekspresu Reporterów do tej rozmowy.
Śląsk? O ile pamiętam to we Wrocławiu padł "kibic" Arki.

ultra1978 #3879576 20/05/2010 00:20
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Czy kibice Barcelony są wzorem do naśladowania? Tak pytam, bo nie wiem. A może jedynie słuszny model to ten angielski?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by zostać modem_MLS
Czy kibice Barcelony są wzorem do naśladowania? Tak pytam, bo nie wiem. A może jedynie słuszny model to ten angielski?
A co jest nie tak z kibicami Barcelony myślisz że jak oglądasz turystów w tv to wszyscy tacy są. Słyszałeś kiedyś o Boixos Nois przecież oni też niejednemu kosę upchnęli.



Strona 13 z 17 1 2 11 12 13 14 15 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker, Sensei, bukma, wHiTe_StAr), 1,995 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,390
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1