Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 78 z 78 1 2 76 77 78
akagi #3893306 26/05/2010 04:40
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
Originally Posted by akagi
Siema Juvcio

Myślę, że będziesz musiał czekać, aż się mecz odbędzie.
W tym przypadku zwrotu nie zrobią, nawet przez 3 dni.
nie bede musial czekac, Roma po pizdzie tongue

Bonus: Unibet
Chivas #3893431 26/05/2010 05:24
Dołączył: Mar 2010
Posty: 976
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 976
Panowie jak oceniacie taki kuponik

Gram na zwyciestwo:
Youzhny,Berdych,Wawrinka,Troicki,Ball,Monfils

Wszystkie mecze przeanalizowałem no i według mnie pewne mecze.
No ale może jest jakieś ale?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577

Roger-Vasselin, E - Berdych, T
B I
2 1,09
Dent, T - Söderling, R
B I
2 1,04
Jużny, M - Lacko, L
B I
1 1,08
Górnik Zabrze - Warta Poznań
B I
1 1,30
Dulgheru, A - Bacsinszky, T
B I
1 1,30 a to ? ;]

ice18 #3893446 26/05/2010 05:40
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
jak widzicie takie dwa meczyki
O.Rochus-Reister o niemcu wiem tyle że ma niezły serwis
A.Bondarenko-A.Wozniak- po tym co Wozniak pokazała w warszawie grałbym tu na 200% alone, ale to było oddanie meczu bez walki, więc mam zagadkę?

Azazel #3893464 26/05/2010 06:00
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Originally Posted by Azazel77
jak widzicie takie dwa meczyki
O.Rochus-Reister o niemcu wiem tyle że ma niezły serwis
A.Bondarenko-A.Wozniak- po tym co Wozniak pokazała w warszawie grałbym tu na 200% alone, ale to było oddanie meczu bez walki, więc mam zagadkę?

Niemiec poza serrwisem ma calkiem niezly bekhend potrafi dobrze rzozrzuc rywala po korcie niestety tez duzo pilek psuje w siatke ...

co do Wozniak to tez gram ze przegra aczkolwiek gra z Ketrina a nie alona jak napisales wyzej wink

Ejdem #3893465 26/05/2010 06:01
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498
jutro raczej pograne w Paryżu

przewidują duzy opad deszczu

Ejdem #3893468 26/05/2010 06:06
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Rybarikova z Alona graja jutro?

Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Originally Posted by Chagall
Rybarikova z Alona graja jutro?

http://www.rolandgarros.com/en_FR/scores/schedule/schedule9.html

Strona 78 z 78 1 2 76 77 78

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, JelineK, $-man, alfa, burbon, forty, Sensei), 1,320 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,738
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1