|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Panowie, pomóżcie - potrzebuje do wyliczeń EV promocji z unibetu, jaka jest średnia liczba asów w meczu tenisowym (konkretnie chodzi o finał rolland garros)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Panowie, pomóżcie - potrzebuje do wyliczeń EV promocji z unibetu, jaka jest średnia liczba asów w meczu tenisowym (konkretnie chodzi o finał rolland garros)? a jaką linię oferują?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
chodzi mi właśnie o to jaka linia będzie mniej więcej, nie ma jeszcze kursów. Jest za to promocja, że za wzięcie udziału w turnieju pokerowym za 5.5EUR, za każdego asa dostaje się 5zł. Nie znam się totalnie na tenisie, ale coś mi chodzi po głowie, że byli zawodnicy którzy walili nawet po 20 w meczu  jak to się zapowiada tutaj? tak nawet na oko, mniej więcej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Jeśli te 5.5 euro to jedyna opłata to warto jak najbardziej. Owszem, byli i są tacy zawodnicy i nawet jeden z nich zagra w tym niedzielnym finale. Żeby Cię nie zanudzać to myślę, że około tych 10 asów będzie na pewno. Może i więcej, zależy od długości meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
ok, dzięki! tak, te 5.5EUR to jedyna opłata  Pozdrawiam! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
10 powinno byc spokojnie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka