Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 77 z 77 1 2 75 76 77
Jimmy #3877955 19/05/2010 05:52
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
Ja wiem,tylko tyle że korty w Katowicach wyglądają tragicznie..

Bonus: Unibet
Jimmy #3877956 19/05/2010 05:53
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
czasami sa dwa interesuajce mecze, ktore sa rozgrywane w tym samym czasie i warto chociqaz chwile popatrzec na jeden i drugi smile w szczecinei tak samo biegam miedzy kortami ;P

Jimmy #3877962 19/05/2010 05:57
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Wujku Dobra Rado, pewnie, że prościej, tyle, że o możliwości wyjazdu dowiedziałem się przed chwilą i nikt tam nie odbierał tongue muszę wyjechać rano, a gdy się okaże, że korty są ściśnięte, to mam ich w nosie:P

Tak, 3 pierwsze mecze są interesujące tongue m.in wystąpi młoda strzelba z Chile, Saveedra-Corvalan, zapamiętać te nazwisko wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,080
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,080
Originally Posted by włodar
Wujku Dobra Rado, pewnie, że prościej, tyle, że o możliwości wyjazdu dowiedziałem się przed chwilą i nikt tam nie odbierał tongue muszę wyjechać rano, a gdy się okaże, że korty są ściśnięte, to mam ich w nosie:P

wez jeszcze pod uwage pogode wink , jak na razie to na Slasku od 3 dni leje

igea23 #3877971 19/05/2010 06:11
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
są pod dachem. a Jak tam sytuacja drogowa? na A4 mogą być problemy?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Nawierzchnia kortów:
Clay

(w rezerwie)(Hard)]

smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Ja z Rudy Śl. jestem więc w Katowicach nie grywam. Zumi mówi tyle:

[Linked Image]

wink

Jimmy #3877976 19/05/2010 06:14
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
hehe , patrzac na wielkosc "trybun" to zapewne bedzie komplet laugh

Jimmy #3877977 19/05/2010 06:14
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Eż ta technika.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
marach chyba jest najwieksza gwiazdą tego turnieju smile

z Polakow Gawron wink On calkiem odbrze sobie radzi ale zdecydowanie woli clay wiec na hardzie moze byc roznie

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
To nie hard, tylko taki dywan - ku rozpaczy południowców wink Tu Panfil się rozstrzela wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
włodar zdarza się, że tam pogrywam jeśli będą pod dachem to raczej nie obejrzysz te balony nie przewidują widowni laugh

sHybki #3877995 19/05/2010 06:33
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
no nie mów... a nie ma jakiś dziur, czy teleportów? tongue

Dołączył: May 2010
Posty: 29
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 29
5 w Lotto trafiona hura ale jaja laugh

pl_kd #3878008 19/05/2010 07:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
ja tam bym się smucił, że to nie 6-stka tongue to teraz masz kapitał na buka i granie RG tongue

pl_kd #3878009 19/05/2010 07:03
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
POwaznie? Za ile pocisnales? laugh graty

Dołączył: May 2010
Posty: 29
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 29
heh, powaznie laugh

w nocy snilo mi sie ze wygralem cos w zdrapkach, cos kolo miliona zlotych. mysle sobie ze pewnie bede mial dzis szczescie to wplacilem do buka i przejebalem 170zl laugh

narzeczona mi mowi zebym pojechal i zagral w lotka, kupilem jakies bulki (dalem je babce, ktra prosila mnie 'o bulke') w sklepie + jeden los milionos i 3 na chybil trafil laugh ten ostatni okazal sie sczesliwy laugh szkoda ze zamiast 40, ktora mialem bylo 44 wink 5.100 na czysto hura

sHybki #3878013 19/05/2010 07:07
Dołączył: May 2010
Posty: 29
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 29
Originally Posted by sHybki20
ja tam bym się smucił, że to nie 6-stka tongue to teraz masz kapitał na buka i granie RG tongue
szlemy tylko tasiemki gram smile dzis mnie podkusilo i przegralem 170zl, starczy. wink

pl_kd #3878036 19/05/2010 08:28
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
Włodar -> Żeby wyjść z jednego kortu na drgi musisz przepchnąć stalowe drzwi, które w dodatku skrzypią, wyjść na dwór, przejść 2 metry i otworzyć kolejne drzwi, gdzie znowu zrobisz zamieszanie. Najlepsze jest to, że nie wiem jak oni tam będą grali skoro są tylko ławeczki dla zawodników i stanowisko dla sędziego. W ogóle nie wyobrażam sobie tam widowni, bo miejsca brakuje nawet w 5 osób. laugh Ale najlepsza jest nawierzchnia - odebrać serwisu się tam nie da (niezbyt umiem grać w tenisa, ale grać próbujemy), piłka płata dziwne figle, a po skończeniu gry masz w butach pół kilo piachu. Nazwałbym tą nawierzchnię "dywanowo, szczotkowo piaskową" laugh

Strona 77 z 77 1 2 75 76 77

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, forty, ElNinho[mmdea], betowiec, aker), 2,045 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,341
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1