Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 19 1 2 3 4 5 6 7 18 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
3:2 berankis

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by dadycool
o swoim typie na mecz dnia napisałem juz wczesniej ale teraz jako ze nudzi mi sie a to jest quasi czat to pozwole sobie napisać pewne refleksje na temat tego meczu...
uważam ze ten mecz bedzie szybkie 3:0 dla rafy. Dlatego ze chlopak do tej pory nie gral na 100% swoich mozliwosci a teraz zagra na 110% nawet. zabiega zmeczonego szweda zajedzie go bedzie gryzl glebe ale go zajedzie.. glownym powodem tego bedzie zwyciestwo po przerwie w RG kolejnym bedzie chec zemsty za zeszly rok.. oczywiscie ktos powie ze soda ma odpowiedni arsenal na nadala ale ja powiem ze nie ma!!! ludzie paranoja jakas SODA jest wyzej oceniany przez buki lub równo jak 2 lata temu federer w finale z RAFA to jest jakas paranoja a wtedy fedex był w pełnej formie... co ten chlopak soda ma?? serwis i forhend. Z fedexem zagral dobrze ale po pierwszym secie i to tylko dlatego ze fedex zaczal psuć wiele piłek.. nie powiem jak wyglądała jego gra w 1 secie bo kazdy widział. z berdychem właściwie żeby berdych miał wieksze szczescie to powinno byc 3:1 w dupe dla sody. Koles dal sie berdychowi połamać 4 razy!! Berdychowi a tu ma nadala! który na pełen kur.. bedzie biegał przebijał i zamęczy szweda.. Oj tak bedzie na bank... jak sie myle to koncze z tenisem w tym roku.. bo nie jestem specem ale tego jestem dzis pewien.. od pierwszej do ostatniej piłki nadal bedzie na 110% grał bo jest głodny zemsty... dałbym wiele na 3:0 ale dałem sporo lecz nie wszystko i to na under bo różny przypadek może się zdarzyć ale tego ze wygra nadal maks w 4 setach jestem pewien i to daje grubo grubo...

szkoda by przepadło smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by dadycool
o swoim typie na mecz dnia napisałem juz wczesniej ale teraz jako ze nudzi mi sie a to jest quasi czat to pozwole sobie napisać pewne refleksje na temat tego meczu...
uważam ze ten mecz bedzie szybkie 3:0 dla rafy. Dlatego ze chlopak do tej pory nie gral na 100% swoich mozliwosci a teraz zagra na 110% nawet. zabiega zmeczonego szweda zajedzie go bedzie gryzl glebe ale go zajedzie.. glownym powodem tego bedzie zwyciestwo po przerwie w RG kolejnym bedzie chec zemsty za zeszly rok.. oczywiscie ktos powie ze soda ma odpowiedni arsenal na nadala ale ja powiem ze nie ma!!! ludzie paranoja jakas SODA jest wyzej oceniany przez buki lub równo jak 2 lata temu federer w finale z RAFA to jest jakas paranoja a wtedy fedex był w pełnej formie... co ten chlopak soda ma?? serwis i forhend. Z fedexem zagral dobrze ale po pierwszym secie i to tylko dlatego ze fedex zaczal psuć wiele piłek.. nie powiem jak wyglądała jego gra w 1 secie bo kazdy widział. z berdychem właściwie żeby berdych miał wieksze szczescie to powinno byc 3:1 w dupe dla sody. Koles dal sie berdychowi połamać 4 razy!! Berdychowi a tu ma nadala! który na pełen kur.. bedzie biegał przebijał i zamęczy szweda.. Oj tak bedzie na bank... jak sie myle to koncze z tenisem w tym roku.. bo nie jestem specem ale tego jestem dzis pewien.. od pierwszej do ostatniej piłki nadal bedzie na 110% grał bo jest głodny zemsty... dałbym wiele na 3:0 ale dałem sporo lecz nie wszystko i to na under bo różny przypadek może się zdarzyć ale tego ze wygra nadal maks w 4 setach jestem pewien i to daje grubo grubo...
no

Jimmy #3913655 06/06/2010 21:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Witajcie Panowie...

Tak patrze na wyniki turnieju w Paryżu ( jako osoba nie tykająca tenisa )

Czy mi się zdaje że od ćwierćfinałów praktycznie wszyscy faworyci padają jeden po drugim....?

___On #3913658 06/06/2010 22:00
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by ___On
Witajcie Panowie...

Tak patrze na wyniki turnieju w Paryżu ( jako osoba nie tykająca tenisa )

Czy mi się zdaje że od ćwierćfinałów praktycznie wszyscy faworyci padają jeden po drugim....?
dwie niespodzianki na 4 ćwierćfinały i od tego czasu same zwycięstwa faworytów łącznie z dzisiejszym finałem więc chyba Ci się zdaje smile

Jimmy #3913659 06/06/2010 22:00
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
dodam jeszcze swoją refleksje, Rafa poszedł po rozum do głowy, schudł, zgubił trochę masy mięśniowej, wiedział, jak wielu już pisało, że z takim "zajeżdżaniem" swojego organizmu długo nie wytrzyma, teraz nie osiąga już wyników takich, że traci 3-4 gemy w trzysetowym pojedynku, ale nadal wygrywa pewnie i nikt aktualnie nie może się z nim równać na mączce, dzisiaj zagra na maksimum swoich możliwości, a to oznacza, że Soda nie ma szans nawet w najwyższej formie mu nie zagrozi, jedynie może powalczyć o seta, dlatego Nadal -1,5 seta [email protected] uważam za promocję wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
huhuhu promo jak chuj

Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
jaki wynik u berankisa?

sciesiu #3913667 06/06/2010 22:06
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Sodzina niszcz grzebacza boks

Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Haase piwo

Nadal po 3-0 boks

ssaczu #3913670 06/06/2010 22:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Originally Posted by ssaczu
Sodzina niszcz grzebacza boks

piwo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
soder tym razem pokona rafe bez opasek dr levina

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
porposze o stream dobrej jakosc

Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
jaki wynik u berankisa?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Originally Posted by kobay
soder tym razem pokona rafe bez opasek dr levina


Jak kupi playstation juz za 1 h 20 m bedzie po meczu

sciesiu #3913677 06/06/2010 22:13
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Originally Posted by sciesiu
jaki wynik u berankisa?

Ponoć Berankis wygrał pierwszego seta 6:4

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by kardynal20
porposze o stream dobrej jakosc
http://sportstream24.com/watch_online_1

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by kardynal20
porposze o stream dobrej jakosc

Originally Posted by ss24

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
Originally Posted by Amir_Khan
Originally Posted by kobay
soder tym razem pokona rafe bez opasek dr levina


Jak kupi playstation juz za 1 h 20 m bedzie po meczu

ok wlaczylem stoper wink

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Amir tarnow w hcp pograny ? bo jak Ty widziales promocje w meczu z gorzowem i grales grubo to dzis chyba musiales wszystkie punkty w okolicy tarnowa objechac zeby poslac laugh

Strona 5 z 19 1 2 3 4 5 6 7 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, forty, alfa, Akhu, rafal08, latajaca_holenderka, aker, 11kera11, rymoholik, betowiec, Sensei, bukma, burbon, $-man), 2,726 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,965
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1