|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 398 |
Mam konkretna oferte dla posiadaczy konta w Neteller wzamian za uzyczenie mi konta w celu przelania kasy z Richcostsport (136$ uzbieralem) daje 36$ za darmo dla wlasciciela konta a reszta 100$ o przelanie na moje konto w moneybookers... Wiem ze zalozenie konta w Netellerze nic nie kosztuje ale przy pierwszym depozycie dzwonia do Ciebie a ja w angilskim nie jestem za dobry wiec zablokuja mi konto jak sie z nimi nie dogadam.. Wiec prosze o naprawde konkretne oferty uczciwych ludzi.. w koncu 36$ droga nie chodzi... oferty na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
nie wyplacisz kasy na inne konto niz twoje wlasne .... zadzwonia zapytaja czy mowisz po angielsku a potem zapytaja o to co wpisujesz w formularzu banalne wystarczy miec przed soba formularz zapyta cie np gdzie mieszkasz .... tylko czy ricoh wyplaci cokolwiek ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 398 |
wiesz co powinnien wyplacic bo mi napisali maila ze jak chce kase wyplacic moge tylko wo netellera albo western union bo chcialem wybrac i takiego maila mi napisali i mowili zebym podal nr konta w netelerze a jak nie mam konta to zebym jak najszybciej zalozyl a kasa zostanie przelana wiec moze sie uda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
na twoje moze tak a morze tak, nie wiem na obce napewno nie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 398 |
na twoje moze tak a morze tak, nie wiem na obce napewno nie no byc moze... bede sie musial odwazyc i pogadac z tymi z Netellera.... i dzieki za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 398 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka