|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
Nadal 25,5 gema w meczu? Raczej coś tam ten zeballos ugra prawda? Potrzeba jego 8 gemów w 3 setach da rade?? ma szansę ,dobry serwis ma ,więc na 8 gemów szansę ma jak najbardziej
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
Gajdisova  Zakopalova +6,5  Bondarenko K.  Monfils  Isner  Ljuba  Starace 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
smiga wam expekt i unibet?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
zamiast Radwańskiej czy Bartoli bym dał Hanescu,nie ma porównania jeśli chodzi o jego grę a Schuckina na clayu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293 |
kojarzycie moze czy w ofertach expekta i unibetu wrzucali pozniej deble??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2010
Posty: 186 |
Groth, Dementieva, Roddick, Monfils. Jakieś za bądź przeciw??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
Gasquet/Grosjean-Monfils/Ouanna darmo 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Mecz niesamowity - no nie poziom...
Szowinistyczne murzynki i białaski francuskie darły ryja po każdym punkcie swojego jak na...boksie. Fabio w 10-ym gemie spie.rdolił sprawę koncertowo wyrzucając 2 razy 0,5-1,0 m w aut. Nie wierzę,żeby wygrał...ale zabawę z nimi skończyłem wczoraj...greenowo. dobrze dla fogi ze przerwali bo gdyby grali do konca to najprawdopodobniej pakowalby sie a tak przespal sie, ochlonal troche i moze cos z tego bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Mecz niesamowity - no nie poziom...
Szowinistyczne murzynki i białaski francuskie darły ryja po każdym punkcie swojego jak na...boksie. Fabio w 10-ym gemie spie.rdolił sprawę koncertowo wyrzucając 2 razy 0,5-1,0 m w aut. Nie wierzę,żeby wygrał...ale zabawę z nimi skończyłem wczoraj...greenowo. dobrze dla fogi ze przerwali bo gdyby grali do konca to najprawdopodobniej pakowalby sie a tak przespal sie, ochlonal troche i moze cos z tego bedzie Przecież ostatnie dwa, trzy serwisy Monfilsa to było 120 km/h w środek kara serwisowego, ledwo stał na nogach, Fognini miał już wygrany mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
Mecz niesamowity - no nie poziom...
Szowinistyczne murzynki i białaski francuskie darły ryja po każdym punkcie swojego jak na...boksie. Fabio w 10-ym gemie spie.rdolił sprawę koncertowo wyrzucając 2 razy 0,5-1,0 m w aut. Nie wierzę,żeby wygrał...ale zabawę z nimi skończyłem wczoraj...greenowo. dobrze dla fogi ze przerwali bo gdyby grali do konca to najprawdopodobniej pakowalby sie a tak przespal sie, ochlonal troche i moze cos z tego bedzie Przecież ostatnie dwa, trzy serwisy Monfilsa to było 120 km/h w środek kara serwisowego, ledwo stał na nogach, Fognini miał już wygrany mecz. to byly tylko kurcze nafaszeruje sie magnezem i dzis nie bedzie po tym sladu nie sugeruj sie tym!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131 |
dzis tam wogole pograja ;p?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
smiga wam expekt i unibet?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Mecz niesamowity - no nie poziom...
Szowinistyczne murzynki i białaski francuskie darły ryja po każdym punkcie swojego jak na...boksie. Fabio w 10-ym gemie spie.rdolił sprawę koncertowo wyrzucając 2 razy 0,5-1,0 m w aut. Nie wierzę,żeby wygrał...ale zabawę z nimi skończyłem wczoraj...greenowo. dobrze dla fogi ze przerwali bo gdyby grali do konca to najprawdopodobniej pakowalby sie a tak przespal sie, ochlonal troche i moze cos z tego bedzie Przecież ostatnie dwa, trzy serwisy Monfilsa to było 120 km/h w środek kara serwisowego, ledwo stał na nogach, Fognini miał już wygrany mecz. W czwartym secie 4-1 murzynek i 2 x bp...potem...8 gemów z rzędu dla Fabio... potem kłótnia przy 4-4 o przerwaniu meczu...kazali grać, Włoch nie chciał...cyrk trwał z 5 minut...w końcu punkt dla murzynka 0*-15 - zaczął grać , murzynek skurcze - 5-4 i w 10-ym gemie baloniki francuza i auty made in Italy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Nie działa mi unibet i betfair. W telefonie z kolei wszystko działa. Myślałem że tylko to mój problem, ale widzę pytania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
U mnie Piostar nie śmiga Unibet, Exp, Tobet, BF co jest grane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936 |
Panowie, na tym bonusie 100% z betathome można grać tenis czy tylko mundial w piłeczke ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
U mnie wszystko śmiga aż miło
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Panowie, na tym bonusie 100% z betathome można grać tenis czy tylko mundial w piłeczke ? Czytaj dobrze. Przeglądając szybko zauważyłem zapis: Na obrót bonusem masz pół roku, jeśli nie wykorzystasz przepada. Piłeczka na mundialu raczej pół roku nie bedzie grana. No ale moge się mylic 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|