Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16
Bombej22 #3902559 30/05/2010 22:28
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Chociaz Gandhi powinien dostac wygrana tak jak Jerzyk - "ku zadowoleniu graczy i wbrew naszemu regulaminowi".

Ciekawe, czy 5 zl wyplacaja ku zadowoleniu graczy, a 5.000 nie wyplacaja, bo maja w dupie zadowolenie gracza?

Bonus: Unibet
Bombej22 #3902717 30/05/2010 23:27
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Originally Posted by Bombej22
Po prostu, moim zdaniem, zauwazyles pomylke bukmachera (moge sie mylic, jesli tak, to sorki) i starales sie ja wykorzystac grajac potem na inne warianty (-1.5 i HT_)
Mylisz się, bo:
1. Nie gram pomyłek w bwin, gdyż jest to zagranie z ujemnym EV - zarobić na tym nie można, a stracić owszem (gdy pomyłka nie wejdzie, to bwin NIGDY nie robi zwrotu).
2. Granie innych wariantów to dywersyfikowanie ryzyka (np. na okoliczność gdyby prowadzili do przerwy, a na koniec zremisowali, bądź gdyby wygrali tylko jedną bramką).

Gandhi #3902760 30/05/2010 23:56
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
1000 zł w bwin na live - marzenie.

Gandhi #3902846 31/05/2010 00:36
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Originally Posted by Gandhi
Granie innych wariantów to dywersyfikowanie ryzyka (np. na okoliczność (...) gdyby wygrali tylko jedną bramką).

Z kuponu (drugiego betu - srodkowego) wynika, ze nie dywersyfikowales ryzyka grajac na zwyciestwo tylko jedna bramka, ale na zwyciestwo Admiry -1 EH?

Bombej22 #3902857 31/05/2010 00:41
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
(w bwin nie ma asianow, wiec domniemuje, ze to byl handi europejski - gdybys gral na zwyciestwo jedna bramka, na kuponie widnialby typ remis, a nie zwyciestwio Admiry)?

Bombej22 #3903178 31/05/2010 02:45
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Nie bardzo rozumiem do czego dążysz; Admira faworytem, więc 2, a że faworytem zdecydowanym, to później na dokładkę 2HC-1 za mniejszą kwotę, ale po lepszym kursie. Czyli najpierw ostrożnie, a chwilę później nieco bardziej ryzykownie.

Gandhi #3903263 31/05/2010 03:03
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Originally Posted by Gandhi
Nie bardzo rozumiem do czego dążysz; Admira faworytem, więc 2, a że faworytem zdecydowanym, to później na dokładkę 2HC-1 za mniejszą kwotę

Daze do tego, ze pisales: "Granie innych wariantów to dywersyfikowanie ryzyka (np. na okoliczność gdyby wygrali tylko jedną bramką).

Nie ma w Twoich zakladach betu na wygrana jedna bramka ("na okolicznosc gdyby wygrali jedna bramka").



Bombej22 #3903303 31/05/2010 03:18
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Na okoliczność gdyby wygrali tylko jedną bramką jest czysta dwójka, na pozostałą jest handi. Oczywiście gdyby był np. remis, to byłbym w ciemnej dupie. Poza tym nie do końca opisywałem ten konkretny mecz, a raczej mój zwyczaj w obstawianiu - często nie gram np. samego under 3.5, ale dokładam under 2.5 albo under 4.5, co nazywam dywersyfikacją. W tym przypadku było podobnie, zagrałem trzy podobne zakłady.

I nadal nie wiem, co ma na celu to czepianie się mnie za słówka. Gdybym chciał omijać limity, to bym chyba walnął od razu za max i poprawił, a nie odwrotnie. Pomijając już to, że omijanie w ten sposób limitów to chyba nic złego i nie wspominając o tym, że granie umyślne pomyłek w bwin wiąże się na dłuższą metę ze stratą.

Gandhi #3905112 01/06/2010 01:03
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
dobra - gadacie i gadacie, lecz Gandhi jestem ciekaw czy Tobie uznali ku zadowoleniu klienta ten zaklad czy jednak zwrocili tylko za 5 zła za wiecej juz nie? grin

Boubson #3905189 01/06/2010 01:32
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Obecnie trwa wymiana uprzejmości.

Gandhi #3909551 03/06/2010 15:47
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
wpłaciłem do Bwina po przez MoneyBookers. kilka razy pograłem sobie wpłaconą kaską. czy będą robić problemy jak będę chciał wypłacić na konto bankowe?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Ja tak ciagle robie i nie ma problemu.

agr1 #3909556 03/06/2010 16:00
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
...pytam, bo za starych czasów takie czyny były całkowicie zabronione we wszystkich bukach... tłumaczyli się, że to pranie pieniędzy smile

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Originally Posted by nacomitenbekon
...pytam, bo za starych czasów takie czyny były całkowicie zabronione we wszystkich bukach... tłumaczyli się, że to pranie pieniędzy smile

a czym się różni kasa na koncie bankowym od kasy wplaconej np z konta czy karty na moneybookers
niech mnie ktoś Oświęci jakim cudem pieniądze na moneybookes są brudne
a tym bardziej fascynuje mnie w jaki sposób stają się one czyste jeśli się wypłaca na konto - bank je czyms spryskuje czy jak wink

andegawen #3918846 09/06/2010 07:15
Dołączył: Jan 2005
Posty: 102
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 102
W niedzielę został przerwany mecz w greckich playoffach miedzy Olimpiakosem i Panathinaikosem. Po wyrzuceniu kibiców został dokonczony i Panata wygrała. Miałem zawarty zakład na ich zwycięstwo, który to cały czas pozostawał nierozliczony.

Dzisiaj wieczorem loguje sie do bwin a tam zakład w historii widnieje jako USUNIETE i mam zwrot stawki za ten mecz. Oczywiscie napisalem do supportu i otrzymalem odpowiedz:

Uprzejmie informujemy, że wniesiony przez Pana zakład na (Olympiakos Pireus - Panathinaikos, Zakład na zwycięstwo, Panathinaikos) musiał zostać anulowany zgodnie z poniższym punktem regulaminu.
Mecz został przerwany przed 40. minutą (38'50").

Mecz zostal przerwany ok 22:30 w niedziele a bwin rozlicza zaklad we wtorek wieczorem, no ale zdaje sobie sprawe ze nie ma nawet sensu zaczynac z nimi dyskusji.
Mam pytanie czy moze ktos z Was gral ten mecz ale obstawil Olimpiakos i czy również otrzymał zwrot stawki?
pozdrawiam

mara #3918888 09/06/2010 07:38
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Tak, ja również dostałem zwrot. Śmieszna sprawa, bo tak niewiele pozostało do końca meczu no i fakt, że np b365 rozliczył zakłady na ten mecz jako wygrane...

mad

_Korver_ #3920924 10/06/2010 17:33
Dołączył: Dec 2002
Posty: 245
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 245


Xue/Zhang Xi (CHN) - Kolocova/Slukova (CZE) (Która drużyna zdobędzie jako pierwsza 5 punktów (1. set)?)

Postawiłem na XUe/Zhang i tak też się stało zakład niestety usunięty!(zwrot postawionego kapitału) Prawdopodobnie spóźnili się z kursem bo był dosyć atrakcyjny 1.45 przy prowadzeniu 2:0 dla Xue/Zhang Xi

Błąd leży ewidentnie po ich stronie. Czy jest sens pisać do suportu w tej sprawie?? Stawka była śmiesznie mała ale chodzi mi o zasadę.

Ciekawy jestem jak postępują z tymi którzy by przegrali ten zakład czy im także zwracają stawkę w takiej sytuacji.

Dylu #3924422 11/06/2010 23:56
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Chciałem wszystkich przestrzec przed braniem na live u nich tenisa, dzisiaj troszkę pograłem oraz kilka spotkań obserwowałem. MASAKRA i TRAGEDIA.

Zgubiłem się przy pomyłkach, było ich ok. 20-25...

Straszny poziom.

JuN #3924432 11/06/2010 23:58
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by JuN
Chciałem wszystkich przestrzec przed braniem na live u nich tenisa, dzisiaj troszkę pograłem oraz kilka spotkań obserwowałem. MASAKRA i TRAGEDIA.

Zgubiłem się przy pomyłkach, było ich ok. 20-25...

Straszny poziom.

podpisuje się pod tym,

najgorsze jest to, że jeszcze dużo osób twierdzi, że najlepszy livebetting w sieci na bandytwin laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

pettersen #3925436 12/06/2010 05:16
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
z jakiej strony bwin rozlicza statystyki z MS tzn :ilosc rzutow wolnych , piątek , rzutow z autu ??

Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 3,039 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,737
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1