Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 75 1 2 3 4 5 6 7 74 75
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by irek1986
Nadal 25,5 gema w meczu? Raczej coś tam ten zeballos ugra prawda? Potrzeba jego 8 gemów w 3 setach da rade??
ma szansę ,dobry serwis ma ,więc na 8 gemów szansę ma jak najbardziej

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Gajdisova boks
Zakopalova +6,5 boks
Bondarenko K. boks

Monfils boks
Isner boks
Ljuba boks
Starace boks

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
smiga wam expekt i unibet?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
zamiast Radwańskiej czy Bartoli bym dał Hanescu,nie ma porównania jeśli chodzi o jego grę a Schuckina na clayu ooo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
kojarzycie moze czy w ofertach expekta i unibetu wrzucali pozniej deble??

Dołączył: Apr 2010
Posty: 186
I
member
member
I Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 186
Groth, Dementieva, Roddick, Monfils.
Jakieś za bądź przeciw??

Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Gasquet/Grosjean-Monfils/Ouanna darmo 1 grin

onda #3896020 27/05/2010 16:52
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by onda
Mecz niesamowity - no nie poziom...

Szowinistyczne murzynki i białaski francuskie darły ryja po każdym punkcie swojego jak na...boksie.
Fabio w 10-ym gemie spie.rdolił sprawę koncertowo wyrzucając 2 razy 0,5-1,0 m w aut.
Nie wierzę,żeby wygrał...ale zabawę z nimi skończyłem wczoraj...greenowo.

dobrze dla fogi ze przerwali bo gdyby grali do konca to najprawdopodobniej pakowalby sie a tak przespal sie, ochlonal troche i moze cos z tego bedzie

Finanz #3896022 27/05/2010 16:55
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Originally Posted by Finanz
Originally Posted by onda
Mecz niesamowity - no nie poziom...

Szowinistyczne murzynki i białaski francuskie darły ryja po każdym punkcie swojego jak na...boksie.
Fabio w 10-ym gemie spie.rdolił sprawę koncertowo wyrzucając 2 razy 0,5-1,0 m w aut.
Nie wierzę,żeby wygrał...ale zabawę z nimi skończyłem wczoraj...greenowo.

dobrze dla fogi ze przerwali bo gdyby grali do konca to najprawdopodobniej pakowalby sie a tak przespal sie, ochlonal troche i moze cos z tego bedzie

Przecież ostatnie dwa, trzy serwisy Monfilsa to było 120 km/h w środek kara serwisowego, ledwo stał na nogach, Fognini miał już wygrany mecz.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Originally Posted by Sergio1
Originally Posted by Finanz
Originally Posted by onda
Mecz niesamowity - no nie poziom...

Szowinistyczne murzynki i białaski francuskie darły ryja po każdym punkcie swojego jak na...boksie.
Fabio w 10-ym gemie spie.rdolił sprawę koncertowo wyrzucając 2 razy 0,5-1,0 m w aut.
Nie wierzę,żeby wygrał...ale zabawę z nimi skończyłem wczoraj...greenowo.

dobrze dla fogi ze przerwali bo gdyby grali do konca to najprawdopodobniej pakowalby sie a tak przespal sie, ochlonal troche i moze cos z tego bedzie

Przecież ostatnie dwa, trzy serwisy Monfilsa to było 120 km/h w środek kara serwisowego, ledwo stał na nogach, Fognini miał już wygrany mecz.


to byly tylko kurcze nafaszeruje sie magnezem i dzis nie bedzie po tym sladu nie sugeruj sie tym!!!

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
dzis tam wogole pograja ;p?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
Originally Posted by Radmanovic
smiga wam expekt i unibet?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
betfair nie dziala wam?

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by Sergio1
Originally Posted by Finanz
Originally Posted by onda
Mecz niesamowity - no nie poziom...

Szowinistyczne murzynki i białaski francuskie darły ryja po każdym punkcie swojego jak na...boksie.
Fabio w 10-ym gemie spie.rdolił sprawę koncertowo wyrzucając 2 razy 0,5-1,0 m w aut.
Nie wierzę,żeby wygrał...ale zabawę z nimi skończyłem wczoraj...greenowo.

dobrze dla fogi ze przerwali bo gdyby grali do konca to najprawdopodobniej pakowalby sie a tak przespal sie, ochlonal troche i moze cos z tego bedzie

Przecież ostatnie dwa, trzy serwisy Monfilsa to było 120 km/h w środek kara serwisowego, ledwo stał na nogach, Fognini miał już wygrany mecz.

W czwartym secie 4-1 murzynek i 2 x bp...potem...8 gemów z rzędu dla Fabio... potem kłótnia przy 4-4 o przerwaniu meczu...kazali grać, Włoch nie chciał...cyrk trwał z 5 minut...w końcu punkt dla murzynka 0*-15 - zaczął grać , murzynek skurcze - 5-4 i w 10-ym gemie baloniki francuza i auty made in Italy...

onda #3896031 27/05/2010 17:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Nie działa mi unibet i betfair.

W telefonie z kolei wszystko działa.

Myślałem że tylko to mój problem, ale widzę pytania smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
U mnie Piostar nie śmiga Unibet, Exp, Tobet, BF blush

co jest grane?

Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
Panowie, na tym bonusie 100% z betathome można grać tenis czy tylko mundial w piłeczke ?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Mnie BF działa.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
U mnie wszystko śmiga aż miło

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by demon_fish
Panowie, na tym bonusie 100% z betathome można grać tenis czy tylko mundial w piłeczke ?
Czytaj dobrze.

Przeglądając szybko zauważyłem zapis: Na obrót bonusem masz pół roku, jeśli nie wykorzystasz przepada.
Piłeczka na mundialu raczej pół roku nie bedzie grana.

No ale moge się mylic wink

Strona 5 z 75 1 2 3 4 5 6 7 74 75

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, 11kera11, poozon, kamel), 2,707 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1