Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 46 1 2 15 16 17 18 19 45 46
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
ufff leyton wygral smile to znaczy ze peczner dzis tez wygrywa gdyby leyton przegral to i peczner by musial przegrac

Bonus: Unibet
TGeb #3923610 11/06/2010 20:36
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by TGeb
yebana w dupe TVP !!!!!!!!

nawet żadnych porządnych programów nie mają, zadnego porządnego studia , w ogóle gówno reklamowali te mistrzostwa. co to ma byc ? za co płace abonament? gnoje smierdzące
biorąc pod uwage jak kichowato odwalil polsat me 2 lata temu to chyba gorzej byc nie moze

sascio #3923611 11/06/2010 20:36
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
to jest gdzies transmisja z rozpoczecia MS w poslkiej telewizji czy nie ?

qenius #3923612 11/06/2010 20:36
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by qenius
Originally Posted by BREAK POINT
Originally Posted by tyson
pobili go za samo odpalenie racy? nie kminie


widze ze do tematu coraz wiecej ludzi wchodzi
powiem ci tak tyson sam dojazd z alicante do murcii
na estadio"nueva condomina" to porazka!!!
na jakims zadupiu wbilismy z hotelu grupa 30kiboli autobus opanowany oczywscie(spiewki+ pssssss hiszp browar"cerveza")
kazdy po 3-4 puchy bo co prawda odcinek 5-6km ale....
puszki 0.3l laugh wiec przed ruszeniem 1 pucha na trasie 2-3 a 4 przed stadionem.Wysiedlismy juz stary trabki buczenie jak w
johanesburgu bedziesz dzis mogl posluchac laugh po 10min szlak mnie trafial za nim weszlismy na stadion oczywiscie 3-4 kolesi z "lewymi" biletami przechodza przez bramki ta bije czerwien
ci udaja zdziwienie laugh i zagaduja ochrona jak? co? teraz kupilismy? laugh
wyjebali go z bramek to my grupką zagadalismy go a ten "pitnal"
ewakuacyjnymi na stadion laugh sam mecz race okolo 10sztuk sam 1 wnosilem odpalil kibic radomiaka i ochrona od razu go wywlekla ze stadionu i spalowala! trzymali go caly mecz +45min po meczu
mial farta bo byl z laska ci moze poczuli slabosc do plci pieknej i go spisali i wypuscili.po meczu za nim go wypuscili tez tam sa 2 rodzaje strozow prawa ci na stadionie jeszcze izi ale ci po za "masakra" byki po 100-110kg 190cm troche pofikalismy od ans dostalo 2-3 po lepie mieli przewage 50 na 300 wiec bez szans.
ale co najwaznejsze byli kibice jagi widzewa lks itd.....
kadra to kadra zero bitw miedzy soba komus sie dziala krzywda to wszyscy szli za nim! zajebisty wyjazd wink
język masz lepszy od najlepszego powieściopisarza.


to tez talent wink

sascio #3923614 11/06/2010 20:36
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by sascio
ufff leyton wygral smile to znaczy ze peczner dzis tez wygrywa gdyby leyton przegral to i peczner by musial przegrac

laugh laugh laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Fish - wchodzisz w mecz tak jak wczoraj boks boks boks

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
Ryba kończ smile boks

tyson #3923617 11/06/2010 20:37
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Originally Posted by tyson
Originally Posted by TGeb
yebana w dupe TVP !!!!!!!!

nawet żadnych porządnych programów nie mają, zadnego porządnego studia , w ogóle gówno reklamowali te mistrzostwa. co to ma byc ? za co płace abonament? gnoje smierdzące
biorąc pod uwage jak kichowato odwalil polsat me 2 lata temu to chyba gorzej byc nie moze


ze co ????
co ty gadasz, nie bło tak zle.
zobaczysz co TVP zrobi, NIC
bedą tylko mecze, studio 15 min przed meczem z gmochem i papa
zobaczymy czy napiszesz gorzej byc nie moze

TGeb #3923618 11/06/2010 20:37
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by TGeb
czy ja dobrze widze ??
polskie stacvje nie pokazują rozpoczęcia MŚ ??
te rozpoczenia to z reguly potworne gowna robione z rozmachem, nie ma czego zalowac, nie pamietam efektownego rozpoczenia jakiego mudnialu lub me

TGeb #3923619 11/06/2010 20:38
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by TGeb
to jest gdzies transmisja z rozpoczecia MS w poslkiej telewizji czy nie ?

