|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Panowie w studiu jest Marcin czy Michał Zewłakow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540 |
Argentyna do tej pory zdecydowanie najlepsza ekipa , jak w koncu zacznie im wchodzic to moze byc "grubo" , mecz rowniez najlepszy dotychczas Spokojnie daj szanse Anglii,Brazylii,Hiszpanii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Argentyna do tej pory zdecydowanie najlepsza ekipa , jak w koncu zacznie im wchodzic to moze byc "grubo" , mecz rowniez najlepszy dotychczas Konkurencja dotychczas niewielka..  ale Argentyna zazwyczaj na poczatku zawodzila , meczyla sie , ciezko jej bylo w grupie a dzisiaj oprocz skutecznosci wybila sie ponad wszystkich zdecydowanie , jestem pelen optymizmu bo kibicuje im i Hiszpanii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Argentyna do tej pory zdecydowanie najlepsza ekipa , jak w koncu zacznie im wchodzic to moze byc "grubo" , mecz rowniez najlepszy dotychczas Spokojnie daj szanse Anglii,Brazylii,Hiszpanii. alez oczywiscie, ze daje , Argentyna obok Holandii,Hiszpanii i Anglii bedzie w najlepszej czworce tych mistrzostw 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
wszyscy jak wiekszosc na forum atakujecie dzis USA z jakimis handi , x2 itp ? Ja w życiu nie, nie wiem co tak duzo osob jest zajawionych na USA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
ok juz wiem  wygrałem piwko, bo kumpel byłe pewien ze Marcin, a jako znawca futbolowy powiedziałem że Michał  no ale musiałem mieć potwierdzenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Panowie w studiu jest Marcin czy Michał Zewłakow  michal
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
wszyscy jak wiekszosc na forum atakujecie dzis USA z jakimis handi , x2 itp ? Ja w życiu nie, nie wiem co tak duzo osob jest zajawionych na USA   ... szkoda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
4 underki narazie, to co zaczynamy progresje na overka od meczu Anglii? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540 |
USA to taka cicha woda.(mam nadzieje)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
to widze craax ze mamy tu podobne podejscie, tez uwazasz ze Hiszpania i Argentyna bedzie tu daleko i np. dzis z tym meczem Anglikow  btw jutro zuzel 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Bajbus dziis graja czy jutro ;p chociaz w miaire dobry hajsik do wygrania ;> jaki kurs na nich byl ;> Grają od 17 1-0 do ht prowadzą , dałem bo kumpel tam gra i mówił że izi wygrają  1,15 dawali  za 100 sobie dalem razem z Sparta Brodnica
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
to widze craax ze mamy tu podobne podejscie, tez uwazasz ze Hiszpania i Argentyna bedzie tu daleko i np. dzis z tym meczem Anglikow  btw jutro zuzel  no bardzo podobne  USA nie pierdnie dzisiaj nawet , @lamps ta cicha woda to dlatego , ze beda bardzo cicho po zakonczeniu meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
jak bedzie taka pogoda to zuzel odpada na bank , za daleko mam a tam by szlo ocipiec
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Bajbus dziis graja czy jutro ;p chociaz w miaire dobry hajsik do wygrania ;> jaki kurs na nich byl ;> Grają od 17 1-0 do ht prowadzą , dałem bo kumpel tam gra i mówił że izi wygrają  1,15 dawali  za 100 sobie dalem razem z Sparta Brodnica no to cholernie duzy kurs zwłaszcza ze widze na wyjezdzie graja ale oby weszlo podaj po meczzu wynik tu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Niby jutro ma byc lepiej, tzn mniejsza temperatura a na krakowie pisza, ze rano nawet jeszcze jakis przelotni deszczyk moze byc. Hehe no ja mam bliziutko, bede sie musial wybrac jak na plaze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
[ Linked Image] Abigail Clancy, dziewczyna Petera Croucha z Tottenhamu Hotspur :shocek: Co z kobietami robią pieniądze ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@Kobe tendencyjne zdjecie , ciezko okreslic czy to az takie szalenstwo z ta laska ! Anglia -1.5 singiel czy Anglia+Slowenia x2 dubel hmm co lepiej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
http://www.google.com/images?hl=pl&source=imghp&q=Abigail+Clancy&btnG=Szukaj+obraz%C3%B3w&gbv=2&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai= Ciekawa jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
http://www.google.com/images?hl=pl&source=imghp&q=Abigail+Clancy&btnG=Szukaj+obraz%C3%B3w&gbv=2&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai= Ciekawa jest  miłość jest ślepa 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|