Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by _Korver_
A jak to jest, gdy już okaże się, że dany sprzedawca próbował nam wcisnąć auto z przekręconym przebiegiem. Czy można coś takiego zgłosić, nie wiem np. na policję? Gdzieś słyszałem, że jest to traktowane jako przestępstwo, ale jak to wygląda w rzeczywistości?

Szczerze mowiac nie wiem.

Handlarz Ci powie, ze on o tym nie wiedzial i roszczenia kierowac do wlasciciela. On jest tylko posrednikiem.

Wlasciciel Ci powie, ze nie mnial wiedzy i zwali, ze licznik byl krecony wczesniej bez jego wiedzy np za granica

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Witam, mógłby ktoś z Krakowa polecić jakiś w miare tani sklep motoryzacyjny?
Szukam Miski olejowej do Fiata Sieny (moze ktos sprzedaje wink ) ?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
mój dziadek i tak przebije wszystkich 25 letni Fiat a z tyłu na siedzeniach folia ... ;d
Korver patrz po kierownicy jak łysa jak koń a przebieg 100 000 to duża szansa ze cofany był...
taka historia... sąsiad sprzedawał passata przebieg 260(nie bity zadbany ogolnie dbal bardzo) wystawil na allegro dzwonia panie co taki duzy przebieg ? przekrecil licznik na 180 na 2 dzien nie bylo samochodu... Nie patrzcie tylko na przebieg... dzisiaj mozna miec przebieg jaki zapragniemy.
mojego starego audi a8 z 2003/04 mialo przebieg 380 000 w dieslu, mowie a nie za duzy przebieg? to stary mnie zjechal ze jak ktos kupuje taki samochod nie po to by stalo w garazu ;d

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Dokladnie ice18 nie po to sie kupuje diesla sredniej badz wyzszej klasy by stalo przed domem czy jak wspomniales w garazu. Na zachodzie auta 2-4 letnie maja przebiegi grubo powyzej 200tys, oczywiscie nie wszystkie. Najlepsze, ze jak wjezdzaja do Polski to czasem maja 2-3 razy mniej, niz wskazywaly wczesniej. Auta do Polski zawsze jada na wstecznym jak ktos to kiedys powiedzial:))

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
ma ktos namiary na ksiazke napraw do pobrania do forda mondeo mk3, 2001 rok, 1.8 benzyna?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
prawda jest ze diesel jezdzac po miescie psuje sie? Spotkalem sie z taka opinia kolegi "fachofca", ma racje?

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
dziwna opinia.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by Bartheezz
prawda jest ze diesel jezdzac po miescie psuje sie? Spotkalem sie z taka opinia kolegi "fachofca", ma racje?
obok mojej roboty sa mechaniorzy od diesla , maja w pyte klientow ale jeszcze nie slyszalem zeby twierdzili ze to wina jazdy po miescie grin natomiast zawsze mowia ze dieslem uturbionym nie mozna jezdzic jak benzyna tzn wlaczamy silnik, palnik, wylączamy silnik tylko trzeba dac mu te pare sekund na rozruch , moze to o to biega :-)

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
tak samo w dislu po dlugiej trasie i rozgrzaniu silnika nie nalezy odrazu gasic auta tylko zostawic go juz po dojechaniu 2-3 minuty zeby ostygl i dopeiro wtedy mozna gasic

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
ogladalem ostatnio program na tvn turbo, i mowili o jednej minucie na niskich obrotach, ale wiadomo ze 2 tez nie zaszkodzi wink

Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
chodzi raczej o oszczędzanie turbiny a nie o rozgrzany silnik, turbina pracuje z prędkością ok. 20tys obr na min, jak zgasisz od razu to odcinasz jej automatycznie smarowanie, a ona się jeszcze kręci i kręci

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Z tym, że musisz siedzieć w samochodzie te dwie minuty...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Zainteresowany jestem kupnem vw passata B6. Prawdopodobnie będę go brał z salonu lud używanego do dwóch lat. Planuje kupić disla ale mam obawy czy te silniki disla 2.0 vw są dobre. Podobno szybko się psują? Wiecie coś na ten temat?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
http://vwszrot.pl/

troszke straszy ale silnik 2.0 TDI ;-)

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by pescar
Zainteresowany jestem kupnem vw passata B6. Prawdopodobnie będę go brał z salonu lud używanego do dwóch lat. Planuje kupić disla ale mam obawy czy te silniki disla 2.0 vw są dobre. Podobno szybko się psują? Wiecie coś na ten temat?

Ja kupiłem 2007 rok, z silnikiem 1.9.
2.0 z tego samego roku już powinien być ok, głowice pękały do 2006.. Jednak silnik 1.9 jest o wiele ciekawszy wg. mechaników.

Mi brakuje cholernie 6-biegowej skrzyni, którą miałem w mojej kochane Lagunie..

BTW, do sprzedania Laguna 2002r, 1.9dCi, w poniedziałek wrzucę fotki.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Tylko, że już nowych nie sprzedają z silnikiem 1.9 tdi.
Skąd to info, że od 2006r wyeliminowano problem z pękaniem głowicy?

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Np. z forum.vw-passat.pl

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
nikt nie posiada ksiazki napraw do forda mondeo??

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
piwo

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1