Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 62 1 2 3 61 62
#3925562 12/06/2010 05:50
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
a teraz Platini zaproponuj nam coś na jutro smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
proste, ze trzy jedynki

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
a może Grecja cs 1:0 nieee remis bedzie

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by młody gniewny
a teraz Platini zaproponuj nam coś na jutro smile
Wieczorkiem picie delikatne na siostry urodzinach tongue

a z MŚ ? Dziś się zawiodłem - jak pisałem - wg mnie może być tak, że Europa zdominuje te mistrzostwa.
Wyjątkiem może być Arg i Bra
Mex miał pięknie grać - pograł na maxa
Uru to samo

Nie twierdzę, że w kolejnych spotkaniach tak będzie ale na chwilę obecną klapa i to straszna.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
na jutro:

Korea nie przegra
Nigeria nie strzeli
Anglia

smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
na jutro:

wygrana grecji
wygrana grecji wiecej niz 1

na po jutrze grubo na sloewnie, ktora musi wybrac, wiedzac ze nastepne dwie druzyny to mocni rywale usa i anglia

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Tu VII Zlot mecz.pl.

Lodeiro bohaterem i głównym sponsorem zlotu!!!!!

Laluchna w 80-ej minucie spowodował wybuch euforii wśród uczestników.

JUTRO MAMY TEŻ FAWORYTA (RED CARD) ALE PO CHAMSKU NAJPIERW OBSTAWIMY A POTEM NAPISZEMY.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
[Linked Image]

DZIĘKUJEMY !! DZIĘKUJEMY !! hura

Dołączył: May 2010
Posty: 654
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 654
Quote
A to właśnie w taki sposób napastnik Barcelony zapewnił mistrzom świata z 1998 roku udział w tegorocznym mundialu - w dogrywce rewanżowego meczu barażowego z Irlandią Północną przytrzymał sobie piłkę ręką, a później dokładnie podał do Williama Gallasa, który kopnął do siatki.
wp znowu wymiata laugh laugh skąd oni biorą takich kretynów laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Korea - Grecja 0-0

Korea poza domem jest słaba, a Grecja gra to co od lat za Rehaggela, czyli taktyka 9-1-0 - ale mniej skutecznie niż w 2004 roku. Spodziewam się kolejnego nudnego meczu.

--

Argentyna - Nigeria 3-0

Argentyna miażdży personaliami, ale ma słabego trenera. Nigeria to cień świetnej drużyny jaką mieli kiedyś więc myślę, że bez problemu Argentyńczycy jeszcze ich pykną. Prawdziwą przeszkodą dla południowców będę mecze z innymi potęgami - np. Anglią, Hiszpanią czy Włochami. Tych nie przejdą bo polegną taktycznie - Nigeria to co innego.

--

Anglia - USA 1-1

Tu czuję pierwszą niespodziankę mundialu. Anglia generalnie na MŚ zawodzi, teraz wydaje się, że mają lepiej poukładany zespół pod wodzą Capello. Tylko jakoś ta ofensywa mnie nie przekonuje. Eksploatowany ponad miarę Rooney znów będzie miał cały ten burdel na swoich barkach. Wydaje mi się, że może go nie udźwignąć.
A USA - niedoceniana drużyna, a grają naprawdę ciekawą i dobrą piłkę. Przede wszystkim pewien jestem jednego. Oni nie pękną przed nikim, będą walczyć do samego końca.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Mam podobne przemyslenia do Ciebie Bzyku. ARG must win, a Anglia moze wygra ale czuje ze nie bedzie to tak izi jak wskazuje na to kurs, remis jak najbardziej w zasiegu USA.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
przeceniacie burgerow wtopia na luzie

ja Wam to mowie

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
nie gram Anglikow, po prostu czuje ze moze byc niespodzianka. Mysle ze takie USA by nas pyknelo ze 2-0, chociaz w dzisiejszych czasach to chyba nie jest jakies wielki problem dla zadnego europejskiego sredniaka.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by kardynal20
przeceniacie burgerow wtopia na luzie

ja Wam to mowie


Rok temu jak na Pucharze Konfederacji ograli Hiszpanię 2-0 i prawie ograli Brazylię (prowadzili 2-0 ale przegrali) to też wielu ich nie traktowało poważnie wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Kadra niezła, Bradley jeden z lepszych defensywnych pomocników młodego pokolenia, znakomity strzał z dystansu, ale kto tam będzie bramki strzelał ? Altidore mnie w ogóle nie przekonuje, ani w Villarreal, ani Hull nie pokazywał się. Niby jest doświadczony Donovan, ale brak tam egzekutora.

Bzyku, nie doceniasz Słoweńców, jeśli ktoś ma powalczyć z Amerykanami o drugie miejsce to właśnie oni, Algieria toporna bardzo, parę ciekawych nazwisko, zero stylu. Źle się stało, źe weszli kosztem Egiptu.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
Originally Posted by onda
Tu VII Zlot mecz.pl.

Lodeiro bohaterem i głównym sponsorem zlotu!!!!!

Laluchna w 80-ej minucie spowodował wybuch euforii wśród uczestników.

JUTRO MAMY TEŻ FAWORYTA (RED CARD) ALE PO CHAMSKU NAJPIERW OBSTAWIMY A POTEM NAPISZEMY.
no jasne takie bajki idz kolegom ze zlotu opowiadać laugh
może jeszcze konkretnie Lodeiro laugh

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
panowie dziala wam unibet?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
Originally Posted by cybi
panowie dziala wam unibet?
mi działa. ciekawe czy tym ze zlotu tez laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
[Linked Image] [fotosik.pl]

Kupon Ondy z BF staweczka w Euro. To tylko jeden z wielu, do domku dziecko wink

Strona 1 z 62 1 2 3 61 62

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, Sensei, burbon), 3,219 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1