Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 16 1 2 3 4 5 15 16
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Inteligo to nie czasami PKO BP , z doświadczenia wiem że środki wpłacane w PKO BP na Inteligo księgowane zawsze były w czasie rzeczywistym , chodzi mi o wpłaty w placówce banku , ipko to też pko bp

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by !zari
Originally Posted by Chagall
Witam, Panowie czy konto inteligo rejestruje sie jako PKO BP ? czy pomyliłem coś z numerem NRB? Inteligo jest częścia PKO, ale czy to oznacza ze numer jest ten sam?

inteligo to pekao sa

a ipko to pko bp

Bzdura. Oba należą do PKO BP.
W iPKO są automatycznie wszyscy klienci PKO BP.
Inteligo to konto wyłącznie internetowe, z odrębną bazą klientów.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Ostatnio mam nieciekawe doświadczenia z kartą MasterCard. Od wczoraj każda transakcja kartą jest odrzucana, a jednocześnie saldo mi spada, tak jakbym normalnie coś kupił. Miał ktoś z Was taką sytuację?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by Pawcias
Ostatnio mam nieciekawe doświadczenia z kartą MasterCard. Od wczoraj każda transakcja kartą jest odrzucana, a jednocześnie saldo mi spada, tak jakbym normalnie coś kupił. Miał ktoś z Was taką sytuację?

tak, nie rob wiecej transakcji, po 24-30 godzinach kasa wroci na konto, odczekaj 24 h i pojdz do bankomatu powinno byc OK

tez tak mialem

Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
B
member
member
B Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
"Withdrawal requests are always carried out in PLN"

przy wypłatach też najpierw przewalutowują dodając tą swoją 2% prowizję ?? mam konto u nich w euro

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Dzięki JuN smile

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by bombay22
"Withdrawal requests are always carried out in PLN"

przy wypłatach też najpierw przewalutowują dodając tą swoją 2% prowizję ?? mam konto u nich w euro

Przy wypłatach przelewem tak. Przy wypłacie na kartę zyskujesz, bo kurs Euro bank przelicza po Twojej cenie kupna waluta. Czyli np. przelewem 100 Euro wyjdzie Ci 395 złotych, a wypłatą na kartę bankową (na konice bankowym jako tzw. zwrot zakupu) 410 złotych, przy np. średnim kursie Euro 4,04 PLN.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
B
member
member
B Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
ale mogę wypłacić na kartę jeśli nie robiłem depozytu nią w mb, tzn jeśli tylko bym ją zarejestrował ?
ewentualnie czy można na kartę robić wypłaty ponad kwoty wpłacone ?

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Najpierw musisz zrobić depozyt na kwotę z zakresu 1-2 Euro bodajże, a potem już spokojnie wypłacasz. Nie pamiętam dokładnie, ale coś w tym stylu.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
B
member
member
B Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
ok dzięki, spróbuję następnym razem wink

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Pawcias
Ostatnio mam nieciekawe doświadczenia z kartą MasterCard. Od wczoraj każda transakcja kartą jest odrzucana, a jednocześnie saldo mi spada, tak jakbym normalnie coś kupił. Miał ktoś z Was taką sytuację?

Środki wciąż mam zablokowane, nieudane transakcje z soboty i niedzieli nierozliczone. Cały proces jest automatyczny, ale mają zadziałać coś ręcznie. Pozytywna rzecz w tym wszystkim, że szybko odpowiadają na moje pytania smile Póki co wróciłem siłą rzeczy do Netka.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by Pawcias
Originally Posted by Pawcias
Ostatnio mam nieciekawe doświadczenia z kartą MasterCard. Od wczoraj każda transakcja kartą jest odrzucana, a jednocześnie saldo mi spada, tak jakbym normalnie coś kupił. Miał ktoś z Was taką sytuację?

Środki wciąż mam zablokowane, nieudane transakcje z soboty i niedzieli nierozliczone. Cały proces jest automatyczny, ale mają zadziałać coś ręcznie. Pozytywna rzecz w tym wszystkim, że szybko odpowiadają na moje pytania smile Póki co wróciłem siłą rzeczy do Netka.
Miałam to samo od soboty, wisiało i wisiało mad ... ale dzisiaj jest juz ok hura

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Właśnie się zalogowałem po raz kolejny dzisiaj i widzę, że u mnie od 16-tej też już ok hura Witam w klubie piwo

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Co więcej sobotnie zakupy w CARREFOUR'ze policzyli mi za 26,01 pln zamiast 26,80, ale już mniejsza z tym smile

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Dodam jescze tylko gwoli ścisłości, że browary w hipermarkecie kupiłem w sobotę bez problemu, tylko się nie rozliczyło, a potem już fajek na Shell'u nie mogłem kupić, a kolejne zakupy w niedzielę były już też nieudane. Teraz chyba wszystko wróciło do normy. Zaraz idę po browar na stację i zobaczę czy działa, ale na wszelki wypadek wezmę kartę mBanku :-p

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
No dobra, pierwszą od soboty udaną transakcję mam za sobą. Cieszę się bo w lutym miałem podobnie z kartą mBanku i wtedy wyjaśnianie trwało 3 miesiące (tyle, że w tym czasie kolejne transakcje były ok). Tutaj sytuacja ogarnięta w 4 dni.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
No to luzik

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Dokładnie Luzik. Tutaj nie musiałem nawet wysyłać potwierdzeń "niepopierdzenia" transakcji. W mBanku musiałem i powiedzieli mi, że maksymalnie 3 miechy będą to wyjaśniać (zgodnie z regulaminem) i wyjaśnili dokładnie ostatniego dnia trzeciego miesiąca od feralnej transakcji...

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Pytanie do Was chłopaki i dziewczyny smile

mam do wypłacenia 2000euro z Money. Jak najlepiej to zrobić żeby stracić jak najmniej na przewalutowaniach itp itd?

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by javapl
Pytanie do Was chłopaki i dziewczyny smile

mam do wypłacenia 2000euro z Money. Jak najlepiej to zrobić żeby stracić jak najmniej na przewalutowaniach itp itd?

Zdecydowanie najkorzystniej cofnąć na kartę bankową. Wtedy nie tracisz, ale nawet zyskujesz na przewalutowaniu. Inna sprawa, to na ile boisz się skarbówki, która rzekomo może zostać poinformowana o takiej cofce.

Strona 3 z 16 1 2 3 4 5 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, betowiec), 2,555 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1