Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
Dołączył: May 2005
Posty: 827
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 827
Oficjalna strona turnieju [usopen.org]


Mozna chyba juz zakladac temat, turniej głowny startuje za 10 dni -- 29 sierpnia, mnóstwo waznych informacji bedzie napływac kazdego dnia oraz oczywiscie odbędą się kwalifikacje.

Ceremonia losowania drabinki turnieju głownego odbedzie sie w środę 24 sierpnia.

Turniej kwalifikacyjny pań i panów zaczyna sie juz we wtorek 23 sierpnia i potrwa do piatku 26-go.

Tymczasem USTA ogłosiła liste "dzikusów" do turnieju głównego.

Wśród mężczyzn "dzikie karty" otrzymali:

James Blake (Tampa, Fla.),
Mark Philippoussis (Australia),
Jan-Michael Gambill (Colbert, Wash.)
Brian Baker (Nashville, Tenn.),
Scoville Jenkins (Atlanta),
Rajeev Ram (Carmel, Ind.),
Bobby Reynolds (Acworth, Ga.),
Donald Young (Fairburn, Ga.)

Wśród kobiet "dzikie karty" otrzymały:

Mary Gambale (Billerica, Mass.),
Alexa Glatch (Newport Beach, Calif.),
Carly Gullickson (Boca Raton, Fla.),
Ashley Harkleroad (Chickamauga, Ga.),
Angela Haynes (Compton, Calif.),
Jessica Kirkland (Dayton, Ohio),
Shenay Perry (Coral Springs, Fla.),
Chanda Rubin (Lafayette, La.)


W odpowiednim czasie po prostu ktorys z moderatorów dopisze do tytułu tematu "Kwalifikacje" i bedzie mozna bez zakladania nowego tematu typowac kwale. Myśle,ze to dobry pomysl.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Last edited by Schranzer; 24/08/2005 18:02.
Bonus: Unibet
#388510 19/08/2005 18:20
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
o dziwo Murray nie załapał się na dziką, czekają go kwale:

"I think it takes a while to get the respect because obviously, I'm still not inside the top-100," said the 18-year-old Scot, who won the junior title at Flushing Meadow last year."

#388511 20/08/2005 09:06
Dołączył: May 2005
Posty: 827
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 827
"Dzikie karty" do kwali, praktycznie sami reprezentanci USA :

mężczyźni:

Alex Clayton,
Brendan Evans,
Zack Fleishman,
John Paul Fruttero,
Jesse Levine,
Wayne Odesnik,
Sam Querrey,
Travis Rettenmaier,
Timothy Smyczek

kobiety:

Megan Bradley,
Madison Brengle,
Julia Cohen,
Vania King,
Raquel Kops-Jones,
Krysty Marcio,
Pauline Parmentier(Francja),
Tara Snyder,
Neha Uberoi


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#388512 21/08/2005 11:01
Dołączył: May 2005
Posty: 827
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 827
taka ciekawostka, ktora moze miec znaczenie dla motywacji poszczegolnych graczy:

Andy Roddick i Kim Clijsters wygrali klasyfikacje US Open Series i w nagrode to co wygrają podczas US Open zostanie im wypłacone x2 (podwojenie czeku)

czyli - gdyby Roddick wygral US Open w tym roku to zamiast 1 mln $ dostanie 2 mln $ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

premie otrzymaja tez zawodnicy z drugiego (+50%) oraz trzeciego miejsca (+25%), na razie pewne jest że bonus +100% za zajecie pierwszego miejsca w US Open Series dostanie Roddick i Clijsters.

Ostatnią szansą na zdobycie punktów jest turniej w New Haven.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#388513 22/08/2005 06:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
ciekawe beda kwalifikacje poniewaz moze tak byc jak kiedys ze ktos gra na turnieju i bedzie musial konczyc (wtedy mamy pewniaka) zeby zdazyc na kwal!

#388514 22/08/2005 07:43
Dołączył: May 2005
Posty: 827
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 827
Kuertenie kwale startują od jutra wiec musieliby dzis przegrac "zeby zdazyc na kwal!"


Cykl US Open Series konczy sie, ostatnim turniejem gdzie mozna zdobyc punkty jest New Haven. W tej chwili w walce o miejsca 2-3 licza sie:

1 Andy Roddick 120
============================
2 Andre Agassi 105
3 Rafael Nadal 100
4 Roger Federer 100
5 Robby Ginepri 93

1 Kim Clijsters 225
============================
2 Mary Pierce 100
3 Ai Sugiyama 70
4 Justine Henin-Hardenne 70


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#388515 22/08/2005 10:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Kuertenie kwale startują od jutra wiec musieliby dzis przegrac "zeby zdazyc na kwal!"
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

no wlasnie o to chodzi juz nie raz tak bylo przed FO czy WIM

#388516 22/08/2005 10:09
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Żaden z zawodników startujących w New Heaven nie jest zgłoszony do Q USO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#388517 22/08/2005 10:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Żaden z zawodników startujących w New Heaven nie jest zgłoszony do Q USO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

szkoda a kobiety ? MASZ do daj linka do kwali.

#388518 22/08/2005 10:16
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
ATP - http://www.menstennisforums.com/showthread.php?t=47976

WTA - nie wiem , nie interesowałem się.

#388519 22/08/2005 10:25
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
dzieki bo nie moglem znalezc

#388520 23/08/2005 08:10
Dołączył: May 2005
Posty: 827
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 827
ATP Qs
http://www.usopen.org/en_US/scores/draws/qs/qsdraw.pdf

WTA Qs
http://www.usopen.org/en_US/scores/draws/us/usdraw.pdf


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#388521 23/08/2005 08:59
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
ATP Qs
http://www.usopen.org/en_US/scores/draws/qs/qsdraw.pdf

WTA Qs
http://www.usopen.org/en_US/scores/draws/us/usdraw.pdf


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Witam - czy szanowny kolega posiada info , który z naziemnych da te miodziki dzisiaj ??
Ewentualnie które virtualne dobawią ??

pozdrawiam

ps. Sebkos - nie mogę ci wysłać info !!! na priva - sprawdźw swoich ustawieniach !!! - albo wejdźna polczat!

#388522 23/08/2005 09:13
Dołączył: May 2005
Posty: 827
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 827
onda uprzejmie informuje,ze BAW wlasnie wystawil kwale ATP, co do reszty zarówno buków jak i WTA trzeba byc czujnym

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#388523 23/08/2005 10:04
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
onda uprzejmie informuje,ze BAW wlasnie wystawil kwale ATP, co do reszty zarówno buków jak i WTA trzeba byc czujnym

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

dziekuję uprzejmie - widzę ,że prof panów już dał - czekam na kobitki - bo panowie nie podobają mi się dzisiaj .

#388524 23/08/2005 10:32
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Quote
Quote
onda uprzejmie informuje,ze BAW wlasnie wystawil kwale ATP, co do reszty zarówno buków jak i WTA trzeba byc czujnym

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

dziekuję uprzejmie - widzę ,że prof panów już dał - czekam na kobitki - bo panowie nie podobają mi się dzisiaj .

prof panow dał niestety nie wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ,ale z tego co jest tez ładne ako wychodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#388525 23/08/2005 10:34
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Prof to niech daje kobitki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#388526 23/08/2005 10:53
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
widze dwa dobre mecze na kwale mezczyzn :moodie-mason 1 i dancevic-mlynark 1

#388527 23/08/2005 13:11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Pozwolicie , że sobie test urządze 1r. Q , podam możliwe rozstrzygnięcia wszystkich meczów 1r. w ofercie GB , zobaczymy ile zonków się trafi...

Bracciali-Gabashvilli 2 3,6
De Voest-S.Gonzalez 2 2,5
Levy-Vemic 1 1,5 - tutaj możliwy klasyczny wałek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Rettenmaier-Rojer 2 2
Sherwood-Tuksar 1 2,7
Vik-Healey 2 3,2
Berrer-Voltchkov 1 1,6
Capdeville-Schukin 1 1,75
Daniel-Clayton 1 1,2
Chaunac-Weiner 2 1,8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Guccione-Kubot 2 2,05
Phau-Levine 1 1,15 - tu kolejna świetna okazja na zonka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pless-Karanusic 1 1,85
Simon-Miranda 1 1,15
Armando-Calatrava 1 1,85
Mlynarik-Dancevic 2 1,3
Moodie-Masson 1 1,2
Parmar-Chadaj 1 1,55
Suzuki-Lisnard 1 1,6
Vasselin-Snobel 1 1,55
Bastl-Roitman 1 1,25
Bogdanovic-Delic 1 2
Gicquel-Brzezicki 2 1,9
Heuberger-Rehnquist 1 1,35 - hm... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Niemeyer-Okun 2 1,5
Peya-Vacek 2 1,9
Squillari-Smeets 2 2,25
Wang-Delgado J. 1 1,25
Bjorkman-Hartfield 1 1,1 - Jonas Jonas Jonas ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Del Potro-Delgado R. 1 1,9 - anóz młodzian sprawi sensation <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Galvani-Prpic 2 1,45
Kimmich-Patience 1 2,5

Sam jeśli coś zagram to skromnie...

#388528 23/08/2005 22:40
Dołączył: May 2005
Posty: 827
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 827
juz dzis (środa) losowanie turnieju głównego

lista 8 najwyzej rozstawionych,o ile dobrze doczytalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wyglada tak:

panowie:

#1 Federer
#2 Nadal
#3 Hewitt
#4 Roddick
#5 Safin
#6 Davydenko
#7 Agassi
#8 Coria

panie:

#1 Szarapowa
#2 Davenport
#3 Mauresmo
#4 Clijsters
#5 Kuzniecowa
#6 Dementiewa
#7 Henin-Hardenne
#8 Williams Serena

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,082 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,773
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1