|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
to ja tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 480 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
a co tam zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Lista osób zapisanych:
1.A.S.Romek 2.Pele 3.Bobek_23 4.Avi7 5.Kyrszko 6.Gacektyper 7.Cartmann 8.g00niek 9.Fro_Lech 10.Kurson 11.Warka25 12.Veride 13.Sebkos 14.Zw1 15.Aslan 16.Miara 17.Axelek66 18.Majner 19.Januch 20.Wychowany_Na_Nalewce 21.[T]-error 22.Wmaki 23.Experto 24.Haas 25.Marlon 26.Rufik 27.Schranzer 28.Macias 29.-Piomil- 30.Grzegorz_Rasiak 31.Kattowitz 32.Lleyton 33.THomas_ 34.Kameleon 35.Golo060 36.Amperek 37.Ghost 38.Vonseb 39.Czepek 40.W8inG4DeatH 41.Pixies 42.Amkwish 43.Piter_i 44.Kuba81 45.Pepsino 46.Debeszt 47.Kenner 48.Emilio
49.Okan 50.Popon 51.Kamil#15 52.John Boone 53.Cukier 54.Marcel 55.Teni$God 56.Viva 57.Stich 58.Kardynal20
Czekam na dalsze zapisy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Post deleted by A.S.Romek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
no ja tez wchodze w to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
jak mozna to tez bardzo chetnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 260
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 260 |
Nie może i mnie zabraknąć więc się zgłaszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Lista osób zapisanych:
1.A.S.Romek 2.Pele 3.Bobek_23 4.Avi7 5.Kyrszko 6.Gacektyper 7.Cartmann 8.g00niek 9.Fro_Lech 10.Kurson 11.Warka25 12.Veride 13.Sebkos 14.Zw1 15.Aslan 16.Miara 17.Axelek66 18.Majner 19.Januch 20.Wychowany_Na_Nalewce 21.[T]-error 22.Wmaki 23.Experto 24.Haas 25.Marlon 26.Rufik 27.Schranzer 28.Macias 29.-Piomil- 30.Grzegorz_Rasiak 31.Kattowitz 32.Lleyton 33.THomas_ 34.Kameleon 35.Golo060 36.Amperek 37.Ghost 38.Vonseb 39.Czepek 40.W8inG4DeatH 41.Pixies 42.Amkwish 43.Piter_i 44.Kuba81 45.Pepsino 46.Debeszt 47.Kenner 48.Emilio
49.Okan 50.Popon 51.Kamil#15 52.John Boone 53.Cukier 54.Marcel 55.Teni$God 56.Viva 57.Stich 58.Kardynal20 59.Gregov 60.Cezar 61.Sphinx 62.Czołg 63.GEREMI 64.Cybertulipan
64 osoby = 6 rund, nikt z osób rozstawionych nie będzie miał wolnego losu. Chyba, że znajdą się jeszcze 32 osoby to zagramy 7 rund z 32 osobami rozstawionymi. Czekam na zapisy. Ci którzy się teraz zapiszą i nie będzie 32 osób to niestety nie grają, więc zapraszajcie znajomych do konkursu, bo wtedy będzie pobity rekord w ilości osób biorących udział w konkursie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Pozwolisz Romek , że pozwolę sobie na małą 'prywatę' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Widać nowy dział , korzystnie wpłynął na cały konkurs Play Off Tennis i w Singlu już brak wolnych miejsc. Natomiast cały czas trwają zapisy do turnieju Deblowego - potrzeba jeszcze 16 par (lub 32 osób). Zapraszam także do Debla - http://www.mecz.org/ubbthreads/show...5238&an=0&page=0#1915238Pzdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
czy znajdzie się jeszcze wolne miejsce? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
a swoją droga fajnie byłoby dostać powiadomienie od organizatora, podobnie jak zrobił to Fro_Lech <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
ja chyba sie zapisywałem....jesli nie to zrobie to teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 271
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 271 |
zglaszam sie ale chyba nie ma wolnych miejsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> spoznilem sie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Misiek gra.
Last edited by A.S.Romek; 03/09/2005 12:52.
|
|
|
Link skopiowany do schowka