|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049 |
Ja wiem,tylko tyle że korty w Katowicach wyglądają tragicznie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
czasami sa dwa interesuajce mecze, ktore sa rozgrywane w tym samym czasie i warto chociqaz chwile popatrzec na jeden i drugi  w szczecinei tak samo biegam miedzy kortami ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Wujku Dobra Rado, pewnie, że prościej, tyle, że o możliwości wyjazdu dowiedziałem się przed chwilą i nikt tam nie odbierał  muszę wyjechać rano, a gdy się okaże, że korty są ściśnięte, to mam ich w nosie:P Tak, 3 pierwsze mecze są interesujące  m.in wystąpi młoda strzelba z Chile, Saveedra-Corvalan, zapamiętać te nazwisko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,080
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,080 |
Wujku Dobra Rado, pewnie, że prościej, tyle, że o możliwości wyjazdu dowiedziałem się przed chwilą i nikt tam nie odbierał  muszę wyjechać rano, a gdy się okaże, że korty są ściśnięte, to mam ich w nosie:P wez jeszcze pod uwage pogode  , jak na razie to na Slasku od 3 dni leje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
są pod dachem. a Jak tam sytuacja drogowa? na A4 mogą być problemy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
Nawierzchnia kortów: Clay (w rezerwie)(Hard)] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Ja z Rudy Śl. jestem więc w Katowicach nie grywam. Zumi mówi tyle: [ Linked Image] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
hehe , patrzac na wielkosc "trybun" to zapewne bedzie komplet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
marach chyba jest najwieksza gwiazdą tego turnieju  z Polakow Gawron  On calkiem odbrze sobie radzi ale zdecydowanie woli clay wiec na hardzie moze byc roznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
To nie hard, tylko taki dywan - ku rozpaczy południowców  Tu Panfil się rozstrzela 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
włodar zdarza się, że tam pogrywam jeśli będą pod dachem to raczej nie obejrzysz te balony nie przewidują widowni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
no nie mów... a nie ma jakiś dziur, czy teleportów? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2010
Posty: 29 |
5 w Lotto trafiona  ale jaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
ja tam bym się smucił, że to nie 6-stka  to teraz masz kapitał na buka i granie RG 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114 |
POwaznie? Za ile pocisnales?  graty
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2010
Posty: 29 |
heh, powaznie  w nocy snilo mi sie ze wygralem cos w zdrapkach, cos kolo miliona zlotych. mysle sobie ze pewnie bede mial dzis szczescie to wplacilem do buka i przejebalem 170zl  narzeczona mi mowi zebym pojechal i zagral w lotka, kupilem jakies bulki (dalem je babce, ktra prosila mnie 'o bulke') w sklepie + jeden los milionos i 3 na chybil trafil  ten ostatni okazal sie sczesliwy  szkoda ze zamiast 40, ktora mialem bylo 44  5.100 na czysto 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2010
Posty: 29 |
ja tam bym się smucił, że to nie 6-stka  to teraz masz kapitał na buka i granie RG  szlemy tylko tasiemki gram  dzis mnie podkusilo i przegralem 170zl, starczy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052 |
Włodar -> Żeby wyjść z jednego kortu na drgi musisz przepchnąć stalowe drzwi, które w dodatku skrzypią, wyjść na dwór, przejść 2 metry i otworzyć kolejne drzwi, gdzie znowu zrobisz zamieszanie. Najlepsze jest to, że nie wiem jak oni tam będą grali skoro są tylko ławeczki dla zawodników i stanowisko dla sędziego. W ogóle nie wyobrażam sobie tam widowni, bo miejsca brakuje nawet w 5 osób.  Ale najlepsza jest nawierzchnia - odebrać serwisu się tam nie da (niezbyt umiem grać w tenisa, ale grać próbujemy), piłka płata dziwne figle, a po skończeniu gry masz w butach pół kilo piachu. Nazwałbym tą nawierzchnię "dywanowo, szczotkowo piaskową" 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|