|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
Chociaz Gandhi powinien dostac wygrana tak jak Jerzyk - "ku zadowoleniu graczy i wbrew naszemu regulaminowi".
Ciekawe, czy 5 zl wyplacaja ku zadowoleniu graczy, a 5.000 nie wyplacaja, bo maja w dupie zadowolenie gracza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Po prostu, moim zdaniem, zauwazyles pomylke bukmachera (moge sie mylic, jesli tak, to sorki) i starales sie ja wykorzystac grajac potem na inne warianty (-1.5 i HT_) Mylisz się, bo: 1. Nie gram pomyłek w bwin, gdyż jest to zagranie z ujemnym EV - zarobić na tym nie można, a stracić owszem (gdy pomyłka nie wejdzie, to bwin NIGDY nie robi zwrotu). 2. Granie innych wariantów to dywersyfikowanie ryzyka (np. na okoliczność gdyby prowadzili do przerwy, a na koniec zremisowali, bądź gdyby wygrali tylko jedną bramką).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
1000 zł w bwin na live - marzenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
Granie innych wariantów to dywersyfikowanie ryzyka (np. na okoliczność (...) gdyby wygrali tylko jedną bramką). Z kuponu (drugiego betu - srodkowego) wynika, ze nie dywersyfikowales ryzyka grajac na zwyciestwo tylko jedna bramka, ale na zwyciestwo Admiry -1 EH?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
(w bwin nie ma asianow, wiec domniemuje, ze to byl handi europejski - gdybys gral na zwyciestwo jedna bramka, na kuponie widnialby typ remis, a nie zwyciestwio Admiry)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Nie bardzo rozumiem do czego dążysz; Admira faworytem, więc 2, a że faworytem zdecydowanym, to później na dokładkę 2HC-1 za mniejszą kwotę, ale po lepszym kursie. Czyli najpierw ostrożnie, a chwilę później nieco bardziej ryzykownie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
Nie bardzo rozumiem do czego dążysz; Admira faworytem, więc 2, a że faworytem zdecydowanym, to później na dokładkę 2HC-1 za mniejszą kwotę Daze do tego, ze pisales: "Granie innych wariantów to dywersyfikowanie ryzyka (np. na okoliczność gdyby wygrali tylko jedną bramką). Nie ma w Twoich zakladach betu na wygrana jedna bramka ("na okolicznosc gdyby wygrali jedna bramka").
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Na okoliczność gdyby wygrali tylko jedną bramką jest czysta dwójka, na pozostałą jest handi. Oczywiście gdyby był np. remis, to byłbym w ciemnej dupie. Poza tym nie do końca opisywałem ten konkretny mecz, a raczej mój zwyczaj w obstawianiu - często nie gram np. samego under 3.5, ale dokładam under 2.5 albo under 4.5, co nazywam dywersyfikacją. W tym przypadku było podobnie, zagrałem trzy podobne zakłady.
I nadal nie wiem, co ma na celu to czepianie się mnie za słówka. Gdybym chciał omijać limity, to bym chyba walnął od razu za max i poprawił, a nie odwrotnie. Pomijając już to, że omijanie w ten sposób limitów to chyba nic złego i nie wspominając o tym, że granie umyślne pomyłek w bwin wiąże się na dłuższą metę ze stratą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
dobra - gadacie i gadacie, lecz Gandhi jestem ciekaw czy Tobie uznali ku zadowoleniu klienta ten zaklad czy jednak zwrocili tylko za 5 zła za wiecej juz nie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Obecnie trwa wymiana uprzejmości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
wpłaciłem do Bwina po przez MoneyBookers. kilka razy pograłem sobie wpłaconą kaską. czy będą robić problemy jak będę chciał wypłacić na konto bankowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Ja tak ciagle robie i nie ma problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
...pytam, bo za starych czasów takie czyny były całkowicie zabronione we wszystkich bukach... tłumaczyli się, że to pranie pieniędzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
...pytam, bo za starych czasów takie czyny były całkowicie zabronione we wszystkich bukach... tłumaczyli się, że to pranie pieniędzy  a czym się różni kasa na koncie bankowym od kasy wplaconej np z konta czy karty na moneybookers niech mnie ktoś Oświęci jakim cudem pieniądze na moneybookes są brudne a tym bardziej fascynuje mnie w jaki sposób stają się one czyste jeśli się wypłaca na konto - bank je czyms spryskuje czy jak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2005
Posty: 102 |
W niedzielę został przerwany mecz w greckich playoffach miedzy Olimpiakosem i Panathinaikosem. Po wyrzuceniu kibiców został dokonczony i Panata wygrała. Miałem zawarty zakład na ich zwycięstwo, który to cały czas pozostawał nierozliczony.
Dzisiaj wieczorem loguje sie do bwin a tam zakład w historii widnieje jako USUNIETE i mam zwrot stawki za ten mecz. Oczywiscie napisalem do supportu i otrzymalem odpowiedz:
Uprzejmie informujemy, że wniesiony przez Pana zakład na (Olympiakos Pireus - Panathinaikos, Zakład na zwycięstwo, Panathinaikos) musiał zostać anulowany zgodnie z poniższym punktem regulaminu. Mecz został przerwany przed 40. minutą (38'50").
Mecz zostal przerwany ok 22:30 w niedziele a bwin rozlicza zaklad we wtorek wieczorem, no ale zdaje sobie sprawe ze nie ma nawet sensu zaczynac z nimi dyskusji. Mam pytanie czy moze ktos z Was gral ten mecz ale obstawil Olimpiakos i czy również otrzymał zwrot stawki? pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Tak, ja również dostałem zwrot. Śmieszna sprawa, bo tak niewiele pozostało do końca meczu no i fakt, że np b365 rozliczył zakłady na ten mecz jako wygrane... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 245 |
Xue/Zhang Xi (CHN) - Kolocova/Slukova (CZE) (Która drużyna zdobędzie jako pierwsza 5 punktów (1. set)?)
Postawiłem na XUe/Zhang i tak też się stało zakład niestety usunięty!(zwrot postawionego kapitału) Prawdopodobnie spóźnili się z kursem bo był dosyć atrakcyjny 1.45 przy prowadzeniu 2:0 dla Xue/Zhang Xi
Błąd leży ewidentnie po ich stronie. Czy jest sens pisać do suportu w tej sprawie?? Stawka była śmiesznie mała ale chodzi mi o zasadę.
Ciekawy jestem jak postępują z tymi którzy by przegrali ten zakład czy im także zwracają stawkę w takiej sytuacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Chciałem wszystkich przestrzec przed braniem na live u nich tenisa, dzisiaj troszkę pograłem oraz kilka spotkań obserwowałem. MASAKRA i TRAGEDIA.
Zgubiłem się przy pomyłkach, było ich ok. 20-25...
Straszny poziom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40 |
z jakiej strony bwin rozlicza statystyki z MS tzn :ilosc rzutow wolnych , piątek , rzutow z autu ??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|