Anglia - USA : Najwięcej bramke gracza Obaj gracze muszą zacząc mecz aby zakłądy były ważne. Liczą się gole tylko w normalnym czasie gry. +149 Steven Gerrard ( 0 ) bramki 1.87 Frank Lampard ( 0 ) bramki
Franek powinien strzelać ew.karnego, z gry też potrafi strzelić. Dla mnie do gry.
Anglia - USA : Najwięcej bramke gracza Obaj gracze muszą zacząc mecz aby zakłądy były ważne. Liczą się gole tylko w normalnym czasie gry. +149 Steven Gerrard ( 0 ) bramki 1.87 Frank Lampard ( 0 ) bramki
Franek powinien strzelać ew.karnego, z gry też potrafi strzelić. Dla mnie do gry.
Steven jest bardziej ofensywnie ustawiany zazwyczaj i strzał z dystansu też o niebo lepszy. No ale ja jestem nieobiektywny bo właśnie siedzę czerwonej w koszulce z Gerrardem na plecach
Anglia - USA : Najwięcej bramke gracza Obaj gracze muszą zacząc mecz aby zakłądy były ważne. Liczą się gole tylko w normalnym czasie gry. +149 Steven Gerrard ( 0 ) bramki 1.87 Frank Lampard ( 0 ) bramki
Franek powinien strzelać ew.karnego, z gry też potrafi strzelić. Dla mnie do gry.
Steven jest bardziej ofensywnie ustawiany zazwyczaj i strzał z dystansu też o niebo lepszy. No ale ja jestem nieobiektywny bo właśnie siedzę czerwonej w koszulce z Gerrardem na plecach
Wiadomo, ze zagrali slabiutko i nie stworzyli praktycznie żadnej groźnej sytuacji ale Urugwaj zagral juz calkiem kompletne dno, nie zaistnieli niczym, po prostu byli. Wiec Rajmund ma racje, szczegolnie z tym ze nic nie chcialo wpasc. Bystrzacha