Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 78 1 2 3 4 5 77 78
Azazel #3891261 25/05/2010 16:31
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Hmm daro, a dlaczego O'brien?
przeciez graja ze sobą dwie kaleki.. raczej no bet..


A myslicie ze Brianti ugra 6 gemów ze Zvonką ;> ?

Bonus: Unibet
Azazel #3891262 25/05/2010 16:31
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Witam Panowie jak moge zmienic nick bo nie widze tej opcjii moze ktos dokladnie powiedziec.dzieki z gory:)

P!T3R #3891263 25/05/2010 16:31
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Originally Posted by P!T3R
Originally Posted by P!T3R
chodzi wam betfair
??
ta

Azazel #3891264 25/05/2010 16:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Originally Posted by Azazel77
pierwszy kuponik na dziś K. Zakopalowa, Peer 2:0, ako@1,94 #200zeta

Srebotnik wygra tongue

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by daro217
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by daro217
Gabashvili, Govortsova, O Brien, Verdasco (ponizej 28,5 gema) co wywalic ??? co najmniej jedno trzeba wywalic a najlepiej dwa spotkania smile
ja się zastanawiam nad zagraniem przeciw Gowortsovej, co napisałem stronę wcześniej, Gaba raczej wygra ale ma na przeciwko niezłego wariata laugh


przeciez Carla startuje po groznej kontuzji (skrecenie kostki), taka kontuzje sie bardzo odczuwa przez dlugi czas, wogole nie powinna jeszcze startowac ale ze to wielki szlem to chociaz za wpisowe trzeba zgarnac wink
wiem, ale ona zaciśnie zębiska i będzie zapieprzać po korcie jak mały motorek, ato waleczne babsko jest wink

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by Raphaello
Originally Posted by P!T3R
Originally Posted by P!T3R
chodzi wam betfair
??
ta
chodzic, chodzi ale sproboj wejsc w tenis i dac na kursy mi wyskakuje cos takiego ...
The Betfair Sports Exchange is currently unavailable. Please accept our apologies for any inconvenience that this may cause.

Please check our dedicated service site service.betfair.info for more information about this downtime.

sHybki #3891267 25/05/2010 16:34
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by sHybki20
Originally Posted by Azazel77
pierwszy kuponik na dziś K. Zakopalowa, Peer 2:0, ako@1,94 #200zeta

Srebotnik wygra tongue
albo i nie :D, myśle że klara ją zamęczy wink

P!T3R #3891268 25/05/2010 16:34
Dołączył: Jul 2009
Posty: 870
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 870
mam pytanie:

W sobote i niedziele ktorej rundy mecze beda rozgrywane na RG??

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by daro217
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by daro217
Gabashvili, Govortsova, O Brien, Verdasco (ponizej 28,5 gema) co wywalic ??? co najmniej jedno trzeba wywalic a najlepiej dwa spotkania smile
ja się zastanawiam nad zagraniem przeciw Gowortsovej, co napisałem stronę wcześniej, Gaba raczej wygra ale ma na przeciwko niezłego wariata laugh


przeciez Carla startuje po groznej kontuzji (skrecenie kostki), taka kontuzje sie bardzo odczuwa przez dlugi czas, wogole nie powinna jeszcze startowac ale ze to wielki szlem to chociaz za wpisowe trzeba zgarnac wink
a kiedy tą kostkę skręciła? Bo chyba sobie jaja robisz jeśli to było miesiąc temu ,to już śmiga jak nowo narodzona,w gipsie się trzyma zwykle 2 tygodnie a potem po 3 już można biegać,chociaż to w zwykłych przypadkach u sportowców ten czas trochę jest szybszy jako,że mają kasę na leczenie:)

P!T3R #3891272 25/05/2010 16:36
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by P!T3R
Originally Posted by P!T3R
chodzi wam betfair
??

nie

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Mina, Gianni - Nadal, Rafael
Who Will Win The 3rd Set?
2010-05-25 15:00 Your bet: 2 1.07 [-]
Serra, Florent - Russell, Michael
Match Winner
2010-05-25 10:00 Your bet: 1 1.16 [-]
Gabashvili, Teimuraz - Koellerer, Daniel
Match Winner
2010-05-25 10:00 Your bet: 1 1.57 [-]
Sharapova, Maria - Pervak, Ksenia
Match Winner
2010-05-25 17:00 Your bet: 1 1.12 [-]
Starace, Potito - Marchenko, Illya
Match Winner
2010-05-25 10:00 Your bet: 1 1.22 [-]
Ferrero, Juan Carlos - Cuevas, Pablo
Match Winner
2010-05-25 10:00 Your bet: 1 1.17 [-]
O Brien, Katie - Craybas, Jill
Match Winner
2010-05-25 10:00 Your bet: 2 1.67 [-]
Malisse, Xavier - Greul, Simon
Match Winner
2010-05-25 10:00 Your bet: 2 1.67 [-]
Ginepri, Robby - Querrey, Sam
Match Winner
2010-05-25 10:00 Your bet: 2 1.14 [-]
Beck, Karol - Kohlschreiber, Philipp
Match Winner
2010-05-25 10:00 Your bet: 2 1.05 [-]
Zemlja, Grega - Monaco, Juan
Match Winner
2010-05-25 10:00 Your bet: 2 1.10 [-]
Zahlavova, Sandra - Wickmayer, Yanina
Match Winner
2010-05-25 10:00 Your bet: 2 1.06 [-]
Zheng, Jie - Bychkova, Ekaterina
Match Winner
2010-05-25 10:00 Your bet: 1 1.04 [-]
Roddick, Andy - Nieminen, Jarkko
Match Winner
2010-05-25 11:30 Your bet: 1 1.25 [-]
Pironkova, Tsvetana - Henin, Justine
Match Winner
2010-05-25 10:00 Your bet: 2 1.04 [-]
Melzer, Jurgen - Sela, Dudi
Match Winner
2010-05-25 10:00 Your bet: 1 1.12 [-]

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
prosze o konsultacje

Finanz #3891276 25/05/2010 16:38
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by Finanz
Originally Posted by P!T3R
Originally Posted by P!T3R
chodzi wam betfair
??

nie
mozesz sie w ogole zalogowac ?

P!T3R #3891277 25/05/2010 16:40
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
P!T3R

ja mogę się zalogować ale mam problem przy przejściu do giełdy.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
addict
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 525
Originally Posted by twarog2006
a kiedy tą kostkę skręciła? Bo chyba sobie jaja robisz jeśli to było miesiąc temu ,to już śmiga jak nowo narodzona,w gipsie się trzyma zwykle 2 tygodnie a potem po 3 już można biegać,chociaż to w zwykłych przypadkach u sportowców ten czas trochę jest szybszy jako,że mają kasę na leczenie:)


spokojnie Panie wszechwiedzacy tongue

cytat:

"Carla Suarez Navarro’s ankle injury has been diagnosed as a partial ligament tear, which is expected to keep her out off the court for least three weeks. Suarez Navarro slipped and fell during her second round match at the WTA event in Fes."

qenius #3891280 25/05/2010 16:41
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
no mam nadzieje ze do pierwszych meczow ten problem zostanie rozwiazany smirk

P!T3R #3891281 25/05/2010 16:41
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by P!T3R
no mam nadzieje ze do pierwszych meczow ten problem zostanie rozwiazany smirk
nie tylko Ty, bo u mnie kasa wisi frown

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by daro217
Originally Posted by twarog2006
a kiedy tą kostkę skręciła? Bo chyba sobie jaja robisz jeśli to było miesiąc temu ,to już śmiga jak nowo narodzona,w gipsie się trzyma zwykle 2 tygodnie a potem po 3 już można biegać,chociaż to w zwykłych przypadkach u sportowców ten czas trochę jest szybszy jako,że mają kasę na leczenie:)


spokojnie Panie wszechwiedzacy tongue

cytat:

"Carla Suarez Navarro’s ankle injury has been diagnosed as a partial ligament tear, which is expected to keep her out off the court for least three weeks. Suarez Navarro slipped and fell during her second round match at the WTA event in Fes."
nie wszechwiedzący ale wkurza mnie to jak tu niektórzy piszą o jakiś pauzach po skręceniu kostki która miała miejsce miesiąc temu i powinna dziś śmigać jak zdrowa ,jedyne czego może jej brakować to treningów ale tu i równie dobrze może wystąpić głód gry,tym bardziej,że Carla to doświadczona zawodniczka,a skręcenie kostki to pikuś,piłkarze czasem po 2-3 tygodniach na boisko wybiegają a mają większe obciążenia

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
np. taki Rooney po jakim czasie on wyskoczył na boisko w meczu z Bayernem?? Przecież też miał kostkę skręconą:P

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
J. Craybas- raczej nie, babcia Jill to nie jest dobry pomysł
Potito?--Ylia nieźle ostatnio pogrywa będzie zacięty mecz overowy..

Strona 3 z 78 1 2 3 4 5 77 78

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, betowiec, Lukasz111, rafal08, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,816 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1