|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Wstawać !!! Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Wstaliśmy, ba nawet pracujemy. Kurczę jeszcze 2 dni do zlotu i strasznie mi się dłuży w tej robocie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Trzeba pracować aby jakoś dojechać na zlot  już jutro w droge
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2010
Posty: 43 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Lecim z analizą. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Gicquel peffka na maxa dzisiaj. Nie dla Russella trawa. Czym on ma zagrozić Marcowi, może wygrać jedynie jak Francuz odda mu ze 100 niewymuszonych. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
wicki, petkovic, denko, juzny i radek w buku gdzie krecz=zwrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Gicquel M. - Russel M. 1
Mahut N. - Lu Y.-H. 1 Serwis który powinien wystarczyć, spodziewam się TB.
Monfils G. - Schüttler R. 2 Bardziej przeciw Monflisowi, jednak niemiec ograł się już w pierwszym spotkaniu, z cyferek wyglądał dobrze jego serwis
Seppi A. - Tomic B. 1 Myślę, że pokona młodego gracza, który z nawierzchnia trawiasta ma niewiele wspólnego
Malisse X. - Tursunov D. 1 Youzhny M. - Kiefer N. 1 Davydenko N. - Greul S. 1 Liczę, że będzie to udany powrót do gry, 2 klasy lepszy gracz.
Jakieś sugestie co do powyższych meczy, bo z nich planował bym składać kupony?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Ja bym wybrał Tursunova 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131 |
Dziś to chyba tylko w Halle pograją
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
Seppi A. - Tomic B. 1 Myślę, że pokona młodego gracza, który z nawierzchnia trawiasta ma niewiele wspólnego Z tym,że młody Australijczyk nie lubi trawy bym się nie zgodził. Na swoim profilu ITF jasno mówi, że to jego ulubiona nawierzchnia. A poza tym jego styl gry (mocny serwis) trochę go premiuje. Dla mnie NO BET.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ja bym wybrał Tursunova  Lepiej wybierz kogoś innego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Gicquel M. - Russel M. 1
Mahut N. - Lu Y.-H. 1 Serwis który powinien wystarczyć, spodziewam się TB.
Monfils G. - Schüttler R. 2 Bardziej przeciw Monflisowi, jednak niemiec ograł się już w pierwszym spotkaniu, z cyferek wyglądał dobrze jego serwis
Seppi A. - Tomic B. 1 Myślę, że pokona młodego gracza, który z nawierzchnia trawiasta ma niewiele wspólnego
Malisse X. - Tursunov D. 1 Youzhny M. - Kiefer N. 1 Davydenko N. - Greul S. 1 Liczę, że będzie to udany powrót do gry, 2 klasy lepszy gracz.
Jakieś sugestie co do powyższych meczy, bo z nich planował bym składać kupony? Scheuttler faktycznie moze sprawic niespodzianke, Tomic mysle mecz na styku bedzie, moze wygrac, przeciwko Tursunovovi bym nie gral, czekal na turnieje na trawie i nie sugerowalbym sie porazka w RG, na Youzhnego jak na taki mecz niski kurs wg mnie, Kiefer na trawie moze cos pograc, szczegolnie u siebie. Davydenko faktycznie duzo lepszy, ale nie wiadomo jaka forma.  Mahuta i Gicquela rowniez daje, spodziewam sie szybkich 2setówek. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049 |
Petkovic Kohls Bopanna/Quereshi Mahut Flemingi Starace 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850 |
Petkovic dzis na lajcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
1)Gicquel + Mahut - 5/10 2)Schüttler - 2/10 3)Seppi +Denko - 2/10
Takie 3 kupony poszły
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Z tym Denko to może lepiej się wstrzymać. W sumie na trawie nigdy nie kosił, fakt że formę prezentował znakomitą - ale po kontuzji może być różnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
A no i jeszcze Kohlschreiber warty zagrania. Do Tursunova dorzuce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850 |
Kurde wczoraj sprzedawca Allegro z Fredkiem taki mega kupon zniszczyli :/
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|