|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
o swoim typie na mecz dnia napisałem juz wczesniej ale teraz jako ze nudzi mi sie a to jest quasi czat to pozwole sobie napisać pewne refleksje na temat tego meczu... uważam ze ten mecz bedzie szybkie 3:0 dla rafy. Dlatego ze chlopak do tej pory nie gral na 100% swoich mozliwosci a teraz zagra na 110% nawet. zabiega zmeczonego szweda zajedzie go bedzie gryzl glebe ale go zajedzie.. glownym powodem tego bedzie zwyciestwo po przerwie w RG kolejnym bedzie chec zemsty za zeszly rok.. oczywiscie ktos powie ze soda ma odpowiedni arsenal na nadala ale ja powiem ze nie ma!!! ludzie paranoja jakas SODA jest wyzej oceniany przez buki lub równo jak 2 lata temu federer w finale z RAFA to jest jakas paranoja a wtedy fedex był w pełnej formie... co ten chlopak soda ma?? serwis i forhend. Z fedexem zagral dobrze ale po pierwszym secie i to tylko dlatego ze fedex zaczal psuć wiele piłek.. nie powiem jak wyglądała jego gra w 1 secie bo kazdy widział. z berdychem właściwie żeby berdych miał wieksze szczescie to powinno byc 3:1 w dupe dla sody. Koles dal sie berdychowi połamać 4 razy!! Berdychowi a tu ma nadala! który na pełen kur.. bedzie biegał przebijał i zamęczy szweda.. Oj tak bedzie na bank... jak sie myle to koncze z tenisem w tym roku.. bo nie jestem specem ale tego jestem dzis pewien.. od pierwszej do ostatniej piłki nadal bedzie na 110% grał bo jest głodny zemsty... dałbym wiele na 3:0 ale dałem sporo lecz nie wszystko i to na under bo różny przypadek może się zdarzyć ale tego ze wygra nadal maks w 4 setach jestem pewien i to daje grubo grubo... szkoda by przepadło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
o swoim typie na mecz dnia napisałem juz wczesniej ale teraz jako ze nudzi mi sie a to jest quasi czat to pozwole sobie napisać pewne refleksje na temat tego meczu... uważam ze ten mecz bedzie szybkie 3:0 dla rafy. Dlatego ze chlopak do tej pory nie gral na 100% swoich mozliwosci a teraz zagra na 110% nawet. zabiega zmeczonego szweda zajedzie go bedzie gryzl glebe ale go zajedzie.. glownym powodem tego bedzie zwyciestwo po przerwie w RG kolejnym bedzie chec zemsty za zeszly rok.. oczywiscie ktos powie ze soda ma odpowiedni arsenal na nadala ale ja powiem ze nie ma!!! ludzie paranoja jakas SODA jest wyzej oceniany przez buki lub równo jak 2 lata temu federer w finale z RAFA to jest jakas paranoja a wtedy fedex był w pełnej formie... co ten chlopak soda ma?? serwis i forhend. Z fedexem zagral dobrze ale po pierwszym secie i to tylko dlatego ze fedex zaczal psuć wiele piłek.. nie powiem jak wyglądała jego gra w 1 secie bo kazdy widział. z berdychem właściwie żeby berdych miał wieksze szczescie to powinno byc 3:1 w dupe dla sody. Koles dal sie berdychowi połamać 4 razy!! Berdychowi a tu ma nadala! który na pełen kur.. bedzie biegał przebijał i zamęczy szweda.. Oj tak bedzie na bank... jak sie myle to koncze z tenisem w tym roku.. bo nie jestem specem ale tego jestem dzis pewien.. od pierwszej do ostatniej piłki nadal bedzie na 110% grał bo jest głodny zemsty... dałbym wiele na 3:0 ale dałem sporo lecz nie wszystko i to na under bo różny przypadek może się zdarzyć ale tego ze wygra nadal maks w 4 setach jestem pewien i to daje grubo grubo... no
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251 |
Witajcie Panowie...
Tak patrze na wyniki turnieju w Paryżu ( jako osoba nie tykająca tenisa )
Czy mi się zdaje że od ćwierćfinałów praktycznie wszyscy faworyci padają jeden po drugim....?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Witajcie Panowie...
Tak patrze na wyniki turnieju w Paryżu ( jako osoba nie tykająca tenisa )
Czy mi się zdaje że od ćwierćfinałów praktycznie wszyscy faworyci padają jeden po drugim....? dwie niespodzianki na 4 ćwierćfinały i od tego czasu same zwycięstwa faworytów łącznie z dzisiejszym finałem więc chyba Ci się zdaje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
dodam jeszcze swoją refleksje, Rafa poszedł po rozum do głowy, schudł, zgubił trochę masy mięśniowej, wiedział, jak wielu już pisało, że z takim "zajeżdżaniem" swojego organizmu długo nie wytrzyma, teraz nie osiąga już wyników takich, że traci 3-4 gemy w trzysetowym pojedynku, ale nadal wygrywa pewnie i nikt aktualnie nie może się z nim równać na mączce, dzisiaj zagra na maksimum swoich możliwości, a to oznacza, że Soda nie ma szans nawet w najwyższej formie mu nie zagrozi, jedynie może powalczyć o seta, dlatego Nadal -1,5 seta [email protected] uważam za promocję 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Sodzina niszcz grzebacza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
Haase Nadal po 3-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Sodzina niszcz grzebacza  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
soder tym razem pokona rafe bez opasek dr levina
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
porposze o stream dobrej jakosc
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
soder tym razem pokona rafe bez opasek dr levina Jak kupi playstation juz za 1 h 20 m bedzie po meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Ponoć Berankis wygrał pierwszego seta 6:4
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
porposze o stream dobrej jakosc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
soder tym razem pokona rafe bez opasek dr levina Jak kupi playstation juz za 1 h 20 m bedzie po meczu ok wlaczylem stoper 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
Amir tarnow w hcp pograny ? bo jak Ty widziales promocje w meczu z gorzowem i grales grubo to dzis chyba musiales wszystkie punkty w okolicy tarnowa objechac zeby poslac 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|