|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 105 |
Wiem że to nie ma nic wspólnego ze sportem ale w Fortunie w której gram (gram tylko w naziemnych i to tylko w Fortunie, na necie rzadko). Jednak Eurowizja to też dobry motyw do obstawiania... bo tu wcale nie decyduje jakość utworu ale wzajemne relacje pomiędzy krajami... więc zapraszam do typowania:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 105 |
Dziś mamy półfinały: Mój Typ: Rosja - awans do finału (1.55- Fortuna): Dlaczego Rosja? Bo zawsze Rosja mieści się w ścisłej czołówce... i dużo krajów z nią graniczy które oddają na nią głosy. Ukraina, Białoruś, Zakaukaskie kraje, może Mołdawia, może kraje nadbałtyckie, jakieś słowiańskie, i te gdzie jest dużo Rosjan. Finał będzie:)i tam ostro zamieszają:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka