|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
Siema Juvcio
Myślę, że będziesz musiał czekać, aż się mecz odbędzie. W tym przypadku zwrotu nie zrobią, nawet przez 3 dni. nie bede musial czekac, Roma po pizdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 976
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 976 |
Panowie jak oceniacie taki kuponik
Gram na zwyciestwo: Youzhny,Berdych,Wawrinka,Troicki,Ball,Monfils
Wszystkie mecze przeanalizowałem no i według mnie pewne mecze. No ale może jest jakieś ale?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Roger-Vasselin, E - Berdych, T B I 2 1,09 Dent, T - Söderling, R B I 2 1,04 Jużny, M - Lacko, L B I 1 1,08 Górnik Zabrze - Warta Poznań B I 1 1,30 Dulgheru, A - Bacsinszky, T B I 1 1,30 a to ? ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
jak widzicie takie dwa meczyki O.Rochus-Reister o niemcu wiem tyle że ma niezły serwis A.Bondarenko-A.Wozniak- po tym co Wozniak pokazała w warszawie grałbym tu na 200% alone, ale to było oddanie meczu bez walki, więc mam zagadkę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
jak widzicie takie dwa meczyki O.Rochus-Reister o niemcu wiem tyle że ma niezły serwis A.Bondarenko-A.Wozniak- po tym co Wozniak pokazała w warszawie grałbym tu na 200% alone, ale to było oddanie meczu bez walki, więc mam zagadkę? Niemiec poza serrwisem ma calkiem niezly bekhend potrafi dobrze rzozrzuc rywala po korcie niestety tez duzo pilek psuje w siatke ... co do Wozniak to tez gram ze przegra aczkolwiek gra z Ketrina a nie alona jak napisales wyzej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498 |
jutro raczej pograne w Paryżu
przewidują duzy opad deszczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002 |
Rybarikova z Alona graja jutro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka