Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Fab #3878644 19/05/2010 19:40
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Euro 2000, punkt STS-u na św.Tomasza (od dawna nieistniejący), ciasno w środku jak cholera, i singiel na zwycięstwo Francji w całym turnieju po 8.00 bodajże...stawka chyba z 5zł

ładny win na początek :))

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Daty nie pamiętam,ale wtedy we Wrocławiu był tylko punkt betako w hotelu monopol.

ivo #3878779 19/05/2010 20:27
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
oj pierwszego kuponu nie pamietam, bylo to za jakies 2-5 zł... pamietam za to doskonale swoj pierwszy kupon za 100 zł... raju ale to byly emocje, bodajze 2001 rok wiec wynika z tego ze mialem 16 lat... cala noc z piatku na sobote nie spalem po tym jak ogladalem w piatek cwiercfinaly w Quenns Clubie... wymyslilem ze Grosjean jest w takiej formie ze Henmana powinien rozniesc... a kurs 2,40... malo tego! ja ten typ dalem w analizie na naszym forum... i co? Sebus wygral 2-0 grin do tego dolozylem mlodzieniaszkow z Burkina Faso ze do przerwy! beda z nami jechali... kurs 2,5 i bylo 2-0 do przerwy... plus jakas reczna wrzucilem po kursie 1,5, nie moglem znalezc wyniku, dopiero w poniedzialek u buka sie dowiedzialem ze wszystko wpadlo... ponad 900 zł, raju az mi sie łza zakrecila...

i do tej pory na pytanie ulubiony tenisista odpowiem jedno - SEBASTIAN GROSJEAN piwo

Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Moj pierwszy kupon:07.05.1992 godz.11:04
Punkt:Mustek
Buk:Fortuna
Mecz: Niemcy - Szwajcaria 1 kurs 1,5
MS w Hokeju w Pradze
Mecz postawiony za 1050 Kc z podatkiem

Wynik:1:3

Za chwile rocznica 20 lat
Kupon oczywiscie zalozony na wieki wiekow dla nastepnej generacji :))))

Ciekawilo by mnie czy ktos zaczynal wczesniej???

Pozdrawiam

Drak #3879055 19/05/2010 22:05
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
MŚ'02 profesjonal przy kinie "Bałtyk" (nieistniejący już)
kompletnie zielony w temacie chcialem pograc grubego singla za 5k. Mecz Brazylia-Chiny kurs chyba 1,1. Miła Pani (Agnieszka), mówi że za niski kurs i muszę coś dołozyc smile , szybki rzut oka po tablicach i wpadł mi w oko Meksyk. W debiucie poszedl dubel: Brazylia + Meksyk. Miałem niezle emocje w meczu Meksyku jak przegrywali 0-1. Na szczescie wszystko zakonczylo sie szczesliwie i na 2 dzien poszedlem odebrac wyrana grin

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Drak w Polsce chyba niemozliwe bylo zaczynanie wczesniej bo bukmacherow nie bylo tak wczesnie na rynku.

Z tego co pamietam to w moim miescie pierwszy STS pojawil sie dopiero w 1997 roku.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 596
addict
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 596
Drak prawdopodobnie postawił ten zakład w Czechach (Mustek)

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Drak mistrz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
Professional na Głogowskiej. jakieś 6 meczów za...oczywiście 2złocisze smile Chyba jeden nie wszedł

Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Originally Posted by Stelmach
Ja zaczynalem od toto ligi jakies 15 lat temu, teraz 28 na karku, pozniej sie dowiedzialem, ze jest cos takiego jak bukmacher i szok!! Mozna sobie wybierac mecze jakie sie gra??? No to jestem bogaty sobie pomyslalem laugh heheh sen o bogactwie minął szybko

Dokładnie ta sama myśl gdy do mojego miasta przywędrował STS, z tym, że w toto ligę grywałem już gdy miałem 7-8 lat ;D

Vira #3880165 20/05/2010 03:13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
16 pazdziernik 2002, za 2zl w toto-mixie, 15 meczy na kuponie, a do wygrania 3,90zl grin
i nie wszedl mecz Anglia-Macedonia (2:2) laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Rangers - Valencia LM 1999 rok
typ: Valencia (gdyż im gorąco kibicowałem, zresztą do dziś)
kurs: jakos 4.5-4,8
stawka: 2zł
wynik: 0:2
cool

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Kolektura lotto : liga angielska,liga polska itp. szkoła podstawowa

a buki naziemne STS 8 klasa podstawówki = 1999 rok

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
W gre za małolata wciągnęła Mnie Babcia dobre 25 lat temu,pamiętne kupony z nazwiskiem,adresem i banderolą grin
Słabo szło wiec się przerzuciłem na Expressa i Dużego, napierdzielałem systemy po 100-200 kuponów a wtedy kosztowoały one groszaki w porównaniu z dzisiejszymi. Zaowocowało to trafieniem w 1996 roku 2 razy 5 w Express Lotka i raz 5 w Dużego przy braku 6 co dało razem ponad 25 000 PLN i na to mam kwity z Totolotka do dziś grin. Więcej nigdy w te gierki już nie wygrałem.
Bodajże w 1998 roku latem spacerując z zonką ulicą Dlugą zobaczyłem szyld STS Zakłady Sportowe i z ciekawości wszedłem,a że od zawsze wydawało mi się,ze znam sie na tenisie byłem pewny,że trafiłem na żyłe złota i puściłem kilka tasiemców po 16 spotkań. Gdzieś takdopiero po 3 miesiacach wtop zrozumiałem,że gówno wiedzialem o tenisie laugh
Z łezką w oku wspominam taśmy na 1X,X2 w hokeju po wtedy super kursach na 1 2 na 1X 1.55 lub na 1 1.65 an 1X 1.35 .........to były czasy.

