Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Nov 2006
Posty: 445
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 445
pierwszy kupon jakies 6-7 lat temu, stawka wiadomo smile dalem 4 mecze, pierwsze 3 ładnie weszły, ostatni mecz, Nantes z podpórką, wygrywali 2-0, przegrali 3-2 frown 30 zeta było do wyciągnięcia! laugh

Bonus: Unibet
kolbi #3882090 21/05/2010 00:57
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Kurcze, ja was podziwiam, bo sam za żadne skarby nie mogę sobie przypomnieć nawet roku w którym posłałem swojego pierwszego szczurka, nie wspominając już o typach w nim zawartych tongue
Pewnie kupon już po pierwszym zdarzeniu lotem błyskawicy wylądował podarty w koszu i został natychmiast wymazany z pamięci laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
pierwszy kupon w Czechach lata temu, wtopa na Holandii, w kraju STS w Katowicach jeden z 1 jak nie 1 wtopa na Klautern jak byli mistrzem chyba jeszcze ze Sforza, Kuntzem i innymi wink mieli serie bez wtopy a przyjechał Werder z Borowka czy Ruferem i ich zlał wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by kaka1981
1998 rok ,mialem 17 lat , kolega stadionowy opowiedzial mi o tym ze s apunkty gdzie mozna grac co chcesz i ile chcesz.Napalilem sie i pomyslalem latwa kasa w tak mlodym wieku,szybko uzbieram na auto lub cos fajnego.Wczesniej grywalem w te ligi angielska i polska w totku(13 czy 14 spotkan bylo w zestawie).Raz trafilem 10 :-)

1 kupon,cala kolejka Premiership Angielskiej, tylko 1 blad :/ stawka: 2zl.

2 kupon poszedlem za ciosem,stawka zwiekszona 10zl i 4 mecze tylko i WYGRALEM ok. 50-60zl ale si ePodjaralem wtedy laugh

dodam ze kupon byl zagrany w Profku na Czyzynach w przejsciu podziemnym i kumpel musial mi poscic bo babka chciala dowod osobisty grin

Pozniej tez sie gralo tzw. pewniaki po nazwach i po miejscu w tabeli i wtedy z tego co pamietam tych peffek wchodzilo wiecej niz teraz,szly tasmy z minimum 10 meczami za 2zl.
Pozniej byly systemy to tez byla zajawka ze system spoko tez beda kokosy a tu zonk.
Najlepsze to byly dziadki i ich rozkminy co dzis graja crazy

Pamietam jak w klasie w sredniej szkole bylo nas 4 co obstawiali i taki jeden koles odemnie sluchal i sluchal i poslal kupon za 2zl , 4 mecze i ako zrobil ponad 50 bo kursy byly ponad 3.0 i WYGRAL ,tak nam gul smigal wszystkim ze sie pytalismy pozniej go co gra za tydzien.Nie minelo 2 miesiace i wszytsko przegral haha bo znow probowal grac przeciw faworytom...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
2001 na jesieni, swiezo otwarty punkt toto-mix w knajpie gdzie w poludnie juz kilku lokalnych przybijalo gwozdzia, pierwszy kupon siadl za 5zl wyjalem 25 i poszlo. Na lekjach siedzialem z ksiazeczka z toto i ostro "analizowalem" laugh .Oczywiscie kolejnyh kilka wtopy i wreszcie jakos wyciagnalem 100zl, koledzy sie zainteresowali i poszli ze mna do punktu. Puchar UEFA, za 2zl tasma z 14 zdarzeniami AKO 300. Koledzy puscili to samo. Kupon siadl. Mina kolesia bezcenna jak poszedlem wyplacic i powiedzialem, zeby lepiej do banku zapieprzal bo jest jeszcze 5 takich kuponow.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Pamiętam, że kiedyś kończyła mi kupon Barcelona z Teneryfą, z 2 zł wygrałem jakieś 12, czy tam 14zł. nie wiem dokładnie. Na pewno jeszcze na kuponie miałem hokej Cracovia z... Sanokiem chyba. Barca grała w niedzielę wieczorem, a już wtedy na TVE była telegazeta z live, chyba strona 245 jak mnie pamięć nie myli. Ależ czekałem aż z fioletowego zmieni się na białe i ta radość z wygranej. To było z tego co wyszukałem 10.04.1999. A tydzień później przyszalałem ze stawką, za 10 grubo poszło i na Parmie się potknąłem, takie to były moje początki. Jak ten czas szybko leci.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pierwszy mój wyskok 8-9 lat temu w mojej śmiesznej miejscowosci otwarli Toto-Mixa to był prawdziwy hit w niedziele podczas mszy swietej byly takie kolejki ze czasami trzeba bylo czekac po 20-30 min aby puscic kuponik, wtedy jeszcze zaznaczalo sie na blankiecie z chyba 120 pol. Wyslalem wtedy 5 meczy z ligi francuskiej za 5 zł wygralem cos okolo 40 zł laugh

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, burbon, $-man), 1,957 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,364
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1