|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
dobrze chociaz ze Jankovic zdazyla wygrac dzieki czemu Gael od razu moze wyjsc jak przestanie padac... ale ja wychodze o 19.50 a chcialem to obejrzec wiec deszcz out!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
dziala wam betsson??
ps byc moze to pytanie sie pojawilo juz milion razy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
mi duza kase koncza 4 zdarzenia
monfils - w tej chwili to juz chybil/trafil
murray - bylo lepiej ale powinien dac rade
isner - niewiadoma, niewiadoma
nestory - niewiadomo kiedy zagraja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
dobrze chociaz ze Jankovic zdazyla wygrac dzieki czemu Gael od razu moze wyjsc jak przestanie padac... ale ja wychodze o 19.50 a chcialem to obejrzec wiec deszcz out! to raczej wątpię byś zobaczył,myślę,że do 20 nie zaczną a co dopiero skończą;p ale Monflis raczej spokojnie makarona ogra,wczoraj murzynek już ledwo żył ale dziś na doplaczach będzie krótka piłka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Groth/Rodionova/Kleybanova/Shvedova - jedna z nich bedzie w 4 rundzie... oj miala Isia latwo,miala...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
ten turniej nie skończy się w tym dniu na który go planowali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
twarog to jest chybil/trafil... utrzyma wloch serwis na 6/5 i juz glowa monfilsa moze nie wytrzymac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
ten turniej nie skończy się w tym dniu na który go planowali  skonczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
spokojnie, musialoby padac okolo 5-6 dni by go nie skonczyli zgodnie z terminem... po prostu przyspiesza pozniej i zamiast po 2 mecze 1/4 dziennie zrobia wszystkie w jednym dniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
ten turniej nie skończy się w tym dniu na który go planowali  spokojnie to dopiero jeden dzien i kawalek drugiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
twarog to jest chybil/trafil... utrzyma wloch serwis na 6/5 i juz glowa monfilsa moze nie wytrzymac... monfils  mam nawet go po kursie 5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
spokojnie, musialoby padac okolo 5-6 dni by go nie skonczyli zgodnie z terminem... po prostu przyspiesza pozniej i zamiast po 2 mecze 1/4 dziennie zrobia wszystkie w jednym dniu dokladnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
ten turniej nie skończy się w tym dniu na który go planowali  skonczy. wyprowadz mnie z błędu jak coś ale Almagro to nie miał grać wczoraj a będzie grać jutro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
kur... sam sobie rano wykrakalem ze Monfils dzis bedzie w ciemnosciach konczyl... chociaz to akurat nie jest dla niego zle rozwiazanie - on rywala widzi, a Fabio go nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
mi duza kase koncza 4 zdarzenia
monfils - w tej chwili to juz chybil/trafil
murray - bylo lepiej ale powinien dac rade
isner - niewiadoma, niewiadoma
nestory - niewiadomo kiedy zagraja... U mnie to samo, ale bez Nestorów  I podobne odczucia mam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
ten turniej nie skończy się w tym dniu na który go planowali  skonczy. wyprowadz mnie z błędu jak coś ale Almagro to nie miał grać wczoraj a będzie grać jutro? ja Cie moge wyprowadzic --> nie mial  z wczoraj zostalo do dokonczenia tylko Monfils,Murray,Isner i Demencja
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
twarog to jest chybil/trafil... utrzyma wloch serwis na 6/5 i juz glowa monfilsa moze nie wytrzymac... wczoraj nie siedział mu serwis tak od 3 seta,ale wcześniej makaron nie miał nic do gadania,stąd pewien jestem,że na świeżości Monflis za szybko nie da się złamać,makaron ma spory problem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
ten turniej nie skończy się w tym dniu na który go planowali  skonczy. wyprowadz mnie z błędu jak coś ale Almagro to nie miał grać wczoraj a będzie grać jutro? Jakie to ma znaczenie? W pozniejszych dniach stoją wolne 4-5 kortów, więc dużo by musiało padać, żeby nie skonzczyli w terminie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|