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
jeszcze nie było mojego 1wszego kuponu grin
i nie nastąpi to raczej smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Ja z kolei zacząłem nietypowo, na pierwszy ogień 2 kupony po 5zł. Na każdym 3-4 spotkania, do wygrania 19-20 zł. Tylko liga polska. Pamiętam, że mi na obu Wisła zawaliła, bodajże z Odrą na wyjeździe zremisowała, do teraz mam traumę i nie grałem nigdy meczów, gdy Odra była gospodarzem. tongue

Pierwszy wygrany kupon przyszedł mi dopiero po kilku miesiącach, więc trochę inna historia niż wszyscy. Pamiętam, że się irytowałem strasznie, że kumplom się udawało. Oni jechali po nazwach, 10-15 meczów, 2zł na kupon. 1 na 30 weszło, wygrana ponad 100zł - kozaki. Pogodzony ze swoimi porażkami zmniejszyłem stawki do 2-3zł, ale zawsze grałem tak, żeby mieć do wygrania ok 20zł. laugh

Rok rozpoczęcia? Nie pamiętam. Tak na szybko licząc do będzie z 8 lat temu. Od początku jednak twardo trzymałem się zasad. Nie więcej jak 4 mecze i nie więcej jak 20zł do wygrania. Zawsze wszystko notowałem, przegrane kupony lądowały do szafki i czekały na 'rozliczenie'. Pierwszy rok zakończony z wynikiem -113zł. frown

Potem to już z górki było. Z perspektywy czasu mogę ocenić, że warto było przeżyć na starcie ten rok goryczy, niż miałoby być na odwrót. wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Tak teraz liczę, że to będzie jednak 9-10 lat temu, bo MŚ w roku 2002 już czynnie obstawiałem. grin

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
1998 rok ,mialem 17 lat , kolega stadionowy opowiedzial mi o tym ze s apunkty gdzie mozna grac co chcesz i ile chcesz.Napalilem sie i pomyslalem latwa kasa w tak mlodym wieku,szybko uzbieram na auto lub cos fajnego.Wczesniej grywalem w te ligi angielska i polska w totku(13 czy 14 spotkan bylo w zestawie).Raz trafilem 10 :-)

1 kupon,cala kolejka Premiership Angielskiej, tylko 1 blad :/ stawka: 2zl.

2 kupon poszedlem za ciosem,stawka zwiekszona 10zl i 4 mecze tylko i WYGRALEM ok. 50-60zl ale si ePodjaralem wtedy laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
To i ja coś skrobnę smile
Pierwszy kupon był w klasie maturalnej, jakieś 6 - 7 lat temu. Koledzy wygrywali drobne kwoty to na skokach narciarskich, czy innym NHL. Zapaliła mi się lampeczka - jak oni mogą to i ja, przecież nie jestem głupszy od nich smile
Pierwszy kuponik to była taśma za 2 zł, pojechana po nazwach. Jak się później dziwiłem, że taki Arsenal wdupił laugh Ba, pamiętam nagłówki w serwisach internetowych typu: ,,sensacja'' smile Kupowałem na weekendy Tygodnik Kibica i Tylko Piłkę i kurcze nawet regularnie coś wpadało do sakwy.
Pamiętam swój pierwszy zakład rozpisowy, za oszałamiającą wówczas dla mnie kwotę 100zł (8 z 10), gdzie właśnie trafiłem 8 meczów i z bananem na gębie pobiegłem po 1000 który widniał na kuponie. A tu tylko 30 zł wypłacają...Oj, nieciekawą miałem minę smile
No i pierwsza duża wygrana... Ako jakieś 20 czy 21, stawka 100. Pamiętam jak powiedziałem babce w stsie, że jak to nie wejdzie to już nie gram. Ona mnie na to, że nie wejdzie laugh
A tu kurde wafelek weszło, hyhy smile Tym bardziej byłem z siebie dumny, bo w tą sobotę ominąłem kilka min, w tym super peffkę PSV za 1.15, na której wdupił mój wujek smile

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by kaka1981
Wczesniej grywalem w te ligi angielska i polska w totku(13 czy 14 spotkan bylo w zestawie).Raz trafilem 10 :-)


Przed STS też to grywałem. Z kumplem zbieraliśmy grosze po domu i wysyłaliśmy kupon za kuponem.

Kiedyś (dobre 10 lat temu) kumpel w lidze polskiej miał 12 na 12. W niedzielę był ostatni 13 mecz. Wisła - Pogoń. Wisła faworyt, pewniak - oglądaliśmy mecz, a w końcówce Pogoń wyrównała i wielką wygraną diabli wzięli. Kumpel ze złości gryzł dywan. Dosłownie.

Innym razem ja miałem w lidze angielskiej już 11 na 12. Został ostatni mecz rozgrywany później, jakiś z dzisiejszej championship. Watford z kimś tam. Miałem X.
Siedziałem tak przed telegazetą (wtedy nie było jeszcze tam livescore albo nie umiałem znaleźć) i na stronach tvp1 w dziale liga angielska czekałem aż łaskawie pojawi się wynik.

Minęła godzina, półtorej od zakończenia meczu, ciągle nic. Wreszcie jest! 1-1! Ja już happy, liczyłem góry szmalu (bo w poprzedniej kolejce za 12/13 dawali kilka dobrych tysiączków).
Następnego dnia idę z matką do lotto odbierać, a tu zonk. Niecałe 40 złotych bo masa ludzi trafiła te wyniki.

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (haczyk, forty, rafal08, JelineK, burbon, kamel, Lukasz111, betowiec, ANZELMO, Sensei, Akhu), 1,929 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,320
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1