Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 51 z 59 1 2 49 50 51 52 53 58 59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
jaka miazga z Miszy zrobiona grin

Bonus: Unibet
agr1 #3907096 02/06/2010 02:30
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Dawaj Soda grin

Ojro #3907097 02/06/2010 02:30
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Ktora to juz rownowaga?


Ferdek nie trafiaj pierwszym boks

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by andegawen
Originally Posted by Big Ben
Originally Posted by andegawen
Czemu fedrere z nadalem są zawsze w różnych polowkach przeciez już któregoś z nich na przykład Murray napewno wyprzedził w rankingu

ośmieszałeś się na quasi NBA

ośmieszasz się i tutaj


sport to chyba nie dla Ciebie

Ranking ATP (17 sierpnia 2009):

1 (1) Roger Federer (Szwajcaria) - 11040 pkt
2 (3) Andy Murray (W. Brytania) - 9250
3 (2) Rafael Nadal (Hiszpania) - 8665
4 (4) Novak Djoković (Serbia) - 7150
5 (5) Andy Roddick (USA) - 5800
6 (6) Juan Martin del Potro (Argentyna) - 5405
7 (7) Jo-Wilfried Tsonga (Francja) - 3960
8 (8) Nikołaj Dawidenko (Rosja) - 3655
9 (9) Gilles Simon (Francja) - 3320
10 (11) Fernando Verdasco (Hiszpania) - 3185




smile
Jak nie wyprzedził jak wyprzedził sam się osmieszasz


HEHEHE JESTES MOIM MISTRZEM - ANDEGAWEN laugh.

Zawsze w turach 1-4 2-3 , widac ze sport nie dla Ciebie laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
ehhh frown
Nie udalo sie

Ojro #3907100 02/06/2010 02:30
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by Ojro
Originally Posted by Piostar
Lol laugh

Pokazujesz ranking z 2009r, chłopie mamy RG 2010 laugh

Zresztą szkoda karmić...
Piostar :******** Górnik aplauz jejejejejejej...


piwo Wspaniały dzionek smile

Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Dobra francuska dzicz dostała swojego gema

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Roger boks

Piostar #3907103 02/06/2010 02:31
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Originally Posted by Piostar
Lol laugh

Pokazujesz ranking z 2009r, chłopie mamy RG 2010 laugh

Zresztą szkoda karmić...

a czy ja pytalem o to czemu w tym rolandzie są w różnych polowkacpytalem czemu się tak układało ze zawsze byli w różnych

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by AlexDelPiero
jaka miazga z Miszy zrobiona grin

Wielki Tomek aplauz

Może im starszy tym bardziej rozsądny będzie, Czesi tak mają, że później lubią się wstrzelać, czas by zaczął on tam wymiatać boks

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Uciekl spod topora Roger.
Czy teraz Soda wytrzyma napiecie? Podejrzewam, ze palnik ladnie mu sie gotuje. Dobrze dla niego, ze pada tongue
Nie widze jakos wygrywajacego Sody z Rogerem. No nie widze.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Originally Posted by Cendruś
Zawsze w turach 1-4 2-3 , widac ze sport nie dla Ciebie laugh

Chyba dla Ciebie też nie jest sport w takim razie jak myślisz że zawsze 1-4 i 2-3 laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by andegawen
Originally Posted by Big Ben
Originally Posted by andegawen
Czemu fedrere z nadalem są zawsze w różnych polowkach przeciez już któregoś z nich na przykład Murray napewno wyprzedził w rankingu

ośmieszałeś się na quasi NBA

ośmieszasz się i tutaj


sport to chyba nie dla Ciebie

Ranking ATP (17 sierpnia 2009):

1 (1) Roger Federer (Szwajcaria) - 11040 pkt
2 (3) Andy Murray (W. Brytania) - 9250
3 (2) Rafael Nadal (Hiszpania) - 8665
4 (4) Novak Djoković (Serbia) - 7150
5 (5) Andy Roddick (USA) - 5800
6 (6) Juan Martin del Potro (Argentyna) - 5405
7 (7) Jo-Wilfried Tsonga (Francja) - 3960
8 (8) Nikołaj Dawidenko (Rosja) - 3655
9 (9) Gilles Simon (Francja) - 3320
10 (11) Fernando Verdasco (Hiszpania) - 3185


Jak nie wyprzedził jak wyprzedził sam się osmieszasz




smile

ranking z 1995 r. jeszcze pokaż confused

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Fed od 5 lat w każdym szlemie co najmniej półfinał, 23 turnieje z rzędu w tym 20 finałów. Przecież nie skończy takiej serii z Soderlingiem smile chociaż każda seria się kiedyś kończy

iti #3907110 02/06/2010 02:33
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Originally Posted by iti
Uciekl spod topora Roger.
Czy teraz Soda wytrzyma napiecie? Podejrzewam, ze palnik ladnie mu sie gotuje. Dobrze dla niego, ze pada tongue
Nie widze jakos wygrywajacego Sody z Rogerem. No nie widze.
Tez nie widzialem do pewnego czasu... ale coz...


Soda boks

Wolf #3907111 02/06/2010 02:33
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
nie chce się ten czajnik zagotować, bo trafia wszystko.

iti #3907112 02/06/2010 02:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Originally Posted by iti
Uciekl spod topora Roger.
Czy teraz Soda wytrzyma napiecie? Podejrzewam, ze palnik ladnie mu sie gotuje. Dobrze dla niego, ze pada tongue
Nie widze jakos wygrywajacego Sody z Rogerem. No nie widze.
podobno w Abu Dabi na jakiejsc pokazowce wygral Soda 2-1 laugh

iti #3907113 02/06/2010 02:33
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by iti
Nie widze jakos wygrywajacego Sody z Rogerem. No nie widze.
to wlacz Eurosport i patrz uwaznie.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Soda blush


zEBYS SIE JESZCZE NIE POLAMAL Z TEGO 40;00 ;/

Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
tak w ogole to Kuboty *2-0 grin

Strona 51 z 59 1 2 49 50 51 52 53 58 59

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (alfa, betowiec, aker, rafal08, burbon, Sensei, rymoholik, $-man, forty, Lukasz111, Akhu, latajaca_holenderka), 2,721 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,054
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1