Tak ciężko tego typu informacje znaleźć w internecie ?

Lepiej pytać co chwile na QCZ i zawracać ludziom gitarę ? smirk

xTNTx #3923620 11/06/2010 20:38
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Fisz, Erakovic, Kerber, wszystko w singlach smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Alison Riske walczymy!!!

boks boks

TGeb #3923622 11/06/2010 20:39
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by TGeb
to jest gdzies transmisja z rozpoczecia MS w poslkiej telewizji czy nie ?

a co bylo wczoraj o 20 ??? byl jakis koncert myslalem ze moze to jest otwarcie

Jose #3923623 11/06/2010 20:39
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Originally Posted by Kobe
Originally Posted by TGeb
to jest gdzies transmisja z rozpoczecia MS w poslkiej telewizji czy nie ?

Tak ciężko tego typu informacje znaleźć w internecie ?

Lepiej pytać co chwile na QCZ i zawracać ludziom gitarę ? smirk


a co masz tyle do roboty na quasi ?
zapisujesz kazde zdanie do swojego kajeciku i za duzo czasu ci to zajmuje ze sie oburzasz na moje posty.

Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by sascio
ufff leyton wygral smile to znaczy ze peczner dzis tez wygrywa gdyby leyton przegral to i peczner by musial przegrac

laugh laugh laugh
smiej sie ale peczner wygrywa podbnie jak LLodra wygra nie wazne czy z andym czy z ryba

JuN #3923627 11/06/2010 20:40
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
mowicie serio ?!!!??! nie ma meczu o 16 w tvp ?????

TGeb #3923628 11/06/2010 20:40
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by TGeb
Originally Posted by tyson
Originally Posted by TGeb
yebana w dupe TVP !!!!!!!!

nawet żadnych porządnych programów nie mają, zadnego porządnego studia , w ogóle gówno reklamowali te mistrzostwa. co to ma byc ? za co płace abonament? gnoje smierdzące
biorąc pod uwage jak kichowato odwalil polsat me 2 lata temu to chyba gorzej byc nie moze


ze co ????
co ty gadasz, nie bło tak zle.
zobaczysz co TVP zrobi, NIC
bedą tylko mecze, studio 15 min przed meczem z gmochem i papa
zobaczymy czy napiszesz gorzej byc nie moze

na polsacie otwartym tez miales niewiele, glownie na polsat sport extra

tutaj tez masz wiecej na tvp sport

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Originally Posted by Boubson
Originally Posted by TGeb
to jest gdzies transmisja z rozpoczecia MS w poslkiej telewizji czy nie ?

a co bylo wczoraj o 20 ??? byl jakis koncert myslalem ze moze to jest otwarcie


confused to otwarcie juz było ?

JuN #3923630 11/06/2010 20:41
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by JuN
mowicie serio ?!!!??! nie ma meczu o 16 w tvp ?????

mecz jest, TGeb szuka intensywnie ceremonii otwarcia, moze Maryla zaspiewa? laugh

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by Boubson
Originally Posted by JuN
mowicie serio ?!!!??! nie ma meczu o 16 w tvp ?????

mecz jest, TGeb szuka intensywnie ceremonii otwarcia, moze Maryla zaspiewa? laugh

na tv.wp.pl nie ma w planie, juz sie balem smile

a koncerty otwarcia to chyba wczoraj byly

Strona 17 z 46 1 2 15 16 17 18 19 45 46

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, forty, kamel, ANZELMO, aker), 2,668 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,355
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1