|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40 |
Witam Czy ma ktos moze z Was konto w tym buku? jesli tak to mam takie pytania: Jaki jest min. depozyt? Czy mozna wplacic kase przez money bookers? I czy moge miec konto w zl jesli nie to czy moge chociaz wplacic w zl a oni sami mi zmienia walute i po jakim kursie to zrobia? Prosze o odp. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 854 |
z tego co wiem mozna przez moneybookers bo sam wplacalem, co do minumum wystarczy poczytac.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Moneybookers provides a fast, simple and secure way of transferring E-money to your Fonbet account. Fund your Moneybookers account via credit card or direct from your bank account first and then transfer funds to your Fonbet account via Fonbet website. All you need is an email address. Quick and easy to set up! No set up or monthly fees! Deposits and Withdrawals available! Make a deposit:You should have registered and have an active account at Moneybookers. I WANT TO OPEN AN ACCOUNT WITH MONEYBOOKERS!. Please follow this link: Online deposit service Execution time: Immediately after succesful payment Minimal amount: 5 USD (or equal in your currency). Bonus:We provide Bonus 3% of amount trasferred. Notes: Transfer is free of charge
a wiec 5 dolarów i 3% gratis od wplacanej sumki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
co do wplaty w pln nie wypowiadam sie bo mam konto w eur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> mb w eur wiec u mnie wsio gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
http://www.fonbet.info/eng/deposit.htm#mbookchyba nie ma znaczenia w jakiej walucie jest konto bo i tak po drodze następuje przewalutowywanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40 |
a moge jakos zamienic moje konto MB ktore mam w zl na euro? i wogole dzieki za odp
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234 |
Mam nastepujący problem: próbuje wpłacic pieniądze przez mb, po zatwierdzeniu sumy powinna pojawić się strona mb ( tam gdzie sie wpisuje adres, hasło w mb i numer turning), ale się nie pojawia. Nie wyskakuje żaden komunikat, po prostu nic się nie dzieje. Myślałem, że to problem przeglądarki, ale próbowałem wysłac używając IE, Firefoxa i zwykłej Mozilli i za każdym razem jest to samo, więc to raczej nie jest kwestia przeglądarki. Czy któś miał podobny probelm i wie jak sobie z nim poradzić? Byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam Ozzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
To, że nie działa to w firefoxie i mozilli to chyba standard, ale dziwię się, że w IE. Może masz zablokowane popupy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234 |
To, że nie działa to w firefoxie i mozilli to chyba standard, ale dziwię się, że w IE. Może masz zablokowane popupy? Nie wiem czy standard, bo używając firefoxa przesyłałem pieniądze przez mb do wielu innych firm bukmacherskich, ten problem mam tylko z fonbetem. Napisałem do nich, ale chyba nie chcą moich pieniędzy, bo nie odpisują. Jakby ktos miał jakis pomysł co z tym zrobić, to będę wdzięczny za podzielenie się
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
U mnie działa więc problem jest raczej lokalny. Tak jak pisałem upewniłbym się czy popupy nie są blokowane przez zewnętrzny program lub samą przeglądarkę. Jeżeli okazałoby się, że nie - poszperałbym w Opcjach Internetowych. Najłatwiej chyba zmienić poziom zabezpieczeń na niższy za pomocą suwaka. Można też odszukać szczegółowe opcje dotyczące wyskakujących okienek i/lub formularzy.
Niestety całkowita przesiadka na firefoxa to dla graczy ciągle marzenie. Lista stron bukmacherów, które nie działają pod firefoxem lub działają z problemami jest bardzo długa. Oprócz fonbetu są to na przykład betfair, pointbet, unibet, bet365, parbet, 5dimes, centrebet, admiralbet, 10bet, MrBookmaker, premierbet i wiele innych. Dopóki to się nie zmieni firefox nie ma co marzyć nawet o zbliżeniu się do IE. Niestety.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234 |
U mnie działa więc problem jest raczej lokalny. Tak jak pisałem upewniłbym się czy popupy nie są blokowane przez zewnętrzny program lub samą przeglądarkę. Jeżeli okazałoby się, że nie - poszperałbym w Opcjach Internetowych. Najłatwiej chyba zmienić poziom zabezpieczeń na niższy za pomocą suwaka. Można też odszukać szczegółowe opcje dotyczące wyskakujących okienek i/lub formularzy.
Niestety całkowita przesiadka na firefoxa to dla graczy ciągle marzenie. Lista stron bukmacherów, które nie działają pod firefoxem lub działają z problemami jest bardzo długa. Oprócz fonbetu są to na przykład betfair, pointbet, unibet, bet365, parbet, 5dimes, centrebet, admiralbet, 10bet, MrBookmaker, premierbet i wiele innych. Dopóki to się nie zmieni firefox nie ma co marzyć nawet o zbliżeniu się do IE. Niestety. Ok, ale jak sprawdzic w IE czy poupupy nie są blokowane? W firefoxie po prostu wylącza się ta opcje. A w IE? W ustawieniach internetowych szperalem, poziom zabezpieczeń ustawialem na najnizszy i ciagle nic. Więc jak mozesz to napisz mi jak sprawdzić w IE czy poupupy nie sa blokowane. Z góry dzieki.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|